Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Home > Produkte > Qeramikë tekstile > Qeramikë e përgjithshme tekstili

Qeramikë e përgjithshme tekstili

Kategoritë e produkteve të Qeramikë e përgjithshme tekstili , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qeramikë e përgjithshme tekstili , furnizuesit Alumina qeramike / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Tube qeramike tekstile R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Të gjitha Produktet

 • Qerpikë qeramike Alumina me fërkime të ulët për qull për tekstile

  Qerpikë qeramike Alumina me fërkime të ulët për qull për tekstile

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Qerpikë qeramike Alumina me fërkime të ulët për qull për tekstile Karakteristikat e udhëzuesit të qepallave qeramike të aluminit: 1. Ngurtësi e jashtëzakonshme, rezistencë ndaj konsumit me jetë të gjatë super të gjatë shërbimi dhe më pak kohë mirëmbajtjeje. 2. Sipërfaqja e diamantit me fërkim të ulët, energji...

 • Aksesorë qeramike të makinerive tekstile

  Aksesorë qeramike të makinerive tekstile

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Ne kemi përvojë të mjaftueshme prodhuese në shumëllojshmëri të komponentëve të tekstilit qeramikë mbi 10 vjet, duke përfshirë shumë udhëzues të ndryshëm të fijeve qeramike, udhëzues fije qeramike nga lëndë të parë të ndryshme, ngjyra të ndryshme, formë të ndryshme , nivele të ndryshme precize dhe kështu me radhë. Nëse...

 • Udhëzues kabllor i aluminit me pastërti të lartë

  Udhëzues kabllor i aluminit me pastërti të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  Lëshimi i udhëzuesve të kabllove qeramike zakonisht bëhet prej 95% për shkak të karakteristikave të tij të lartë rezistente ndaj konsumit, me fërkime të ulëta sesa ato plastike dhe metalike. Ne e kemi prodhuar qeramikë tekstili për moshat, udhëzues të çarë qeramike si një tipik në makineri tekstile, ka shumë lloj...

 • Udhëzues i çarë qeramike për oksid titan

  Udhëzues i çarë qeramike për oksid titan

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Ne ofrojmë shumëllojshmëri të udhëzuesve të çarë qeramike titania dhe mbështesin kërkesat e personalizuara nga desgin, specifikime të ndryshme dhe proces precize të ndryshme. Në ndërkohë, ne kemi zhvilluar disa artikuj standarde për zgjedhjen tuaj alternative. Nëse do të mësoni më shumë detaje, ju lutemi hidhini një...

 • Udhëzues rul me qeramikë të lëmuar alumini

  Udhëzues rul me qeramikë të lëmuar alumini

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Ne kemi qenë të furnizimit me lloje të ndryshme të rul udhëzues qeramike me materiale opsionale. Materiali për udhëzues rrotullues qeramik: ● alumini oksid ● oksid Zirconium oksid ● titani Tiparet e

 • Udhëzues për gozhda qeramike të aluminit të ngjitur

  Udhëzues për gozhda qeramike të aluminit të ngjitur

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Ne kemi furnizuar me lloje të ndryshme të udhëzuesit qeramike të syrit me materiale opsionale, si lloji i rregullt, lloji me fllanxha, lloji i rrotulluar, me formë të filetuar dhe struktura të ndryshme të veçanta. Materiali për udhëzuesin e syrit qeramik: ● alumini oksid ● oksid Zirconium oksid ● titani Tiparet e...

 • Mbulesë konike qeramike me oksid alumini

  Mbulesë konike qeramike me oksid alumini

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Ne prodhojmë shumë, shumë lloje të shtresave konike qeramike sipas specifikimeve të klientëve ose mostrave praktike, duke mbuluar materiale të ndryshme të klasës së parë, ngjyra të ndryshme, formë të ndryshme , nivel të ndryshme të saktësisë dhe kështu me radhë. Nëse do të mësoni më shumë detaje, ju lutemi shikoni më...

 • 99.5% grykë e vajit të aluminit

  99.5% grykë e vajit të aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  99.5% grykë e vajit të aluminit që përdoret gjithmonë në procesin e tjerrjes së industrisë së tekstilit. Ne jemi të aftë të merremi me një shumëllojshmëri të hundëzës së vajit qeramik për të mbështetur kërkesat e përshtatur nga desgin ndryshme të ndryshme, specifikime të ndryshme dhe proces të ndryshme të saktësisë....

 • Kapaku i zirkonit për makinerinë e tërheqjes me tel

  Kapaku i zirkonit për makinerinë e tërheqjes me tel

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  Ne ofrojmë një gamë të gjerë të valvulave qeramike, unazë qeramike për shumëllojshmëri të makinës tërheqëse tela, duke përfshirë materiale të ndryshme të lëndëve të para, ngjyra të ndryshme, forma të ndryshme , nivele të ndryshme saktësie e kështu me radhë. Nëse do të mësoni më shumë detaje, ju lutemi shikoni më...

 • Prerës qeramikë prej cirkoni për makineri tekstile

  Prerës qeramikë prej cirkoni për makineri tekstile

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Ne jemi në gjendje të ndërtojmë një varietet prestar qeramike në zirconia për makineri tekstile dhe të mbështesim kërkesat e përshtatur nga desgin ndryshme të ndryshme, specifikimet e ndryshme dhe procesi i saktësisë së ndryshme. Në ndërkohë, ne zhvilluam disa sende standarde për zgjedhjen tuaj alternative. Ju lutemi...

 • Udhëzues i tërhequr qeramike

  Udhëzues i tërhequr qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Udhëzues qepje qeramike është një komponent kyç në makineri tekstile. Kërkon materialet e papërpunuara me performancë të lartë d ue për përdorimin e saj , materiali i avancuar qeramik është i paarritshëm për të përmbushur nevojat e tyre. Ne prodhon një variant të udhëzues qeramike goditje, që mbulon materiale të...

 • Udhëzime të hapura të futjes në qeramikë

  Udhëzime të hapura të futjes në qeramikë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Ne ofrojmë shumëllojshmëri të udhëzimeve të hapjes së tipit të hapur dhe mbështetje të kërkesave të përshtatur nga materiale të ndryshme, desgin të ndryshëm, specifikime të ndryshme dhe proces të ndryshme të saktësisë. Në ndërkohë, ne zhvilluam disa sende standarde për zgjedhjen tuaj alternative. Materiale të tjera...

 • Udhëzues unazë qeramike aluminit të kuq

  Udhëzues unazë qeramike aluminit të kuq

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Ne prodhojmë shumë, shumë lloje të unazave qeramike sipas specifikimeve të klientëve ose mostrave praktike, duke mbuluar materiale të ndryshme të lëndëve të para, ngjyra të ndryshme, forma të ndryshme , nivele të ndryshme precize e kështu me radhë. Nëse do të mësoni më shumë detaje, ju lutemi shikoni më poshtë:...

 • Udhëzues i lartë i lëmuar i qeramikës

  Udhëzues i lartë i lëmuar i qeramikës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të komponentëve qeramike texitle, udhëzues qeramike urë, hark qeramike, udhëzues qeramike buncher është një nga seri kemi. Ne mbështesim kërkesat e përshtatur nga materiale të ndryshme, desgin të ndryshëm, specifikime të ndryshme dhe proces të saktë të saktësisë. Materiale të tjera...

 • Udhëzues për harkun qeramik të oksidit të aluminit

  Udhëzues për harkun qeramik të oksidit të aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Ne jemi në gjendje të ofrojmë një gamë të gjerë të udhëzuesit të harkut prej qeramike nga dimensioni i ndryshëm, dizajni i ndryshëm, materiali i ndryshëm, niveli i saktësisë së ndryshme. Nëse do të mësoni më shumë detaje, ju lutemi shikoni më poshtë: Materiali opsional për udhëzuesin e harkut qeramik: ● alumini oksid...

 • 99% sy alumini oksid alumini

  99% sy alumini oksid alumini

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  Alumina qeramike sy është një komponent shumë i zakonshëm udhëzues në makinë dredha-dredha e tekstilit ngritur. Ndonjëherë, për ta bërë jetën më të gjatë të shërbimit, prodhuesi i tekstilit do të jetë alumin i lartë i pastërtisë si lëndë e parë e udhëzuesit qeramike të syrit, ndërkohë, sipërfaqja e brendshme duhet të...

 • Lidhëse qeramike me cilësi të lartë

  Lidhëse qeramike me cilësi të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  Alumina udhëzues qeramike goditje është bërë zakonisht nga 95%, 99% qeramika oksid alumini. Ne jemi në gjendje të sigurojmë shumë diveristiy të lidhës qeramike me ngjyra të ndryshme sipas specifikimeve të detajuara të klientëve ose mostrave fizike. Në mënyrë që të zvogëlohet fërkimi i udhëzuesit të telit, vrima e...

 • Tub i udhëhequr me tela me alumin të lartë të pastërtisë

  Tub i udhëhequr me tela me alumin të lartë të pastërtisë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  Ne kemi qenë që kanë të bëjnë me shumëllojshmëri të komponentëve qeramike tekstile për moshat, kryesisht materiale të papërpunuara që kemi përdorur përfshijnë varietete të aluminit, oksid zirconium dhe oksid titani. Ne kemi ablity për të ndërtuar një gamë të gjerë të dimensioneve të ndryshme të tub qeramike udhëzues...

 • Pulë me qeramikë të ngurtë me mbajtëse

  Pulë me qeramikë të ngurtë me mbajtëse

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  Materiali i avancuar qeramik ka qenë përdorur gjatë në shumëllojshmëri të makinerive tekstile për shkak të rezistencës ekstra të lartë të veshin, fërkimit të ulët, rezistencës në temperaturë të lartë, karaktereve anti-kimike. Aktualisht, ne kemi marrë përdorimin e ndryshme të qeramikës oksid alumini grade për të...

 • Udhëzues qeramike prej 95% aluminit të bardhë qen

  Udhëzues qeramike prej 95% aluminit të bardhë qen

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  95% alumini bardhë udhëzues qeramike bisht Ne kemi prodhuar qeramikë tekstili për moshat, udhëzues qeramike çarë si një tipike në makineri tekstile, ka shumë lloj standard në raft për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve të përbashkët dhe të shkurtër. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të udhëzuesit...

 • Udhëzues 95% aluminit udhëzues qeramike

  Udhëzues 95% aluminit udhëzues qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të udhëzuesit të çarçafit qeramik mund të prodhohen sipas specifikimeve dhe vizatimeve të klientëve. Udhëzuesi i çarçafes së qeramikës është bërë zakonisht prej 95%, 99% aluminit për shkak të rezistencës së jashtme shumë të lartë dhe të ulët të fërkimit, sesa ato...

Kinë Qeramikë e përgjithshme tekstili furnizuesit

Qeramika e tekstilit gjeneralë përfshin kryesisht udhëzuesin e qeramikës së qafës, udhëzuesin e dredhëzave, udhëzuesin e telave me qeramikë , udhëzuesin e rrotullimit, udhëzuesin për mbajtjen e qenve,

Për të përmbushur kërkesat e tregut, ka shumë lloje të ndryshme të standardeve janë në dispozicion të fakultetit.

Ndërkohë, ne mbështesim shërbimin e përshtatjes për të arritur specifikimin e saktë të klientëve.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta