Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Qeramikë tekstile > Qeramikë e përgjithshme tekstili > Udhëzues i lartë i lëmuar i qeramikës

Udhëzues i lartë i lëmuar i qeramikës
Udhëzues i lartë i lëmuar i qeramikës
Udhëzues i lartë i lëmuar i qeramikës
Udhëzues i lartë i lëmuar i qeramikës
Udhëzues i lartë i lëmuar i qeramikës

Udhëzues i lartë i lëmuar i qeramikës

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Classification: Special Parts

Processing Type: Mechanical Process

Match Machine: Spinning Equipment

Processing Level: Precision Finishing

Mechanical Process: Grinding

Processing Trade: Processing with Material Supplied

Certification: ISO9001: 2000

Customized: Customized

Condition: Used

Material: Alumina, Zirconia Optional

Color: White

Specification: Customized, Or Standard Type Available

High Precision Process: Fine Grinding, Polishing

Application: Work As Fiber, Wire, Cable Guide

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të komponentëve qeramike texitle, udhëzues qeramike urë, hark qeramike, udhëzues qeramike buncher është një nga seri kemi. Ne mbështesim kërkesat e përshtatur nga materiale të ndryshme, desgin të ndryshëm, specifikime të ndryshme dhe proces të saktë të saktësisë.


Materiale të tjera opsionale për udhëzuesin e syrit qeramik:

● Different klasën alumini oksid oksid oksid Zirconium Titanium


Tiparet e kryeministrit:

Rezistencë e shkëlqyer e veshin Fërkim i ulët me lubrifikim vetë

Energjia antistatike Rezistenca kimike

Fuqi e jashtëzakonshme mechnical Rezistencë me temperaturë të lartë


Forca jonë: Përfitimi i klientëve

Çmimi konkurrues për pjesët standarde Kosto efektive

Niveli i mjaftueshëm i stokut për tipet standarde Niveli i ulët i aksioneve me kosto kursimi

Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël Orari i prodhimit fleksibël

Prototyping për aftësinë e prodhimit në masë Mbështetjen e një grumbullimi të vogël ose të një procesi gjyqi

Ofrimi ose propozimi i një zgjidhje optimale Konsulencë informacioni teknik


A po kërkoni aktualisht disa urë qeramike? Nëse po, ju lutemi të vini me ne, ju do të gjeni shumëllojshmëri të urës qeramike, udhëzues hark hark qeramike atje. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne do të përpiqemi më të mirën për t'ju ofruar cilësi dhe shërbim cilësor si pritshmëria juaj.


Produkte të ngjashme

Ceramic Roller GuideCeramic RingCeramic Bow Guide

Shërbimi ynë

Why choose us


Avantazhi ynë Workshop and quality guaranteeInformatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Qeramikë tekstile > Qeramikë e përgjithshme tekstili

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere