Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Udhëzues kabllor i aluminit me pastërti të lartë
Udhëzues kabllor i aluminit me pastërti të lartë
Udhëzues kabllor i aluminit me pastërti të lartë
Udhëzues kabllor i aluminit me pastërti të lartë

Udhëzues kabllor i aluminit me pastërti të lartë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.CT.012

  Classification: Special Parts

  Processing Type: Mechanical Process

  Match Machine: Spinning Equipment

  Processing Level: Precision Finishing

  Mechanical Process: Grinding

  Processing Trade: Processing with Material Supplied

  Certification: ISO9001: 2000

  Customized: Customized

  Condition: Used

  Material: Alumina

  Color: White, Pink, Red

  Precision Process: Polishing

  Specification: Standard, Customize Type Optional

  Feature: Super Wear Resistant With Low-friction

  Application: Ceramic Wire Guide

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Lëshimi i udhëzuesve të kabllove qeramike zakonisht bëhet prej 95% për shkak të karakteristikave të tij të lartë rezistente ndaj konsumit, me fërkime të ulëta sesa ato plastike dhe metalike.

Ne e kemi prodhuar qeramikë tekstili për moshat, udhëzues të çarë qeramike si një tipik në makineri tekstile, ka shumë lloj standarde në raft për të përmbushur kërkesat e zakonshme dhe me kohë të shkurtër të klientëve. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një udhëzues të ndryshëm të çarë qeramike, që mund të prodhohet sipas specifikimeve dhe vizatimeve të klientëve.


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industry Ltd është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë në Kinë për më shumë se 12 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë gjithëpërfshirës të precizionit të lartë dhe linjës së prodhimit të qitjes. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje e imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.

Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende


Produkte të lidhura

Zirconia Ceramic Buncher 1Ceramic Roller GuideCeramic Ring Guide


Përparësia jonë Workshop and quality guaranteeInformacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Qeramikë tekstile > Qeramikë e përgjithshme tekstili

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta