Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Izolues Spark Plug > Izolues i ndezësve të pajisjeve elektrike shtëpiake > Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter

Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter
Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter
Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter
Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter

Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Product Name: Ignition Electrode Ceramic Tube

Material: 95% Alumina

Color: White

Shaping Process: Pressing

Specification: On The Request

Surface Treatment: Glazing

Features: Excellent Insulation And Withstand Hi-voltage

Application: Ceramic Insulator For Ignition Electrode

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 5,000,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter

Trupi izolues qeramik për shumë lloje të sistemeve të ndezjes. të tilla si sobat me gaz, ngrohje etj. Është përdorur gjithmonë në një ndezës qeramike.


Features:

Forca e lartë e ndarjes elektrike

2.Keramik me një sipërfaqe të lëmuar me xham

Rezistent ndaj aromatizimit dhe erozionit
4. Lustrim pa lule (ROHS)
5. Temperatura anti-lartë

Linja automatike e prodhimit tonë mund të bëjë konsistencën e produktit shumë mirë çdo grumbull, gjithashtu ne përdorim automatik spërkatje makinë lustrim për të përfunduar procesin e lustër në mënyrë që xham mund të shpërndajë në mënyrë shumë të barabartë në sipërfaqe.

Ne kemi një aftësi shumë të madhe prodhimi për dhjetra miliona çdo muaj. Gjithashtu, ne kemi ofruar një shërbim prototyping me sasi shumë të vogël të sasisë për të mbështetur kërkesat e klientëve të veçantë ose programin e R & D.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë

Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende

Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Izolues Spark Plug > Izolues i ndezësve të pajisjeve elektrike shtëpiake

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere