Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës
Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës
Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës
Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës

Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.SPI.004

  Material: 95% Alumina

  Color: White

  Specification: On The Request

  Surface Treatment: Glazing

  Features: Excellent Insulation And Withstand Hi-voltage

  Application: Combustion Machine Ignition Needle

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 5,000,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës

Ne kemi një aftësi shumë të madhe prodhimi për dhjetra miliona çdo muaj. Gjithashtu kemi ofruar shërbimin e prototyping me grumbull shumë të vogël për të mbështetur kërkesat e veçanta të klientëve ose programin e R & D.

Ne përdorim procesin e shtypit për të prodhuar gjilpërë ndezjen cooker me anë të makinave automatike në mënyrë që ajo mund të bëjë qëndrueshmëri të produkteve shumë mirë çdo grumbull, edhe ne përdorim makinë automatike spërkatje lustër për të përfunduar procesin lustër në mënyrë që xham mund të shpërndahen shumë në mënyrë të barabartë në sipërfaqe.

Izolatori i shkëndijave është bërë normalisht nga 95% qeramika oksid alumini. Mund të përballojë tension të lartë deri në 18KV, monedha të larta dhe temperaturë të lartë deri në 1600 ℃.


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azinë, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut në më shumë se 50 vende.


Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Izolues Spark Plug > Izolues i ndezësve të pajisjeve elektrike shtëpiake

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta