Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Qeramikë tekstile > Qeramikë e përgjithshme tekstili > Lidhëse qeramike me cilësi të lartë

Lidhëse qeramike me cilësi të lartë
Lidhëse qeramike me cilësi të lartë
Lidhëse qeramike me cilësi të lartë
Lidhëse qeramike me cilësi të lartë
Lidhëse qeramike me cilësi të lartë

Lidhëse qeramike me cilësi të lartë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JH.TC.008

Classification: Special Parts

Processing Type: Mechanical Process

Match Machine: Spinning Equipment

Processing Level: Precision Finishing

Mechanical Process: Grinding

Processing Trade: Processing with Material Supplied

Certification: ISO9001: 2000

Customized: Customized

Condition: Used

Precision Process: Polishing

Specification: Standard, Customize Type Optional

Feature: Super Wear Resistant With Low-friction

Application: Ceramic Wire Guide

Material: Alumina

Color: White, Pink,Red

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Alumina udhëzues qeramike goditje është bërë zakonisht nga 95%, 99% qeramika oksid alumini. Ne jemi në gjendje të sigurojmë shumë diveristiy të lidhës qeramike me ngjyra të ndryshme sipas specifikimeve të detajuara të klientëve ose mostrave fizike.

Në mënyrë që të zvogëlohet fërkimi i udhëzuesit të telit, vrima e brendshme duhet gjithmonë të jetë e lëmuar, niveli polak mund të jetë Ra0.3 ~ 0.4, ose më i mirë.

Aktualisht, ne kemi rreth qindra eyelet ekzistuese qeramike me madhësi të ndryshme dhe ngjyra të ndryshme. Është e lehtë për të gjetur atë që është e përshtatshme për pajisjet tuaja. Përveç kësaj, ne mbështesim prototyping prgoram për vizatimin e klientëve ose mostra.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 12 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azinë, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut në më shumë se 50 vende.


Produkte të ngjashme

Ceramic Cable GuideZirconia Ceramic Buncher 1Npt Bush
Avantazhi ynë Workshop and quality guaranteeInformatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Qeramikë tekstile > Qeramikë e përgjithshme tekstili

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere