Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale > Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit

Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit
Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit
Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit
Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit
Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit

Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Material: 99.5% Alumina

Color: White

Max. Size: Less 300mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Min. Wall Thickness: 0.25mm

Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

Application: Work As Ceramic Aperture In Fiber Optical Device

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Ky aperturë qeramike është bërë nga alumini prej 95% i cili u formua nga shtypja e thatë. Nganjëherë përdoret në pajisjet optike me fibra si hapje optike.

Për të përmbushur kërkesat e ashpra të klientëve, nevojitet një prerje e sheshtë e saktë për të arritur rrafshinë të jetë 0,001 dhe toleranca e trashësisë të jetë 0,01 mm.

Ne ofrojmë alumin, alumin, zirconia dhe pllakat e aluminit të nitritit të ndryshme duke shtypur dhe hedhur kasetë nga min. madhësi në madhësi të madhe me trashësi të ndryshme nga 1.0mm në 10mm. Gjithashtu varësia e formës së komplikuar, trajtimi i sipërfaqes me saktësi të lartë dhe kërkesa e saktë dimensionale mund të arrihet përmes bluarjes, lustrimit, lundimit, prerjes, përpunimit të CNC dhe kështu me radhë.

Shërbimi ynë

Why choose us


Company profile


Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere