Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Home > Produkte > Komponenta qeramike e inxhinierisë

Komponenta qeramike e inxhinierisë

Kategoritë e produkteve të Komponenta qeramike e inxhinierisë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Komponenta qeramike e inxhinierisë , furnizuesit Komponenti i Inxhinierisë së Qeramikës së Zirkonit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Komponenti qeramik i inxhinierisë së jashtme R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Komponenta qeramike e inxhinierisë furnizuesit

Ne jemi në gjendje të sigurojmë alumin të gjerë, zirconia, steatite, cordirite, alumini nitride, karbon silikoni dhe pjesët qeramike të oksidit të titanit.

Është e lehtë për të arritur shumë pjesë të ndryshme strukturore përmes injektimit, duke shtypur direkt me qitje të temperaturës së lartë. Pastaj me proceset e saktësisë sekondare, si bluarje gjobë, machining CNC, prerje lazer ose metallizing për të marrë komponentët si kërkesë konsumatorëve.

Për shkak të karakteristikave të saj të shquara sesa materialeve të tjera, përdoret gjerësisht në industrinë elektronike, elektrike, petrokimike, gjysmëpërçuese, kujdesin shëndetësor, makineri, kimi, energji të re, mullinj, hapësirë ​​ajrore, pothuajse të gjitha industritë moderne.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta