Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Pllaka alumine qeramike me presion të thatë me pastërti të lartë

Pllaka alumine qeramike me presion të thatë me pastërti të lartë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.CS.002

  Material: Alumina, Zirconia, Nitride Aluminua Optional

  Color: White, Pink, Balck, Ivory

  Max. Size: 250mm

  Precision Process: Fine Grinding, Machining

  Min. Wall Thickness: 0.25mm

  Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

  Application: Ceramic Waser, Ceramic Disc, Heat-sink Plate

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Pllaka alumine qeramike me presion të thatë me pastërti të lartë

Pllaka alumine qeramike C799 mund t'i rezistojë temperaturës së lartë dhe të ofrojë rezistencë super të konsumit, ngurtësi dhe forcë mekanike. Për më tepër, ka izolim të shkëlqyeshëm elektrik, qëndrueshmëri kimike dhe koeficient të ulët zgjerimi. Për shkak të këtyre pronave të pazgjidhura, pllaka qeramike e aluminit përdoret zakonisht në industri të furrës, elektrike dhe elektronike, kimia etj.

Pllakat e aluminit me pastërti të lartë alumini mund të formohen përmes shtypjes së thatë, duke shtypur ISO nga madhësia e vogël në madhësi të madhe. Trashësi të ndryshme mund të sigurohen varion nga 1.0 mm në 25 mm. Përveç aluminit pjatë qeramike, ne gjithashtu prodhojmë pllaka qeramike të zirkonisë, pllaka qeramike nitride silikoni, pllaka qeramike karboni silikoni dhe kështu me radhë.

Në mënyrë që të arrijmë disa nevoja të veçanta ose funksion të veçantë në aplikim, ne mund të vazhdojmë me pjatë alumini qeramike më tej pas shkrirjes në temperaturë të lartë, duke përfshirë lëpirjen, lustrimin, përpunimin, metalizimin në fabrikën tonë.

Shërbimi ynë

Why choose usPërparësia jonë

Workshop and quality guarantee


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

Q1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Një: Ne jemi një prodhues. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.
Q2: Kur do ta dërgoni?
Përgjigje: Nëse produktet janë në ruajtje, ne do të dërgojmë brenda 48 orëve
Q3: Kur mund ta marr çmimin?
Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin.
Ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë me hetimin tuaj si përparësi.
Q4: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?
Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim fletët qeramike të bëra me porosi, sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.
Q5: anyfarë produkti tjetër prodhoni?
A: Po, ne gjithashtu prodhojmë qeramikë të metalizuar, tuba qeramikë, përbërës qeramikë të zirconia, vula qeramike, qeramikë tekstile.
Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta