Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Udhëzues Fije Fije - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 16 Produkte për Udhëzues Fije Fije)

 • Eyelet e ulët qeramike të fërkimit me fllanxha

  Eyelet e ulët qeramike të fërkimit me fllanxha

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Ne kemi furnizuar me lloje të ndryshme të udhëzuesit qeramike të syrit me materiale opsionale, si lloji i rregullt, lloji me fllanxha, lloji i rrotulluar, me formë të filetuar dhe struktura të ndryshme të veçanta. Materiali për udhëzuesin e syrit qeramik: ● alumini oksid ● oksid Zirconium oksid ● titani Tiparet e...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues për fije qeramike prej keramike për makineri tekstile

  Udhëzues për fije qeramike prej keramike për makineri tekstile

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Udhëzuesi i qeramikës së oksidit të zirkonit është një udhëzues i optimizuar i qeramikës në makineri tekstile të ndryshme. Karakteristikat e zirkonit, të tilla si rezistenca e shkëlqyer veshin, fërkime të ulëta me vetë-lubrifikim, zgjerim të ulët termik dhe anti-kimi, ndihmojnë makineritë e tekstilit të përmirësojnë...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues rul me qeramikë të lëmuar alumini

  Udhëzues rul me qeramikë të lëmuar alumini

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Ne kemi qenë të furnizimit me lloje të ndryshme të rul udhëzues qeramike me materiale opsionale. Materiali për udhëzues rrotullues qeramik: ● alumini oksid ● oksid Zirconium oksid ● titani Tiparet e

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues për gozhda qeramike të aluminit të ngjitur

  Udhëzues për gozhda qeramike të aluminit të ngjitur

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Ne kemi furnizuar me lloje të ndryshme të udhëzuesit qeramike të syrit me materiale opsionale, si lloji i rregullt, lloji me fllanxha, lloji i rrotulluar, me formë të filetuar dhe struktura të ndryshme të veçanta. Materiali për udhëzuesin e syrit qeramik: ● alumini oksid ● oksid Zirconium oksid ● titani Tiparet e...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues për çarjen qeramike të oksidit të titanit

  Udhëzues për çarjen qeramike të oksidit të titanit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Ne ofrojmë shumëllojshmëri të udhëzimeve të çara në qeramike titania dhe kërkesa të përkrahura nga desgin të ndryshëm, specifikime të ndryshme dhe proces të ndryshme të saktësisë. Në ndërkohë, ne zhvilluam disa sende standarde për zgjedhjen tuaj alternative. Nëse do të mësoni më shumë detaje, ju lutemi shikoni më...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues i tërhequr qeramike

  Udhëzues i tërhequr qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Udhëzues qepje qeramike është një komponent kyç në makineri tekstile. Kërkon materialet e papërpunuara me performancë të lartë d ue për përdorimin e saj , materiali i avancuar qeramik është i paarritshëm për të përmbushur nevojat e tyre. Ne prodhon një variant të udhëzues qeramike goditje, që mbulon materiale të...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues unazë qeramike aluminit të kuq

  Udhëzues unazë qeramike aluminit të kuq

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Ne prodhojmë shumë, shumë lloje të unazave qeramike sipas specifikimeve të klientëve ose mostrave praktike, duke mbuluar materiale të ndryshme të lëndëve të para, ngjyra të ndryshme, forma të ndryshme , nivele të ndryshme precize e kështu me radhë. Nëse do të mësoni më shumë detaje, ju lutemi shikoni më poshtë:...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues i lartë i lëmuar i qeramikës

  Udhëzues i lartë i lëmuar i qeramikës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të komponentëve qeramike texitle, udhëzues qeramike urë, hark qeramike, udhëzues qeramike buncher është një nga seri kemi. Ne mbështesim kërkesat e përshtatur nga materiale të ndryshme, desgin të ndryshëm, specifikime të ndryshme dhe proces të saktë të saktësisë. Materiale të tjera...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues për harkun qeramik të oksidit të aluminit

  Udhëzues për harkun qeramik të oksidit të aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Ne jemi në gjendje të ofrojmë një gamë të gjerë të udhëzuesit të harkut prej qeramike nga dimensioni i ndryshëm, dizajni i ndryshëm, materiali i ndryshëm, niveli i saktësisë së ndryshme. Nëse do të mësoni më shumë detaje, ju lutemi shikoni më poshtë: Materiali opsional për udhëzuesin e harkut qeramik: ● alumini oksid...

  Kontaktoni Tani

 • Unazë udhëzues kabllor aluminit të lartë të pastërtisë

  Unazë udhëzues kabllor aluminit të lartë të pastërtisë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Mbështjellësi i kabllove qeramike është bërë zakonisht nga 95% për shkak të rezistencës së jashtme të lartë, të ulët dhe të ulët të fërkimit sesa ato plastike dhe metalike. Ne kemi qenë prodhim qeramika tekstile për moshat, udhëzues çarë në qeramike si një tipike në makineri tekstile, ka shumë lloj standard në raft...

  Kontaktoni Tani

 • Pin 95% alumini oksid qeramike udhëzues

  Pin 95% alumini oksid qeramike udhëzues

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 pieces/month

  • Min. urdhër: 5000 Piece/Pieces

  Ky pin udhëzues qeramike është bërë prej aluminit 95%, i cili është materiali më i avancuar qeramik në terren. Është e njohur për forcën e tyre elektrike, mekanike, rezistencën në temperaturë të lartë dhe më të kuptueshëm. Ne shpesh përdorim procesin e derdhjes së thatë, të qepur me injeksion, si formë formimi për të...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues qeramike prej 95% aluminit të bardhë qen

  Udhëzues qeramike prej 95% aluminit të bardhë qen

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  95% alumini bardhë udhëzues qeramike bisht Ne kemi prodhuar qeramikë tekstili për moshat, udhëzues qeramike çarë si një tipike në makineri tekstile, ka shumë lloj standard në raft për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve të përbashkët dhe të shkurtër. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të udhëzuesit...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues 95% aluminit udhëzues qeramike

  Udhëzues 95% aluminit udhëzues qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të udhëzuesit të çarçafit qeramik mund të prodhohen sipas specifikimeve dhe vizatimeve të klientëve. Udhëzuesi i çarçafes së qeramikës është bërë zakonisht prej 95%, 99% aluminit për shkak të rezistencës së jashtme shumë të lartë dhe të ulët të fërkimit, sesa ato...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues i fijeve të qeramikës U

  Udhëzues i fijeve të qeramikës U

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Udhëzuesi i çarçafes së qeramikës është bërë zakonisht prej 95%, 99% aluminit për shkak të rezistencës së jashtme shumë të lartë dhe të ulët të fërkimit, sesa ato plastike dhe metalike. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të udhëzuesit të çarçafit qeramik mund të prodhohen sipas specifikimeve dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues i fërkimit të fijeve të aluminit të veshur

  Udhëzues i fërkimit të fijeve të aluminit të veshur

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Udhëzuesi i çarçafes së qeramikës është bërë zakonisht prej 95%, 99% aluminit për shkak të rezistencës së jashtme shumë të lartë dhe të ulët të fërkimit, sesa ato plastike dhe metalike. Ne kemi prodhuar qeramikë tekstili për moshat, udhëzues qeramike çarë si një tipike në makineri tekstile, ka shumë lloj standard në...

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues aliazh alumini qeramike

  Udhëzues aliazh alumini qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Udhëzuesi qeramik i syrit është bërë zakonisht nga 95%, alumini 99% ose qeramika e oksidit të titanit. Ne jemi në gjendje të sigurojmë shumë larmi të udhëzuesit të syrit në një ngjyrë të ndryshme, të tilla si një lloj flanged, dy lloje flanged, lloj grooved, lloji ndërprerë. Në mënyrë që të zvogëlohet fërkimi i...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.