Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Elektroda e ndezjes së furrës me gaz
Elektroda e ndezjes së furrës me gaz
Elektroda e ndezjes së furrës me gaz

Elektroda e ndezjes së furrës me gaz

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Product Name: Ignition Electrode Ceramic Tube

  Material: 95% Alumina

  Color: White

  Shaping Process: Pressing

  Specification: On The Request

  Surface Treatment: Glazing

  Features: Excellent Insulation And Withstand Hi-voltage

  Application: Ceramic Insulator For Ignition Electrode

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 5,000,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Përshkrim:

Elektrodat elektrike të ndezjes qeramike përdoren gjerësisht në një shumëllojshmëri të makinës me djegie, bojler, me pikat e forta si ndezja e ndezjes, qëndrueshmëria, rezistenca e fortë e plakjes, rezistenca e temperaturës së lartë, rezistenca ndaj korrozionit, forca e lartë dielektrike. Gjilpërë standarde e ndërlidhjes është M14 × 1.25, M16 × 1.5, M18 × 1.5, G1 / 2.Ngjektori i elektrodës është Φ2.6 Φ3Φ 5 dhe Φ 3.5. Gjatësia e gjilpërës së elektrodës mund të prodhohet sipas kërkesave të klientit, pjesët qeramike të elektrodës gjilpërë mund të montohen sipas kërkesave të ndryshme të konsumatorëve.

Features:

Rezistenca e plakjes dhe temperaturës, izolimi i përsosur, forca e lartë, stabiliteti i mirë, i përshtatshëm për mjedis të ndryshëm.

Parametri teknik : 0.5 deri 1.5mm në diametër, gjatësia 50-80mm, forca izoluese> 15KV / mm.

Aplikime :

Të gjitha llojet e gazit të gaztë, gazit të lëngshëm të naftës, gazit natyror dhe ngrohës elektrik të ujit, sobë, furra me gaz etj me qëllim të ngjashëm.


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë

Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende

Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Izolues Spark Plug > Izolues i ndezësve të pajisjeve elektrike shtëpiake

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta