Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Strehimi Qeramik I Gjeneratorit Të Ozonit - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Strehimi Qeramik I Gjeneratorit Të Ozonit)

 • Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit

  Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit Tub qeramik për gjeneratorin e ozonit është zëvendësuar prej kohësh nga tubi kuarc në këto pajisje pasi materiali i shkëlqyer qeramik ka një veti elektrike shumë të shkëlqyeshme elektrike, fizike dhe termike, siç janë izolimi i shkëlqyeshëm, forca mekanike...

  Kontaktoni Tani

 • Pjatë qeramike alumini e rrumbullakët e shtypur me madhësi të madhe ISO

  Pjatë qeramike alumini e rrumbullakët e shtypur me madhësi të madhe ISO

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Pjatë qeramike alumini e rrumbullakët e shtypur me madhësi të madhe ISO Specifikimi i pllakave qeramike të rrumbullakëta të aluminit 1. M aterial a disponueshmëria : Alumina, zirkonia , nitridi i silicit , nitridi i aluminit, karabit i silicit 2. Metodat e ngrohjes F: E shtypur me tharje , e shtypur me izostatike, e...

  Kontaktoni Tani

 • Pllaka zjarrduruese Corundum Mullite Qeramike për furrë

  Pllaka zjarrduruese Corundum Mullite Qeramike për furrë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Pllaka zjarrduruese Corundum Mullite Qeramike për furrë Specifikimi i vendosësve qeramikë industriale: ● o tjera materiale ptional: qeramikë oksid alumini, qeramikë silic nitride, qeramikë silic karboni ● Di mensionet: maks. madhësia deri në 600 mm x 500 mm, maks. trashësia të jetë 30 mm ● Toleranca normale: si...

  Kontaktoni Tani

 • Vendosësit qeramikë të oksidit të aluminit Rezistenca ndaj nxehtësisë

  Vendosësit qeramikë të oksidit të aluminit Rezistenca ndaj nxehtësisë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Vendosësit qeramikë të oksidit të aluminit Rezistenca ndaj nxehtësisë Specifikimi i vendosësve qeramikë industriale: ● o tjera materiale ptional: qeramikë oksid alumini, qeramikë silic nitride, qeramikë silic karboni ● Di mensionet: maks. madhësia deri në 600 mm x 500 mm, maks. trashësia të jetë 30 mm ● Toleranca...

  Kontaktoni Tani

 • Shiten Pjesët e Mekanizmit të Mullijes së Piperit Qeramikë të Rregullueshëm

  Shiten Pjesët e Mekanizmit të Mullijes së Piperit Qeramikë të Rregullueshëm

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Shiten Pjesët e Mekanizmit të Mullijes së Piperit Qeramikë të Rregullueshëm Burri bluarës qeramik brenda kompleteve të mullirit të specit qeramik është bërë nga qeramika e aluminit me pastërti të lartë, të cilat ofrojnë rezistencë të jashtëzakonshme ndaj veshin, fortësi dhe karakteristika eko-miqësore. Kështu që mund...

  Kontaktoni Tani

 • Pllaka të larta izoluese dielektrike rozë 96% qeramike Al2O3

  Pllaka të larta izoluese dielektrike rozë 96% qeramike Al2O3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Pllaka të larta izoluese dielektrike rozë 96% qeramike Al2O3 Karakteristikat kryesore të pllakës qeramike al2o3 1. Rezistencë në Temperaturë të Lartë, rezistencë të lartë ndaj konsumit 2. Luftim minimal, përkulje dhe valëzim 3. Lëmueshmëri / sheshim i mirë me një trup të plotë të dendur 4. Karakteristikat fizike dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Pllakë rreshtimi qeramike e aluminit me pastërti të lartë

  Pllakë rreshtimi qeramike e aluminit me pastërti të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Pllakë rreshtimi qeramike e aluminit me pastërti të lartë Karakteristikat kryesore të pllakave qeramike të aluminit 1. Rezistencë në temperaturë të lartë deri në 2000 ℃ nën boshtin e vakumit 2. Rezistenca e lartë ndaj konsumit është 276 herë në krahasim me çelik inox 3. Lëmueshmëri / sheshim i mirë me një trup të...

  Kontaktoni Tani

 • Pllakë qeramike prej alumini e përshtatur 95% 99% 99,5%

  Pllakë qeramike prej alumini e përshtatur 95% 99% 99,5%

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Pllakë qeramike prej alumini e përshtatur 95% 99% 99,5% Pastërtia e lartë një pllakë qeramike lumina posedon pikë të lartë shkrirjeje dhe fortësi të lartë, si dhe rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumimit. Përveç kësaj, fortësia e aluminit është ≥HRA85 e cila është e dyta pas ngurtësisë së diamantit, dhe sipërfaqja...

  Kontaktoni Tani

 • Izolator i Pllakave Qeramike të Formës Speciale Al2O3

  Izolator i Pllakave Qeramike të Formës Speciale Al2O3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Izolator i Pllakave Qeramike të Formës Speciale Al2O3 Përshkrimi i izolatorit të pllakave qeramike të aluminit Izolatorët e pllakave të aluminit kanë një zbatim shumë të gjerë në industrinë e ndryshme, duke mbuluar industrinë elektrike, elektronike, minerale , mjekësore, kimike etj. Ndonjëherë, nevojitet një strukturë...

  Kontaktoni Tani

 • Disk qeramik alumini 99.5% i shtypur i thatë

  Disk qeramik alumini 99.5% i shtypur i thatë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Disk qeramik alumini 99.5% i shtypur i thatë Ky disk i përparuar qeramik është bërë nga aluminit 99.5% i cili është formuar nga shtypja e thatë me strukturë shumë të dendur dhe të lëmuar. Ne ofrojmë disk qeramik të aluminit me madhësi të vogël në madhësi të madhe në diapazonin e trashësisë së personalizuar nga 0.25 mm...

  Kontaktoni Tani

 • Sheshi Industrial i Përshtatur 99% 99,5% Pllakë Qeramike Alumini

  Sheshi Industrial i Përshtatur 99% 99,5% Pllakë Qeramike Alumini

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Sheshi Industrial i Përshtatur 99% 99,5% Pllakë Qeramike Alumini Specifikimi i pllakave qeramike të aluminit katror 1. Materiali: Mund të jetë zirkonia, nitridi i silikonit dhe karboni i silicit përveç aluminit me pastërti të lartë; 2. Metodat e formësimit (formimit): rregullisht përfshin shtypjen e thatë, shtypjen...

  Kontaktoni Tani

 • Pllaka qeramike e aluminit me saktësi të trashë 0.35 mm

  Pllaka qeramike e aluminit me saktësi të trashë 0.35 mm

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Pllaka qeramike prej alumini me saktësi të trashë 0.35 mm Karakteristikat kryesore të pllakave qeramike të aluminit të përpunuara 1. Trup qeramik i dendur dhe i lëmuar me saktësi të shtrënguar 2. Forcë dielektrike e lartë, konstante dielektrike e ulët dhe humbje dielektrike. Shtë një material ideal për izolimin e...

  Kontaktoni Tani

 • Madhësi e Madhe 99.5% Pllakë Qeramike Alumini për Sinterim

  Madhësi e Madhe 99.5% Pllakë Qeramike Alumini për Sinterim

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Madhësi e Madhe 99.5% Pllakë Qeramike Alumini për Sinterim Karakteristikat kryesore të pllakave qeramike të aluminit 1. Përçueshmëri e lartë termike e aluminit 99.5%, deri në 30 W / mk në 25, fitshtë e përshtatshme për aplikim të izolimit të nxehtësisë 2. Rezistencë e mirë e goditjes termike, më e madhe se 250 T (℃)...

  Kontaktoni Tani

 • Pastër të Lartë 99% 99.5% Pllaka Vendosëse Qeramike të Aluminit

  Pastër të Lartë 99% 99.5% Pllaka Vendosëse Qeramike të Aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 50 Piece/Pieces

  Pastër të Lartë 99% 99.5% Pllaka Vendosëse Qeramike Alumini Si pllaka vendosëse, qeramika e oksidit të aluminit ofron përparësi kritike sesa vendosësit tradicionalë të bërë nga materiale si tungsteni dhe grafiti . Ato mundësojnë energji dhe përpunim me kosto të efektshme të përbërësve të sinterimit me precizion të...

  Kontaktoni Tani

 • Pllaka Qeramike Zirkonia e Stabilizuar ZhtO2 Industriale Yttria

  Pllaka Qeramike Zirkonia e Stabilizuar ZhtO2 Industriale Yttria

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Pllaka Qeramike Zirkonia e Stabilizuar ZhtO2 Industriale Yttria Përshkrimi i pllakës qeramike të zirkonisë Dioksidi i Zirkonit, i njohur zakonisht si Zirkonia, është një material qeramik me performancë të lartë i cili ofron veti të shkëlqyera mekanike, siç janë fortësia e lartë dhe rezistenca ndaj thyerjes. gjithashtu...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresë elektrike prej alumini 96 qeramike

  Nënshtresë elektrike prej alumini 96 qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Nënshtresë elektrike prej alumini 96 qeramike Qeramika e aluminit është lloj qeramike strukturore, me rezistencë izolimi, rezistencë tensioni, rezistencë të lartë, përçueshmëri të mirë termike, humbje dielektrike, karakteristika të qëndrueshme të performancës elektrike. Përdoret në substrate elektronike qeramike,...

  Kontaktoni Tani

 • Pllaka qeramike e lavamanit të përçueshmërisë së lartë termike

  Pllaka qeramike e lavamanit të përçueshmërisë së lartë termike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Izolator qeramik i lavamanit të nxehtësisë Karakteristikat kryesore: Conduc Përçueshmëria termike e ulët, përçueshmëria termike është nga 24 deri në 31 W / mk Shock Goditje termike e shkëlqyeshme can Mund të përballojë 220 ℃ në aplikimin e goditjes termike Resistance Rezistencë ndaj temperaturës së lartë, maks....

  Kontaktoni Tani

 • Precision 99.5% Alumina Qeramike Shirit dhe bllok

  Precision 99.5% Alumina Qeramike Shirit dhe bllok

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Precision 99.5% Alumina Qeramike Shirit dhe bllok Përshkrimi i shiritit qeramik të aluminit Ky shufër qeramike alumini janë bërë nga qeramika oksid alumini me pastërti të lartë variojnë nga 95% 99.8%, është formuar në mënyrë të zakonshme nga shtypja e thatë dhe shtypja ISO me trup qeramik të dendur dhe të lëmuar. Ne...

  Kontaktoni Tani

 • Shim i përparuar qeramik me cilësi të lartë

  Shim i përparuar qeramik me cilësi të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Shim i përparuar qeramik me cilësi të lartë Kjo shkëlqim i përparuar qeramik është bërë nga 95%, 99% ose 99.5% qeramika të oksidit të aluminit, ajo mund të formohet nga shtypja automatike e nxehtë ose shtypja e thatë me trup të dendur qeramike. Ne jemi në gjendje të ndërtojmë shumëllojshmëri të shkëlqimit qeramik...

  Kontaktoni Tani

 • Pjatë qeramike izoluese e aluminit me cilësi të lartë

  Pjatë qeramike izoluese e aluminit me cilësi të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pjatë qeramike izoluese e aluminit me cilësi të lartë Alumina (oksid alumini) është materiali me kosto më efektive dhe i përdorur gjerësisht në familjen e qeramikës inxhinierike. Lëndët e para nga të cilat është bërë kjo qeramikë e klasës teknike me performancë të lartë janë lehtësisht të disponueshme dhe me çmim të...

  Kontaktoni Tani

 • Pllakë ngrohje qeramike me alumin të lëmuar për drejtimin e flokëve

  Pllakë ngrohje qeramike me alumin të lëmuar për drejtimin e flokëve

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 2000 Piece/Pieces

  Pllakë ngrohje qeramike me alumin të lëmuar për drejtimin e flokëve Ndërsa lënda e parë e aluminit ka goditje të lartë termike, izolim elektrik, kështu që pllaka ngrohëse qeramike për ndreqësin e flokëve bëhet rregullisht me 95% alumin, ajo mund të formohet, ose të formohet nga shtypja automatike e nxehtë me trup...

  Kontaktoni Tani

 • Temperaturë e lartë E hollë 96% Alumina Al2O3 Fletë qeramike

  Temperaturë e lartë E hollë 96% Alumina Al2O3 Fletë qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Temperaturë e lartë E hollë 96% Alumina Al2O3 Fletë qeramike Karakteristikat kryesore të fletës qeramike të aluminit: 1. Rezistencë e mirë e goditjes termike, më e madhe se 220 T (℃) nën ngritjen e shpejtë të temperaturës dhe ftohjes 2. Përçueshmëri e lartë termike prej 96% alumin, deri në 24 W / mk në 25, fitshtë e...

  Kontaktoni Tani

 • Pllakë rreshtimi qeramike alumini me pastërti të lartë

  Pllakë rreshtimi qeramike alumini me pastërti të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pllakë rreshtimi qeramike prej alumini me pastërti të lartë Gjithashtu shumëllojshmëria e formës së komplikuar, trajtimi sipërfaqësor me precizion të lartë dhe kërkesa e saktë dimensionale mund të arrihet përmes bluarjes së imët, lustrimit, prerjes, prerjes, përpunimit të CNC etj. Ne ofrojmë shumë alumini të llojeve...

  Kontaktoni Tani

 • Shtypja e thatë Pllaka qeramike Alumina 99.5% Al2o3

  Shtypja e thatë Pllaka qeramike Alumina 99.5% Al2o3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Shtypja e thatë Pllaka qeramike Alumina 99.5% Al2o3 Pllaka qeramike prej alumini 99.5% përmes shtypjes së thatë ofron një trup qeramik shumë të dendur dhe të lëmuar. Këto pllaka të aluminit me pastërti të lartë kanë një rezistencë të shkëlqyer ndaj konsumimit, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, anti-kimi. Ato janë...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Shiten Pjesët e Mekanizmit të Mullijes së Piperit Qeramikë të Rregullueshëm

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta