Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Izolues Spark Plug > Izolues i ndezësve të pajisjeve elektrike shtëpiake > Gjilpërë me ndezje qeramike tenxhere me gaz

Gjilpërë me ndezje qeramike tenxhere me gaz
Gjilpërë me ndezje qeramike tenxhere me gaz
Gjilpërë me ndezje qeramike tenxhere me gaz
Gjilpërë me ndezje qeramike tenxhere me gaz

Gjilpërë me ndezje qeramike tenxhere me gaz

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Material: 95% Alumina

Color: White

Specification: On The Request

Surface Treatment: Glazing

Features: Excellent Insulation And Withstand Hi-voltage

Application: Ceramic Insulator For Spark Plug

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 5,000,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Të pasuruar me përvojën tonë të madhe industriale në këtë fushë, ne jemi të përfshirë në ofrimin e një gamë të madhe cilësie të elektrodës së ndezjes qeramike, e cila normalisht është bërë me alumin të 95%. Mund të përballojë tension të lartë deri në 20KV, monedha të larta dhe temperaturë të lartë deri në 1600 ℃.

Ne përdorim procesin e shtypit për të prodhuar gjilpërë ndezjen cooker me anë të makinave automatike në mënyrë që ajo mund të bëjë qëndrueshmëri të produkteve shumë mirë çdo grumbull, edhe ne përdorim makinë automatike spërkatje lustër për të përfunduar procesin lustër në mënyrë që xham mund të shpërndahen shumë në mënyrë të barabartë në sipërfaqe.


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azinë, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut në më shumë se 50 vende.

Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Izolues Spark Plug > Izolues i ndezësve të pajisjeve elektrike shtëpiake

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere