Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Izolator qeramik me xham Alumina për Plug Spark
Izolator qeramik me xham Alumina për Plug Spark
Izolator qeramik me xham Alumina për Plug Spark

Izolator qeramik me xham Alumina për Plug Spark

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard or custom-made

  Material: 95% Alumina

  Color: White

  Shaping Process: Pressing

  Specification: On The Request

  Surface Treatment: Glazing

  Features: Excellent Insulation And Withstand Hi-voltage

  Application: Ceramic Insulator For Ignition Electrode

  Product Name: Glazed Alumina Ceramic Insulator For Spa

  Key Words: Glazed Ceramic, Ceramic Insulator

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 5,000,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

përshkrim i produktit

Izolator qeramik me xham Alumina për Plug Spark

Izolator qeramik me xham përdoret gjithmonë në shumë lloje të sistemit të ndezjes, pajisjet e djegies, si sobë me gaz shtëpiak, ngrohës uji me gaz, furrë me gaz, soba të ndryshme industriale të gazit.

Linja jonë automatike e prodhimit mund të bëjë konsistencën e produktit shumë mirë çdo grumbull, gjithashtu ne përdorim makinën automatike të spërkatjes së xhamit për të përfunduar procesin e lustrave, në mënyrë që xhamat të shpërndajnë shumë në mënyrë të barabartë në sipërfaqe.

Ne kemi një aftësi shumë të madhe prodhimi në dhjetëra miliona çdo muaj. Gjithashtu, kemi ofruar një shërbim prototiping me një sasi shumë të vogël për të mbështetur kërkesat e veçanta të klientëve ose programin R&D.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë

Ne, në Jinghui Industry Ltd, është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë 'në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Po ashtu, ne kemi linjën tonë gjithëpërfshirëse të përpunimit dhe precizionit të lartë. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje të imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.

Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve të prodhimit, gjithashtu ka nevojë për një mjet të përparuar inspektimi. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues, etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende

Përparësia jonë

Workshop and quality guarantee


Informacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Izolues Spark Plug > Izolues i ndezësve të pajisjeve elektrike shtëpiake

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta