Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Pllakë qeramike e avancuarPllakë qeramike industriale

Pllakë qeramike industriale

Kategoritë e produkteve të Pllakë qeramike industriale , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pllakë qeramike industriale , furnizuesit Alumina Industriale Plate qeramike / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Pllakë qeramike industriale me rezistencë të fortë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • 3Y TZP zirconia pllaka qeramike

  3Y TZP zirconia pllaka qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pllaka qeramike të zirkonit Përshkrim: Pllakat e qeramikës të Zirkonit janë ndërhyrjet më të njohura në shumë fusha të ndryshme, si fuqia e thëngjillit, hekuri dhe çeliku, shkrirja, makineritë, qymyri, minierat, kimikatet, çimentoja, porti dhe superstati i qafës, me rezistencën e jashtëzakonshme të nxehtësisë, forcën...
  • Temperatura e lartë 96% alumini pllaka qeramike
  • Temperatura e lartë 96% alumini pllaka qeramike
  • Temperatura e lartë 96% alumini pllaka qeramike
  • Temperatura e lartë 96% alumini pllaka qeramike
  • Temperatura e lartë 96% alumini pllaka qeramike

  Temperatura e lartë 96% alumini pllaka qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  96% pllaka qeramike aluminit Përshkrim: Pllaka qeramike me oksid alumini është ndërhyrja më e popullarizuar në shumë fusha të ndryshme, si fuqia e qymyrit, hekuri dhe çeliku, shkrirja, makineritë, qymyri, miniera, kimike, çimento, port dhe superstar. forca, rezistenca e konsumuarit dhe humbja e vogël dielektrike....
  • Tjegull me lustrim të lartë të aluminit qeramike
  • Tjegull me lustrim të lartë të aluminit qeramike
  • Tjegull me lustrim të lartë të aluminit qeramike
  • Tjegull me lustrim të lartë të aluminit qeramike
  • Tjegull me lustrim të lartë të aluminit qeramike

  Tjegull me lustrim të lartë të aluminit qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tjegull qeramike alumini Substrati i oksidit të aluminit është substrati më i popullarizuar qeramik, me rezistencë të jashtëzakonshme ngrohëse, forcë të lartë echnical, rezistencë abrazion dhe humbje të vogël dielektrike. Sipërfaqja e substratit të aluminit është mjaft i butë dhe porozitet i ulët, substrati i aluminit...
  • Substrati qeramik 96 i aluminit elektrik
  • Substrati qeramik 96 i aluminit elektrik
  • Substrati qeramik 96 i aluminit elektrik
  • Substrati qeramik 96 i aluminit elektrik

  Substrati qeramik 96 i aluminit elektrik

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Substrati qeramik 96 i aluminit elektrik Alumina qeramike është një lloj qeramike strukturore, me rezistencë izolimi, rezistencë ndaj tensionit, forcë të lartë, përçueshmëri të mirë termike, humbje dielektrike, karakteristika të qëndrueshme të performancës elektrike. Përdoret në substrate elektronike qeramike, izolime...
  • Pllakë qeramike e aluminit të trashë të hollë të përpunuar të përshtatshëm
  • Pllakë qeramike e aluminit të trashë të hollë të përpunuar të përshtatshëm

  Pllakë qeramike e aluminit të trashë të hollë të përpunuar të përshtatshëm

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pllakë qeramike e aluminit të trashë të hollë të përpunuar të përshtatshëm Ne kemi furnizuar një pllakë qeramike të qeramikës prej 95% deri në 99.7% alumin, prej 3.6g / cm3 deri në 3.90g / cm3 sipas dizajnit të ndryshëm, madhësi të ndryshme, kërkesa të ndryshme tolerance. Ne kemi metodë të formimit të përzgjedhjes,...
  • Pllakë qeramike termike në qeramikë të oksidit të aluminit
  • Pllakë qeramike termike në qeramikë të oksidit të aluminit
  • Pllakë qeramike termike në qeramikë të oksidit të aluminit
  • Pllakë qeramike termike në qeramikë të oksidit të aluminit
  • Pllakë qeramike termike në qeramikë të oksidit të aluminit

  Pllakë qeramike termike në qeramikë të oksidit të aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pllakë qeramike termike në qeramikë të oksidit të aluminit Për shkak të përçueshmërisë së lartë termike të aluminit, shpërndarjes së nxehtësisë dhe vetive të jashtëzakonshme izoluese, ndërkohë ka një rezistencë të jashtëzakonshme veshin, fortësi më të madhe se pothuajse të gjitha pjesët metalike dhe densitet më të...
  • 95 lavaman ngrohje qeramike aluminit
  • 95 lavaman ngrohje qeramike aluminit
  • 95 lavaman ngrohje qeramike aluminit
  • 95 lavaman ngrohje qeramike aluminit
  • 95 lavaman ngrohje qeramike aluminit

  95 lavaman ngrohje qeramike aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Llamba ngrohëse qeramike Alumina Përshkrim: Llamba e nxehtësisë qeramike është një pjesë qeramike për shpërndarjen e nxehtësisë në pajisjet elektrike. Avantazhet kryesore të lavamanit të nxehtësisë qeramike: 1. Kapaciteti termik i qeramikës është i vogël me shpërndarje të drejtpërdrejtë të nxehtësisë. 2....
  • Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike
  • Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike
  • Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike
  • Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike
  • Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike

  Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Izolues qeramik i nxehtësisë Përshkrim: Izolatorë qeramikë të saldimit të aluminit janë përdorur gjerësisht në fushat elektrike dhe elektrike që kërkojnë përçueshmëri të nxehtësisë, shpërndarjen e nxehtësisë, izolimin, rezistencën në temperaturë të lartë dhe shkatërrimin e tensionit të lartë. Koeficienti i...
  • Rondele izoluese qeramike Alumina
  • Rondele izoluese qeramike Alumina
  • Rondele izoluese qeramike Alumina
  • Rondele izoluese qeramike Alumina
  • Rondele izoluese qeramike Alumina

  Rondele izoluese qeramike Alumina

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month
  Rondele izoluese qeramike Përshkrimi : Rondele keramike me izolues të lartë elektrik është bërë nga steatite C220, mund të formohet me shtypje të nxehtë me trup të dendur qeramik. Ne jemi në gjendje të ndërtojmë shumëllojshmëri të rondele izoluese qeramike sipas vizatimeve dhe specifikimeve të konsumatorëve,...
  • Blloqe qeramike me alumin të lartë
  • Blloqe qeramike me alumin të lartë
  • Blloqe qeramike me alumin të lartë

  Blloqe qeramike me alumin të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month
  Blloqe keramike Alumina Përshkrim: Blloqet qeramike Alumina janë bërë nga 95%, 99% ose 99.5% qeramikë të oksidit të aluminit, mund të formohet me presion të thatë me trup të dendur qeramik. Ne jemi në gjendje të ndërtojmë shumëllojshmëri të bllokut të qeramikës sipas vizatimeve dhe specifikimeve të konsumatorëve,...
  • Cilësi e lartë e avancuar qeramike shim

  Cilësi e lartë e avancuar qeramike shim

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month
  Shim i avancuar qeramike është bërë nga 95%, 99% ose 99.5% qeramikë të oksidit të aluminit, mund të formohet me shtypje automatike të nxehtë ose me kasetë me trup të dendur qeramik. Ne jemi në gjendje të ndërtojmë varietete të shamisë qeramike sipas vizatimeve dhe specifikimeve të konsumatorëve, nganjëherë do të...
  • Pllakë qeramike izoluese me cilësi të lartë
  • Pllakë qeramike izoluese me cilësi të lartë
  • Pllakë qeramike izoluese me cilësi të lartë

  Pllakë qeramike izoluese me cilësi të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Pllaka qeramike izoluese e nxehtësisë është e përbërë nga 95%, 99% ose 99.5% qeramikë të oksidit të aluminit, mund të formohet me shtypjen automatike të nxehtë ose me kasetë me trup të dendur qeramik. Ne jemi në gjendje të ndërtojmë llojshmërinë e pllakave izoluese të ngrohjes qeramike sipas vizatimeve dhe...
  • Pllakë qeramike e lëmuar e aluminit për straightener të flokëve

  Pllakë qeramike e lëmuar e aluminit për straightener të flokëve

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Pllaka qeramike për straightener flokësh Përshkrim: Alumina bordi qeramike për straightener flokët është bërë nga aluminit 95%, ajo mund të formohet, ose të formuar nga shtypjen automatike të nxehtë me trup të dendur qeramike. Ne jemi në gjendje të ndërtojmë shumëllojshmëri të pllakave qeramike të drejtuesit të...
  • Izolues të veçantë të pllakave të qeramikës

  Izolues të veçantë të pllakave të qeramikës

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Izolatorët e pllakave Ceramc Përshkrim: Izolatorët e pllakave Alumina ceramc kanë një aplikim shumë të zgjeruar në industrinë divergjike, ndonjëherë, një strukturë e veçantë e pllakave qeramike është e nevojshme për të përmbushur përdorimin specifik. Ne jemi në gjendje të ndërtojmë varietete të pllakave qeramike të...
  • 99.5% pllaka ndarës alumini
  • 99.5% pllaka ndarës alumini
  • 99.5% pllaka ndarës alumini
  • 99.5% pllaka ndarës alumini
  • 99.5% pllaka ndarës alumini

  99.5% pllaka ndarës alumini

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ky pllakë ndarëse qeramike është bërë me alumin të 99,5% që u formua nga shtypja e thatë me cilësi shumë të dendur. Për të përmbushur aplikimin e ashpër të konsumatorëve, nevojitet një rëndë e sheshtë e përpiktë për të arritur rrafshinë të jetë 0,001 dhe toleranca e trashësisë të jetë 0,01 mm. Ne ofrojmë alumin,...
  • Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit
  • Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit
  • Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit
  • Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit
  • Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit

  Izolimi me saktësi të lartë 95% aperture qeramike aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ky aperturë qeramike është bërë nga alumini prej 95% i cili u formua nga shtypja e thatë. Nganjëherë përdoret në pajisjet optike me fibra si hapje optike. Për të përmbushur kërkesat e ashpra të klientëve, nevojitet një prerje e sheshtë e saktë për të arritur rrafshinë të jetë 0,001 dhe toleranca e trashësisë të jetë...
  • Tharje me presion 99.5% disk alumini qeramike

  Tharje me presion 99.5% disk alumini qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ky disk i avancuar qeramik është bërë nga alumini 99,5% i cili u formua nga shtypja e thatë me cilësi shumë të dendur. Për të përmbushur aplikimin e ashpër të konsumatorëve, nevojitet një rëndë e sheshtë e përpiktë për të arritur rrafshinë të jetë 0,001 dhe toleranca e trashësisë të jetë 0,01 mm. Ne ofrojmë alumin,...
  • 95% alumini fletë qeramike

  95% alumini fletë qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ne ofrojmë alumin, alumin, zirconia dhe pllakat e aluminit të nitritit të ndryshme duke shtypur dhe hedhur kasetë nga min. madhësi në madhësi të madhe me trashësi të ndryshme nga 1.0mm në 10mm. Gjithashtu varësia e formës së komplikuar, trajtimi i sipërfaqes me saktësi të lartë dhe kërkesa e saktë dimensionale mund të...
  • Pllaka qeramike e rreshtimit të aluminit të lartë të pastërtisë
  • Pllaka qeramike e rreshtimit të aluminit të lartë të pastërtisë
  • Pllaka qeramike e rreshtimit të aluminit të lartë të pastërtisë

  Pllaka qeramike e rreshtimit të aluminit të lartë të pastërtisë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pllaka qeramike e rreshtimit të aluminit të lartë të pastërtisë Gjithashtu varësia e formës së komplikuar, trajtimi i sipërfaqes me saktësi të lartë dhe kërkesa e saktë dimensionale mund të arrihet përmes bluarjes, lustrimit, lundimit, prerjes, përpunimit të CNC dhe kështu me radhë. Ne ofrojmë alumin, alumin, zirconia...
  • Pllakë qeramike industriale me cilësi të lartë
  • Pllakë qeramike industriale me cilësi të lartë

  Pllakë qeramike industriale me cilësi të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pllakë qeramike industriale me cilësi të lartë Ne ofrojmë alumin, alumin, zirconia dhe pllakat e aluminit të nitritit të ndryshme duke shtypur dhe hedhur kasetë nga min. madhësi në madhësi të madhe me trashësi të ndryshme nga 1.0mm në 10mm. Gjithashtu varësia e formës së komplikuar, trajtimi i sipërfaqes me saktësi të...

Kinë Pllakë qeramike industriale furnizuesit

Ne ofrojmë alumin, alumin, zirconia dhe pllakat e aluminit të nitritit të ndryshme duke shtypur dhe hedhur kasetë nga min.

Madhësia në madhësi të madhe me trashësi të ndryshme nga 1.0mm në 10mm.


Gjithashtu, variacioni i formës së komplikuar dhe kërkesa e sipërfaqes me saktësi të lartë mund të arrihet nëpërmjet proceseve sekondare.