Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Qerpikë qeramike Alumina me fërkime të ulët për qull për tekstile
Qerpikë qeramike Alumina me fërkime të ulët për qull për tekstile
Qerpikë qeramike Alumina me fërkime të ulët për qull për tekstile
Qerpikë qeramike Alumina me fërkime të ulët për qull për tekstile
Qerpikë qeramike Alumina me fërkime të ulët për qull për tekstile

Qerpikë qeramike Alumina me fërkime të ulët për qull për tekstile

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.TC.015

  Classification: Special Parts

  Processing Type: Mechanical Process

  Match Machine: Spinning Equipment

  Processing Level: Precision Finishing

  Mechanical Process: Grinding

  Processing Trade: Processing with Material Supplied

  Certification: ISO9001: 2000

  Customized: Customized

  Material: Alumina, Zirconia, Titinian

  Color: White, Pink, Red, Black, Yellow

  Specification: Customized, Or Standard Type Available

  High Precision Process: Fine Grinding, Polishing

  Application: Work As Fiber, Wire, Cable Guide

  Condition: New

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Qerpikë qeramike Alumina me fërkime të ulët për qull për tekstile

Karakteristikat e udhëzuesit të qepallave qeramike të aluminit:

1. Ngurtësi e jashtëzakonshme, rezistencë ndaj konsumit me jetë të gjatë super të gjatë shërbimi dhe më pak kohë mirëmbajtjeje.
2. Sipërfaqja e diamantit me fërkim të ulët, energji elektrike anti-magnetike, anti - statike pa formë dëbore gjatë procesit
3. Stabiliteti kimik dhe rezistenca ndaj korrozionit në kushte të vështira pune nën temperaturë të lartë
4. Rezistencë e shkëlqyer ndaj goditjes termike dhe stabilitet i mirë termik me përçueshmëri të ulët - termike
5. Nox-toksik, material i shëndetshëm dhe pa asnjë substancë të rrezikshme si një material eko-miqësor
6. Të gjitha materialet që kemi furnizuar për udhëzuesit e qepallave qeramike janë konform RoHS, rregullore REACH plotësisht

Specifikimi i udhëzuesit qeramik të qepallave:

1. Lëndë e parë: oksid alumini 95%, oksid alumini 99%, oksid alumini 99.5%, oksid zirkoni, titania
2. Dimensionet: min. diametri mund të jetë 2 mm, max. diametri mund të jetë 50 mm, mund të personalizohet për madhësi të tjera
3. Forma: Një fllanxhë e vetme, fllanxhë e dyfishtë, e prerë, e zhveshur, e tubuar, ose formë tjetër e personalizuar janë në dispozicion
4. Toleranca: toleranca e përgjithshme ± 1% e dimensioneve, ose më mirë përmes një procesi precize për dimensionet e instalimit
5. Mbarimi i sipërfaqes: sipërfaqja e pasqyrës, që të jetë Ra 0.3 ~ 0.4 për 95% qeramikë për aluminin, të jetë Ra 0.2 ~ 0.3 për 99% qepa qeramike e aluminit

Përshkrimi i udhëzuesit qeramik të qepallave

Sytë qeramikë të aluminit janë pjesë jashtëzakonisht të gjithanshme në aplikacione për kalimin e telave, fijave, kabllove, fibrave sepse materiali është shumë i fortë, rezistent ndaj veshin dhe kimikate, dhe sipërfaqja e punës mund të lëmohet në një përfundim të qetë. Objekti ynë ofron sy qeramike në një gamë të gjerë të madhësive standarde dhe konfigurimeve për të përmbushur nevojat tuaja. Ne gjithashtu ofrojmë eyelets qeramike me porosi, sy qeramike të dizajnuar dhe prodhuar për të përputhur kërkesat tuaja të sakta, Ne kemi qenë duke furnizuar shumë lloje të ndryshme të udhëzuesit qepallë qeramike me materiale opsionale, si lloji i rregullt, lloji fllanxha, grooves, lloji i filetuar dhe të ndryshme të strukturës speciale.


Produkte të tjera të lidhura me udhëzuesit e qepallave qeramike

Ne kemi prodhuar qindra lloje të ndryshme të udhëzuesve të qeramikës së tekstilit, përfshirë bobinat qeramike, udhëzuesin e çarë qeramike,

bandë qeramike, udhëzues goditjeje qeramike, udhëzues për trasmetim qeramik etj.

Textile ceramic roller guidesCeramic hook guidesCeramic buncher


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1: A dërgoni një mostër për të kontrolluar?

Përgjigje: Sigurisht, mund të sigurohet mostra falas për dizajn standard me pajisje rezervë, por transportimi i mallrave.

P 2. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Një: Ne jemi një prodhues profesional i drejtpërdrejtë për pjesët e përparuara qeramike. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.

P 3: Kur mund ta marr çmimin?
Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin.
Ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë me hetimin tuaj si përparësi.

P 4: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?
Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.

P 5: Si të sigurohet cilësi?
Përgjigje: Dimensioni nga çdo grumbull do të bëhet inspektim i mostrave sipas standardit ndërkombëtar AQL. Do të bëhet një inspektim kozmetik 100%.

Pyetja 6: Me cilat produkte të tjerë merreni?
Përgjigje: Ne përqëndrohemi në një shumëllojshmëri të qeramikësmetalizuar, tubave qeramikë, burr-bluarje qeramike, pllaka qeramike të industrisë përveç qeramikës së tekstilit.

Kategoritë e Produktit : Qeramikë tekstile > Qeramikë e përgjithshme tekstili

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta