Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Qeramikë tekstile > Qeramikë e përgjithshme tekstili > Udhëzues aliazh alumini qeramike

Udhëzues aliazh alumini qeramike
Udhëzues aliazh alumini qeramike
Udhëzues aliazh alumini qeramike
Udhëzues aliazh alumini qeramike
Udhëzues aliazh alumini qeramike

Udhëzues aliazh alumini qeramike

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Processing Type: Mechanical Process

Match Machine: Spinning Equipment

Processing Level: Precision Finishing

Mechanical Process: Grinding

Processing Trade: Processing with Material Supplied

Certification: ISO9001: 2000

Customized: Customized

Condition: Used

Classification: Threaded Parts

Material: Metal, Alumina, Zirconia, Titania

Product Name: Textile Ceramic Eyelet Guide

Color: White, Beige, Pink, Black

Type: Open Ceramic Eyelet, Grooved Eyelet

Surface Finish: Polishing

Features: High Wear Resistance With Low Friction

Use: Used In Textile Machinery

Samples: Free Of Samples For Stocked Items

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

certifikatë: RoHS

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Udhëzuesi qeramik i syrit është bërë zakonisht nga 95%, alumini 99% ose qeramika e oksidit të titanit. Ne jemi në gjendje të sigurojmë shumë larmi të udhëzuesit të syrit në një ngjyrë të ndryshme, të tilla si një lloj flanged, dy lloje flanged, lloj grooved, lloji ndërprerë.

Në mënyrë që të zvogëlohet fërkimi i udhëzuesit të telit , vrima e brendshme duhet gjithmonë të jetë e lëmuar, niveli polak mund të jetë Ra0.3 ~ 0.4, ose më mirë.

Aktualisht, ne kemi qindra eyelet ekzistuese qeramike me madhësi të ndryshme dhe ngjyra të ndryshme. Është e lehtë për të gjetur atë që është e përshtatshme për pajisjet tuaja. Përveç kësaj, ne mbështesim programin e prototyping për vizatimin e klientëve ose mostra.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, derdhjen me injeksion qeramike, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të lartë dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metalizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende


Avantazhi ynë

PlantWorkshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Qeramikë tekstile > Qeramikë e përgjithshme tekstili

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere