Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Vula Qeramike - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Vula Qeramike)

 • Komponent qeramike me vakum aktual

  Komponent qeramike me vakum aktual

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 200 Bag/Bags

  Komponent qeramike me vakum aktual Për të arritur qeramikën në metal që bashkohet me aplikimin, një shtresë metalike do të aplikohet në sipërfaqen specifike të komponentit qeramik, atëherë qeramika në metal, qeramika në qeramikë mund të jetë e bashkuar së bashku. Ne ofrojmë metalizime të ndryshme të tipit me veshje...

  Kontaktoni Tani

 • Disqe të Vula Qeramike me Rezistencë të Lartë

  Disqe të Vula Qeramike me Rezistencë të Lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disqe qeramike me rezistencë të lartë veshin Disqe qeramike ose rubinet uji, devijues uji, rakord dush është bërë normalisht prej 95% alumin. Në këtë fushë, njerëzit e përdorin rezistencën e saj të shkëlqyeshme rezistente ndaj konsumit, shumëllojshmërinë rezistente të tipareve të mprehta të mjedisit, ndërkohë, me...

  Kontaktoni Tani

 • Trupi qeramik me vakum alumini me metalizim Mo / Mn

  Trupi qeramik me vakum alumini me metalizim Mo / Mn

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Trupi qeramik me vakum alumini me metalizim Mo / Mn Me një kërkesë të veçantë në aplikimin e vakumit të lartë, vetëm metalizimi Mo / Mn në trupin bazë të qeramikës është i preferuar. Ne mund të ofrojmë film të hollë të hollë me anë të metodave të ndryshme të depozitimit. Shtresa molibden mund të ngjitet në trupin...

  Kontaktoni Tani

 • Disc Vula qeramike për dushe me shumë funksione

  Disc Vula qeramike për dushe me shumë funksione

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Unaza e vulës qeramike me karbid silikoni Unaza e vulës qeramike është lloji më i zakonshëm në pajisjet e ndryshme të vulave. Ne jemi në gjendje të furnizojmë dimensione shumë të gjera nga diametri 1 mm në 300 mm. Mund të ndërtohet sipas vizatimit dhe specifikimeve të klientëve. Një grumbull shumë i vogël është në...

  Kontaktoni Tani

 • Vula qeramike për valvulat e mbylljes

  Vula qeramike për valvulat e mbylljes

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disk qeramik rezistent ndaj konsumit Me fortësinë e saj të jashtëzakonshme si diamant, vula tejkaluese dhe ngushtësi e jashtëzakonshme e rrjedhjes në pajisje sanitare. Ka qenë shumë e zakonshme ta gjesh atë. Në këtë fushë, njerëzit e përdorin rezistencën e saj të shkëlqyeshme rezistente ndaj konsumit, korrozionit,...

  Kontaktoni Tani

 • Vula qeramike në montimin sanitar

  Vula qeramike në montimin sanitar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disk qeramik rezistent ndaj konsumit Disku i vulës qeramike për një rubinet uji, devijues uji, rakord dush është bërë normalisht prej aluminit 95%. Në këtë fushë, njerëzit e përdorin rezistencën e saj të shkëlqyeshme rezistente ndaj konsumit, shumëllojshmërinë rezistente të tipareve të mprehta të mjedisit, ndërkohë,...

  Kontaktoni Tani

 • Alumina Al2O3 Komponentet qeramike te metalizuara

  Alumina Al2O3 Komponentet qeramike te metalizuara

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Alumina Al2O3 Komponentet qeramike te metalizuara Ne ofrojmë një përzgjedhje të komponentëve të qeramikës të aluminit të metalizuar, ato janë bërë nga 95%, 99% qeramikë të oksidit të aluminit, qeramikë të oksidit të zirkonit ose qeramikë të oksidit të beryllia. Këto komponente metalike të qeramikës përdoren gjerësisht...

  Kontaktoni Tani

 • Valvulat e Ballit Qeramikë të Zirkonia të Stabilizuara Yttrium

  Valvulat e Ballit Qeramikë të Zirkonia të Stabilizuara Yttrium

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Përveç shumicës dërrmuese të avantazheve të valvulave të topave metalikë, valvulat e topave qeramike të zirkonisë kanë karakteristika të jashtëzakonshme, siç janë rezistenca super korrozioni, rezistenca ndaj temperaturës së lartë, rezistenca ndaj konsumit dhe rezistenca ndaj erozionit Valvula topi qeramike e...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza e Qepitave Qeramike të Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit

  Unaza e Qepitave Qeramike të Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Unaza e vulosjes qeramike të zirconia për teknologjinë e nënshkrimit është një pjesë kryesore e çdo pompë në pajisjet shtëpiake dhe pajisjet elektrike.Ai luan një rol vendimtar për performancën e lëngshme, gaz, nënshkrimin e naftës dhe jetëgjatësinë e tij. Me vetitë ideale të qeramikës së oksidit të zirkonit, është...

  Kontaktoni Tani

 • Seals qeramike dhe disqe për pompë uji të automobilave

  Seals qeramike dhe disqe për pompë uji të automobilave

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Vula qeramike dhe disqe për pompën e ujit të automobilave kanë një avantazh të jashtëzakonshëm teknik në krahasim me pjesët tradicionale të nënshkrimit (si PTFE, çeliku, karboni). Sidomos, rezistenca mekanike e veshin (qeramika është më shumë se 5 herë se alternativat e tjera). Gjithashtu, vulat qeramike dhe disqet...

  Kontaktoni Tani

 • Alumina me ngjyre speciale Disk qeramik per pompen e ujit

  Alumina me ngjyre speciale Disk qeramik per pompen e ujit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Për të dalluar statorin qeramik dhe rotorin qeramik në pajisjet e mbylljes në prodhim, disa klientë kanë nevojë për një ngjyrë të veçantë për këta disqe të vulave qeramike. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të diskut të qeramikës së aluminit me ngjyra të veçantë për pompën e ujit, tipike është rozë...

  Kontaktoni Tani

 • Disku qeramik me aluminin me pastërti të lartë për valvulën devijuese

  Disku qeramik me aluminin me pastërti të lartë për valvulën devijuese

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Lidhur me diskun qeramik të aluminit, përveç furnizimit të madhësive të ndryshme të rregullta, ne gjithashtu ofrojmë një larmi të diskut të mbyllur qeramike të personalizuar. Ato përdoren gjerësisht në valvulën e devijimit, valvulën e dushit, valvulën e mikserit, pompën e ujit, pajisjet e kontrollit mjekësor etj. Pse...

  Kontaktoni Tani

 • Disqe industriale me pasqyra të lustruara me aluminë të lustruar me alumin

  Disqe industriale me pasqyra të lustruara me aluminë të lustruar me alumin

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Me përvojën tonë të prodhimit veteran dhe avantazh të avancuar të teknologjisë inxhinierike, të gjitha disqet e vulave qeramike që kemi furnizuar kanë një sipërfaqe të jashtëzakonshme rrëshqitëse, ngurtësi të ngjashme me diamantin. Ato gjithashtu ofrojnë rezistencë kimike të jashtëzakonshme kundër acideve dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Disqe të qepura qeramike të aluminit me diamant për pompë

  Disqe të qepura qeramike të aluminit me diamant për pompë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disqet e vulave qeramike, si një komponent kyç i vulosjes, kanë përparësi të shumta. Mundëson zëvendësimin e disqeve tradicionale të vulosjes në valvulën e pompave, rregullatorëve, rubinetave, devijuesve për shkak të dimensioneve të tij të sakta të montimit, rezistencës së papërshtatshme të konsumit, ngurtësisë së...

  Kontaktoni Tani

 • Disk nënshkrimi qeramik i valvulave të rakordit

  Disk nënshkrimi qeramik i valvulave të rakordit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Ne jemi të aftë për të hartuar shumëllojshmëri të gjeometrive speciale, disqe të niveleve të ndryshme të precizionit të vulave qeramike. Të gjithë këta disqe të vulave qeramike kanë optimizuar, përmirësuar dhe provuar si ngurtësia e diamantit sipërfaqja më e lartë e rrëshqitjes së lëmuar, performanca më e mirë e...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza e vulës qeramike të fytyrës me sipërfaqe të lëmuar

  Unaza e vulës qeramike të fytyrës me sipërfaqe të lëmuar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Unaza e vulës qeramike të fytyrës me sipërfaqe të lëmuar Vula qeramike e karabit silic ofron forcë të lartë, rezistencë ndaj konsumit dhe fleksibilitet shumë përtej atyre të shumicës së qeramikës së tjera teknike. Fytyra e vulës qeramike është një qeramikë teknike shumë e fortë me veti të shkëlqyera në ngurtësinë,...

  Kontaktoni Tani

 • Rezistenca gërryese 95% 99% 99.5% Fytyra të vulosjes së aluminit

  Rezistenca gërryese 95% 99% 99.5% Fytyra të vulosjes së aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Rezistenca gërryese 95% 99% 99.5% Fytyra të vulosjes së aluminit Ndërsa aluminat kanë rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumit, ngurtësi, vetë-lubrifikim, qeramika e oksidit të aluminit konsiderohet gjithmonë si një zgjedhje e mirë për fytyrat e vulës qeramike në pompat, valvulat. Ne ofrojmë vula qeramike të aluminit...

  Kontaktoni Tani

 • Fytyrat e qepës mekanike kimike kimike

  Fytyrat e qepës mekanike kimike kimike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Vula mekanike e oksidit të aluminit qepa mekanike për automobil Ndërsa oksidi i aluminit (alumina) ofron ngurtësi të lartë, rezistencë të mirë ndaj gërryerjes, shok të mirë termik dhe anti-kimi. Këto karakteristika e bëjnë aluminin të përshtatshëm për fytyrat me vulë qeramike. Këto vula qeramike përdoren në mjedise...

  Kontaktoni Tani

 • Fytyrë të dyfishtë Mekanike SiC qeramike Seal

  Fytyrë të dyfishtë Mekanike SiC qeramike Seal

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Fytyrë të dyfishtë Mekanike SiC qeramike Seal Vula e dyfishtë mekanike qeramike është një kombinim i të dy vulave sipërfaqësore montuar ose mbrapa në anën e pasme, ose një vulë të vetme që ka fytyra vulosje në të dy anët. Këto fytyrë qeramike të vulës mund të jenë të vetme-spirale ose shumë burime, përveç atyre që...

  Kontaktoni Tani

 • Lustrim diamanti Fytyrë vulë Mekanike dhe Seal qeramike

  Lustrim diamanti Fytyrë vulë Mekanike dhe Seal qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Lustrim diamanti Fytyrë vulë Mekanike dhe Seal qeramike Si vula mekanike janë projektuar shumë lloje të ndryshme. Megjithatë, faktori më kritik gjatë përcaktimit se sa kohë do të zgjasë një vulë qeramike është materiali i duhur i fytyrës së vulës. Në ditët e sotme, oksid alumini, karabit silikoni dhe karabit...

  Kontaktoni Tani

 • Komponentet Mekanike Seal Komponentët Silic Carbide Unaza vulë

  Komponentet Mekanike Seal Komponentët Silic Carbide Unaza vulë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Komponentet Mekanike Seal Komponentët Silic Carbide Unaza vulë Ne kemi prodhuar më shumë se disa qindra pllakave të vulave qeramike me madhësi / dizajn të ndryshëm. Këto vula qeramike janë bërë nga lëndë e parë e optimizuar, si alumin, zirconia, silic karabit. Ato përdoren gjerësisht në pompa automobilistike,...

  Kontaktoni Tani

 • Lavanderi qeramike Alumini Al2O3 Alumina

  Lavanderi qeramike Alumini Al2O3 Alumina

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Lavanderi qeramike Alumini Al2O3 Alumina Ne jemi të aftë të punojmë me një shumëllojshmëri të vulave qeramike të personalizuara, si fytyrat e vulave qeramike, disqet me vulë qeramike, valvula topi qeramike etj. Ne ofrojmë një përzgjedhje të materialit teknik qeramik për këto vula qeramike, duke përfshirë shkallë të...

  Kontaktoni Tani

 • Vendi i valvulave qeramike SSiC për vulën mekanike

  Vendi i valvulave qeramike SSiC për vulën mekanike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Vendi i valvulave qeramike SSiC për vulën mekanike Karbidi i silikonit ka avantazhe të shumta të rezistencës së shkëlqyeshme gërryes, anti-korrozionit, koeficientit të lartë të përçueshmërisë së nxehtësisë, vetë-lubrifikimit dhe zgjerimit të ulët termik. Faktori i fërkimit të kombinimit të karbidit të silikonit dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Vulosje Qeramike Mekanike me fytyrë SiC

  Vulosje Qeramike Mekanike me fytyrë SiC

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Lustrimi i diamantit Veshja mekanike e fytyrës dhe vula qeramike Kompania jonë ofron një shumëllojshmëri të gjerë të vulave të dëshiruara të fytyrës qeramike. Ne mbështesim nga madhësia e vogël në madhësi të madhe në vulat e shërbimeve, prototipizimin e nevojës së lartë në prodhimin e pompave të ujit, i gjithë...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Komponent qeramike me vakum aktual
 • Trupi qeramik me vakum alumini me metalizim Mo / Mn

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.