Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Izolues Spark PlugIzolues i ndezësve të pajisjeve elektrike shtëpiake

Izolues i ndezësve të pajisjeve elektrike shtëpiake

Kategoritë e produkteve të Izolues i ndezësve të pajisjeve elektrike shtëpiake , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ndezës izolues i pajisjeve elektrike shtëpiake , furnizuesit Izolues i ndezjes / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Izolues i ndezësve të familjes R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • H Lloji Elektrodë Ignition Qeramike për Burner
  • H Lloji Elektrodë Ignition Qeramike për Burner
  • H Lloji Elektrodë Ignition Qeramike për Burner
  • H Lloji Elektrodë Ignition Qeramike për Burner

  H Lloji Elektrodë Ignition Qeramike për Burner

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  H Lloji Elektrodë Ignition Qeramike për Burner Ky elektrodë ndezëse qeramike H është mbledhur nga trupi qeramik i elektrodës së ndezjes me pin / shufër elektrodë metalike të veshur. Të gjitha llojet e H të izolatorit qeramik janë me sipërfaqe të lëmuar të lustrimit për të rritur forcën izoluese. Ne ofrojmë shumë lloje...
  • Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter
  • Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter
  • Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter
  • Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter

  Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Trupi me izolues qeramik me lustër për Igniter Trupi izolues qeramik për shumë lloje të sistemeve të ndezjes. të tilla si sobat me gaz, ngrohje etj. Është përdorur gjithmonë në një ndezës qeramike. Features: Forca e lartë e ndarjes elektrike 2.Keramik me një sipërfaqe të lëmuar me xham Rezistent ndaj aromatizimit dhe...
  • Izolues qeramik Alumina me llamba për Spark Plug
  • Izolues qeramik Alumina me llamba për Spark Plug
  • Izolues qeramik Alumina me llamba për Spark Plug
  • Izolues qeramik Alumina me llamba për Spark Plug

  Izolues qeramik Alumina me llamba për Spark Plug

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Izolues qeramik Alumina me llamba për Spark Plug Izolatori i lëmuar qeramik përdoret gjithmonë në shumë lloje të sistemit të ndezjes, pajisjet e djegies, si sobë me gaz shtëpiak, ngrohës uji me gaz, furra me gaz, soba të ndryshme industriale të gazit. Linja automatike e prodhimit tonë mund të bëjë qëndrueshmërinë e...
  • Pjesa qeramike industriale për elektrodën e ndezjes
  • Pjesa qeramike industriale për elektrodën e ndezjes
  • Pjesa qeramike industriale për elektrodën e ndezjes
  • Pjesa qeramike industriale për elektrodën e ndezjes

  Pjesa qeramike industriale për elektrodën e ndezjes

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Pjesa qeramike industriale për elektrodën e ndezjes Ne furnizojmë më shumë se qindra pjesë qeramike për elektrodën e ndezjes, të gjitha këto izolatorë qeramikë për kandela elektrike kanë izolim të madh elektrik, rezistencë ndaj nxehtësisë, rezistencë të tensionit të lartë. Linja automatike e prodhimit tonë mund të...
  • Industriale Burner Igniter Shufra
  • Industriale Burner Igniter Shufra
  • Industriale Burner Igniter Shufra

  Industriale Burner Igniter Shufra

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Përshkrim: Elektrodat elektrike të ndezjes qeramike përdoren gjerësisht në një shumëllojshmëri të makinës me djegie, bojler, me pikat e forta si ndezja e ndezjes, qëndrueshmëria, rezistenca e
  • Elektroda e ndezjes së furrës me gaz
  • Elektroda e ndezjes së furrës me gaz
  • Elektroda e ndezjes së furrës me gaz

  Elektroda e ndezjes së furrës me gaz

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Përshkrim: Elektrodat elektrike të ndezjes qeramike përdoren gjerësisht në një shumëllojshmëri të makinës me djegie, bojler, me pikat e forta si ndezja e ndezjes, qëndrueshmëria, rezistenca e
  • Izolues i Spark Plug Tube
  • Izolues i Spark Plug Tube
  • Izolues i Spark Plug Tube

  Izolues i Spark Plug Tube

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Me përkushtim me cilësi të lartë, ne jemi të angazhuar në ofrimin e një gamë të gjerë tubesh elektrodë ndezëse qeramike. Alumina elektrik ndezje tub qeramike është bërë kryesisht nga 95% qeramika oksid alumini, pastaj mbuluar me një shtresë e lustër në sipërfaqe të jashtme. Mund të përballojë tension të lartë deri në...
  • Izolatorë të aluminit me qeramikë të shkëndijës për sistemin e ndezjes
  • Izolatorë të aluminit me qeramikë të shkëndijës për sistemin e ndezjes
  • Izolatorë të aluminit me qeramikë të shkëndijës për sistemin e ndezjes

  Izolatorë të aluminit me qeramikë të shkëndijës për sistemin e ndezjes

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Me përkushtim me cilësi të lartë, ne jemi të angazhuar në ofrimin e një gamë të gjerë të pjesëve rezervë të qeramikës të kandelave elektrike. Këto izolues të shkëndijave janë bërë kryesisht prej 95% qeramikë të oksidit të oksidit të aluminit, dhe pastaj janë mbuluar me një shtresë të llaçit në sipërfaqen e jashtme....
  • Spark plug Pjesët rezervë qeramike
  • Spark plug Pjesët rezervë qeramike
  • Spark plug Pjesët rezervë qeramike

  Spark plug Pjesët rezervë qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Me përkushtim me cilësi të lartë, ne jemi të angazhuar në ofrimin e një gamë të gjerë të pjesëve rezervë të qeramikës të kandelave elektrike. Këto izolues të shkëndijave janë bërë kryesisht prej 95% qeramikë të oksidit të oksidit të aluminit, dhe pastaj janë mbuluar me një shtresë të llaçit në sipërfaqen e jashtme....
  • Izolues elektrik i ndezjes prej qeramike alumini
  • Izolues elektrik i ndezjes prej qeramike alumini
  • Izolues elektrik i ndezjes prej qeramike alumini

  Izolues elektrik i ndezjes prej qeramike alumini

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Me përkushtim me cilësi të lartë, ne jemi të angazhuar në ofrimin e një gamë të gjerë tubesh elektrodë ndezëse qeramike. Alumina elektrik ndezje tub qeramike është bërë kryesisht nga 95% qeramika oksid alumini, pastaj mbuluar me një shtresë e lustër në sipërfaqe të jashtme. Mund të përballojë tension të lartë deri në...
  • Lartë Purity Al2O3 izolues qeramike për ndezës
  • Lartë Purity Al2O3 izolues qeramike për ndezës
  • Lartë Purity Al2O3 izolues qeramike për ndezës

  Lartë Purity Al2O3 izolues qeramike për ndezës

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Alumina izolues qeramike për ndezës janë bërë kryesisht nga 95% qeramika alumini oksid, i cili është një material i madh inxhinierik. Ajo i famshëm i g OOD fuqinë e tyre mekanike, izolim elektrik, humbje frekuencë të lartë, përçueshmëri termike, dhe rezistenca për të ngrohur, veshin dhe korrozioni. Linja automatike e...
  • H Lloji Elektrodat e Ndezjes Shufra për Pajisje Ignition
  • H Lloji Elektrodat e Ndezjes Shufra për Pajisje Ignition
  • H Lloji Elektrodat e Ndezjes Shufra për Pajisje Ignition

  H Lloji Elektrodat e Ndezjes Shufra për Pajisje Ignition

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Çelësat e elektrodave të ndezjes H janë përdorur gjerësisht në ndezjen e makinës së djegies, e cila përdoret gjithmonë si një izolant qeramik ose holider qeramik në aplikim. Kjo është bërë zakonisht prej 95% qeramikë oksidit të aluminit, pastaj të mbuluara me një shtresë e lustër në sipërfaqen e jashtme. Mund të...
  • 95% Izolues Ignition qeramike të oksidit të aluminit
  • 95% Izolues Ignition qeramike të oksidit të aluminit
  • 95% Izolues Ignition qeramike të oksidit të aluminit

  95% Izolues Ignition qeramike të oksidit të aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  95% Izolues Ignition qeramike të oksidit të aluminit Me përkushtim me cilësi të lartë, ne jemi të angazhuar në ofrimin e një gamë të gjerë tubesh elektrodë ndezëse qeramike. Alumina elektrik ndezje tub qeramike është bërë kryesisht nga 95% oksid alumini oksigjen, pastaj mbuluar me një shtresë e lustër në sipërfaqe të...
  • Tjegull qeramike me elektrolizë të ndezur me lustër
  • Tjegull qeramike me elektrolizë të ndezur me lustër
  • Tjegull qeramike me elektrolizë të ndezur me lustër
  • Tjegull qeramike me elektrolizë të ndezur me lustër

  Tjegull qeramike me elektrolizë të ndezur me lustër

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Llak i ndezur Elektrodë Alumina Tube qeramike Me përkushtim me cilësi të lartë, ne jemi të angazhuar në ofrimin e një gamë të gjerë tubesh elektrodë ndezëse qeramike. Alumina elektrik ndezje tub qeramike është bërë kryesisht nga 95% oksid alumini oksigjen, pastaj mbuluar me një shtresë e lustër në sipërfaqe të...
  • Izolues qeramike të ndezjes së bojlerit
  • Izolues qeramike të ndezjes së bojlerit
  • Izolues qeramike të ndezjes së bojlerit

  Izolues qeramike të ndezjes së bojlerit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000 sets/month
  Izolues qeramike të ndezjes së bojlerit Linja automatike e prodhimit tonë mund të bëjë qëndrueshmërinë e produkteve shumë mirë çdo grumbull, gjithashtu ne përdorim makinë automatike me lustrim spërkatës për të përfunduar procesin e zmaltimit në mënyrë që xhamet të mund të shpërndahen shumë në mënyrë të barabartë në...
  • 95% alumini qeramike Gjilpërë me gjilpërë të ndezjes
  • 95% alumini qeramike Gjilpërë me gjilpërë të ndezjes
  • 95% alumini qeramike Gjilpërë me gjilpërë të ndezjes

  95% alumini qeramike Gjilpërë me gjilpërë të ndezjes

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Ne përdorim makina lustrim automatik për lustrim për të përfunduar procesin e xhamit në mënyrë që xhamet të mund të shpërndahen shumë në mënyrë të barabartë në sipërfaqe. Linja jonë automatike e prodhimit mund të bëjë qëndrueshmërinë e produkteve shumë mirë çdo grumbull. Izolatori i shkëndijave është bërë normalisht...
  • Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës
  • Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës
  • Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës
  • Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës

  Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës Ne kemi një aftësi shumë të madhe prodhimi për dhjetra miliona çdo muaj. Gjithashtu kemi ofruar shërbimin e prototyping me grumbull shumë të vogël për të mbështetur kërkesat e veçanta të klientëve ose programin e R & D. Ne përdorim procesin e shtypit për të...
  • Gjilpërë për ndezjen qeramike për furrën e gazit
  • Gjilpërë për ndezjen qeramike për furrën e gazit
  • Gjilpërë për ndezjen qeramike për furrën e gazit

  Gjilpërë për ndezjen qeramike për furrën e gazit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Gjilpërë me ndezje qeramike bëhet normalisht nga qeramika prej 95% alumini oksid, e cila është një material i madh inxhinierik. Mund të përballojë tension të lartë deri në 20KV, monedha të larta dhe temperaturë të lartë deri në 1600 ℃. Linja automatike e prodhimit tonë mund të bëjë qëndrueshmërinë e produkteve shumë...
  • Gjilpërë me ndezje qeramike tenxhere me gaz
  • Gjilpërë me ndezje qeramike tenxhere me gaz
  • Gjilpërë me ndezje qeramike tenxhere me gaz
  • Gjilpërë me ndezje qeramike tenxhere me gaz

  Gjilpërë me ndezje qeramike tenxhere me gaz

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Të pasuruar me përvojën tonë të madhe industriale në këtë fushë, ne jemi të përfshirë në ofrimin e një gamë të madhe cilësie të elektrodës së ndezjes qeramike, e cila normalisht është bërë me alumin të 95%. Mund të përballojë tension të lartë deri në 20KV, monedha të larta dhe temperaturë të lartë deri në 1600 ℃. Ne...
  • Izolues qeramik i shkëndijës së tensionit të lartë
  • Izolues qeramik i shkëndijës së tensionit të lartë
  • Izolues qeramik i shkëndijës së tensionit të lartë

  Izolues qeramik i shkëndijës së tensionit të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month
  Alumina izolues qeramike shkëndijë elektrike është bërë kryesisht nga 95% qeramika oksid alumini, pastaj mbuluar me një shtresë të lustër në sipërfaqe të jashtme. Mund të përballojë tension të lartë deri në 20KV, monedha të larta dhe temperaturë të lartë deri në 1600 ℃. Linja automatike e prodhimit tonë mund të bëjë...

Kinë Izolues i ndezësve të pajisjeve elektrike shtëpiake furnizuesit

Ne ofrojmë shumë izolues të ndryshëm të ndezësve të tipit të pajisjeve elektrike shtëpiake, duke përfshirë dhjetra dizajne standarde. Përveç kësaj, lloji i përshtatur mund të bëhet sipas specifikimeve dhe vizatimeve të klientëve.


Këto izolues të shkëndijave janë bërë zakonisht prej aluminit 95% dhe janë formuar me shtypje të nxehtë. Pjesa më e madhe e kohës, sipërfaqja e lustrimeve është e nevojshme për të rritur ndarjen e izolimit.


Ne kemi qenë që kanë të bëjnë me prodhimin e ndezjes electorde qeramike për më shumë se 12 vjet, ajo na ndihmon për të bërë çdo grumbull të jetë dimensionale, kozmetike me konsistencë të mirë.


Ne mbështesim prototyping në prodhimin masiv. Çfarëdo, është një urdhër i mostrës ose rendi masiv, ju jeni të mirëpritur të vini me ne.