Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Shufra Qeramike - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Shufra Qeramike)

 • Substrate qeramike 0,5 mm 0,635 mm 1mm 96% 99% alumin

  Substrate qeramike 0,5 mm 0,635 mm 1mm 96% 99% alumin

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  0.5 mm 0.635 mm 1 mm 96% 99% substrate qeramike alumine Specifikimi i substrateve qeramike 1. Metodat e formësimit: hedhja e shiritit, presioni i thatë, shtypja izostatike, shtypja e nxehtë etj. 2. Opsionet e materialit: oksidi i aluminit, oksidi i zirkonit, karbidi i silikonit, nitrati i aluminit etj 3. Trashësia...

  Kontaktoni Tani

 • Shufër qeramike alumini me pastërti të lartë Al2O3

  Shufër qeramike alumini me pastërti të lartë Al2O3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shufër qeramike alumini me pastërti të lartë Al2O3 Ne ofrojmë shufra qeramikë të shumtë të aluminit me pastërti të lartë që variojnë nga 30% .8 99.8%. Këto shufra qeramike al2o3 zakonisht formohen përmes nxjerrjes, shtypjes së thatë, presionit të nxehtë, shtypjes ISO dhe kështu me radhë. Ne jemi të aftë të merremi me...

  Kontaktoni Tani

 • Pulë me qeramikë të ngurtë me mbajtëse

  Pulë me qeramikë të ngurtë me mbajtëse

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Materiali i avancuar qeramik ka qenë përdorur gjatë në shumëllojshmëri të makinerive tekstile për shkak të rezistencës ekstra të lartë të veshin, fërkimit të ulët, rezistencës në temperaturë të lartë, karaktereve anti-kimike. Aktualisht, ne kemi marrë përdorimin e ndryshme të qeramikës oksid alumini grade për të...

  Kontaktoni Tani

 • Tub i udhëhequr me tela me alumin të lartë të pastërtisë

  Tub i udhëhequr me tela me alumin të lartë të pastërtisë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Ne kemi qenë që kanë të bëjnë me shumëllojshmëri të komponentëve qeramike tekstile për moshat, kryesisht materiale të papërpunuara që kemi përdorur përfshijnë varietete të aluminit, oksid zirconium dhe oksid titani. Ne kemi ablity për të ndërtuar një gamë të gjerë të dimensioneve të ndryshme të tub qeramike udhëzues...

  Kontaktoni Tani

 • Diamond polishing Zirconia qeramike Shaft Rod

  Diamond polishing Zirconia qeramike Shaft Rod

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Fabrika jonë ofron shumë lloje të shufrave të boshteve qeramike për mikro motorik të posaçëm, pajisje për kujdesin mjekësor, matës me precizion matës dhe instrument, pompë dhe kumarxhi nga desgin të ndryshëm, specifikime të ndryshme dhe proces të ndryshme të saktësisë. Të gjitha këto shufra të drurit qeramike do të...

  Kontaktoni Tani

 • Threads me saktësi të lartë 99 shufra qeramike Alumo 99 Al2o3

  Threads me saktësi të lartë 99 shufra qeramike Alumo 99 Al2o3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Threads me saktësi të lartë 99 shufra qeramike Alumo 99 Al2o3 Specifikimi i shufrave qeramike të aluminit: Metodat 1.Forming në dispozicion: nxjerrje, shtypje izostatike, presion të thatë dhe presion të nxehtë 2. Opsioni i lëndës së parë: oksidi i aluminit, oksidi i zirkonit, nitridi i silikonit dhe karbidi i...

  Kontaktoni Tani

 • Shufër qeramike me saktësi të lartë pastërtie 95% oksid alumini

  Shufër qeramike me saktësi të lartë pastërtie 95% oksid alumini

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Shufër qeramike me saktësi të lartë pastërtie 95% oksid alumini Shufrat qeramike të aluminit janë bërë nga materiale qeramike të aluminit me pastërti të lartë, të formuara nga shtypja e thatë, shtypja e nxehtë, shtypja e ftohtë isostatike, shkrirja e temperaturës së lartë dhe përpunimi preciz, me një numër...

  Kontaktoni Tani

 • Bardhë e qetë drejtkëndësh e përpunuar 99% 99.5% Alumina Qeramike

  Bardhë e qetë drejtkëndësh e përpunuar 99% 99.5% Alumina Qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Bardhë e qetë drejtkëndësh e përpunuar 99% 99.5% Alumina Qeramike Shufrat qeramike të aluminit të ngurta ofrojnë rezistencë të shkëlqyeshme ndaj korrozionit, izolim të lartë, forcë të jashtëzakonshme mekanike. Nuk do të ndikojë dhe dëmtojë sipërfaqen e shufrës edhe nëse dielli i gjatë, shiu, lagështia ose faktorë të...

  Kontaktoni Tani

 • Diamantët e lëmuar 99% 99.5% Alumina cilindra alumini

  Diamantët e lëmuar 99% 99.5% Alumina cilindra alumini

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Diamantët e lëmuar 99% 99.5% Alumina cilindra alumini Specifikimi i cilindrit qeramik të aluminit: 1. Pastërtia e aluminit: 75%, 85%, 90% 96%, 99%, 99.5%, 99.8%

  Kontaktoni Tani

 • Rezistencë të lartë ndaj veshjes së aluminit Qeramikë me saldim me pllaka dowel

  Rezistencë të lartë ndaj veshjes së aluminit Qeramikë me saldim me pllaka dowel

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Rezistencë të lartë ndaj veshjes së aluminit Qeramikë me saldim me pllaka dowel Pin pin qeramike janë bërë nga materiale qeramike të aluminit me pastërti të lartë, të formuara nga formimi i injeksionit, shtypja e thatë, shtypja e nxehtë, shkrirja e temperaturës së lartë dhe përpunimi preciz, me një numër avantazhesh,...

  Kontaktoni Tani

 • Pin3 Udhëzues i Qeramikës Si3N4 Silicon Nitride

  Pin3 Udhëzues i Qeramikës Si3N4 Silicon Nitride

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pin3 Udhëzues i Qeramikës Si3N4 Silicon Nitride Pjesët e saldimit qeramike të bëra nga nitrid silikoni rrit ndjeshëm jetën e shërbimit dhe mundësojnë nivele të larta precizioni dhe saktësie më të madhe për periudhat e zgjatura në saldimin e projeksionit. Kunjat e saldimit metalik shpesh duhet të zëvendësohen disa herë...

  Kontaktoni Tani

 • Pin mirë udhëzues i qetë Al2o3 Alumina Alumina

  Pin mirë udhëzues i qetë Al2o3 Alumina Alumina

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pin mirë udhëzues i qetë Al2o3 Alumina Alumina Pina udhëzuese qeramike është bërë nga materiali qeramik i aluminit me pastërti të lartë, i formuar nga shtypja e thatë, shtypja e ftohtë isostatike, shkrirja e temperaturës së lartë dhe përpunimi preciz, me një numër avantazhesh, siç janë rezistenca ndaj gërryerjes,...

  Kontaktoni Tani

 • Pin izolues qeramik elektrik Al2o3 Alumina i personalizuar

  Pin izolues qeramik elektrik Al2o3 Alumina i personalizuar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pin izolues qeramik elektrik Al2o3 Alumina i personalizuar Pusi izolues qeramik është bërë nga materiali qeramik i aluminit me pastërti të lartë, i formuar nga shtypja e nxehtë, shtypja e thatë, shkrirja e temperaturës së lartë dhe përpunimi preciz, me një numër avantazhesh, siç janë rezistenca ndaj gërryerjes,...

  Kontaktoni Tani

 • I veshshëm Vendndodhja qeramike me saktësi të lartë Zirkonia Pin

  I veshshëm Vendndodhja qeramike me saktësi të lartë Zirkonia Pin

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  I veshshëm Vendndodhja qeramike me saktësi të lartë Zirkonia Pin Me forcë dhe forcë të shkëlqyeshme mekanike, njerëzit e quajnë zirkoninë si "çelik qeramik" në skedarin teknik qeramik. Për më tepër, zirkonia ofron një fortësi të shkëlqyeshme të lartë, rezistencë të shkëlqyeshme të goditjes termike, veti të...

  Kontaktoni Tani

 • Gjilpërë qeramike me precizion të lartë 3Y-TZP ZrO2 Zirkonia

  Gjilpërë qeramike me precizion të lartë 3Y-TZP ZrO2 Zirkonia

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Gjilpërë qeramike me precizion të lartë 3Y-TZP ZrO2 Zirkonia Ne jemi marrë me shumëllojshmëri të hala qeramike 3Y-TZP zirkon, të gjitha këto hala qeramike të zirkonisë mund të ofrojnë më poshtë performancës së jashtëzakonshme: 1. Rezistenca e temperaturës së lartë, korrozionit dhe izolimit 2.Ajo mund të punojë në...

  Kontaktoni Tani

 • Diamant i lëmuar 99,5% Shtyllë Qeramike Alumine

  Diamant i lëmuar 99,5% Shtyllë Qeramike Alumine

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Diamant i lëmuar 99,5% Shtyllë Qeramike Alumine Shtylla qeramike është bërë nga materiali qeramik i aluminit me pastërti të lartë, i formuar nga shtypja e thatë, formimi i injeksionit, shtypja e nxehtë, dhe shkrirja dhe përpunimi i precizionit të temperaturës së lartë, me një numër avantazhesh, siç janë rezistenca...

  Kontaktoni Tani

 • Custom Yttria stabilizoi boshtin e qeramikës së Zirkonisë

  Custom Yttria stabilizoi boshtin e qeramikës së Zirkonisë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Custom Yttria Stabilizohet Qirqia e Qeramikës së Zirkonisë Shufra qeramike e zirkonisë përdoren në bosht, zhytës, strukturë nënshkrimi, automobil celular industrial, shpim nafte pajisje, pjesë izolimi në pajisje elektrike, thikë qeramike, pjesë rezervë flokësh qeramike, me densitet të lartë, forcë lakimi dhe thyer...

  Kontaktoni Tani

 • Fortësia e lartë Rotor qeramike ZrO2 Industriale ZrO2

  Fortësia e lartë Rotor qeramike ZrO2 Industriale ZrO2

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Fortësia e lartë Rotor qeramike ZrO2 Industriale ZrO2 Shufra qeramike e zirkonisë përdoren në bosht, zhytës, strukturë nënshkrimi, automobil celular industrial, shpim nafte pajisje, pjesë izolimi në pajisje elektrike, thikë qeramike, pjesë rezervë flokësh qeramike, me densitet të lartë, forcë lakimi dhe thyer...

  Kontaktoni Tani

 • Machining Magnesia MgO Stabilizuar ZrO2 Shirita Qeramikë Zirconia

  Machining Magnesia MgO Stabilizuar ZrO2 Shirita Qeramikë Zirconia

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Machining Magnesia MgO Stabilizuar ZrO2 Shirita Qeramikë Zirconia Oksidi i zirkonit (Zirkonia) është një material i pakrahasueshëm rezistent ndaj nxehtësisë. Paraqet rezistencë të shkëlqyeshme kimike dhe rezistencë kimike në temperatura të larta deri në 2200 ℃, shumë mbi pikën e shkrirjes së aluminit. Zirkonia është e...

  Kontaktoni Tani

 • Vishni Rezistencat e Qelqeve Karbide SiC të Siliconit

  Vishni Rezistencat e Qelqeve Karbide SiC të Siliconit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Vishni Rezistencat e Qelqeve Karbide SiC të Siliconit Shufra karbid silikoni fillimisht u prodhua nga një reaksion elektriko-kimik në temperaturë të lartë të rërës dhe karbonit. Karbid silikoni është një gërryes i shkëlqyeshëm dhe bëhet në rrota bluarëse dhe produkte të tjerë gërryes. Sot materiali është zhvilluar në...

  Kontaktoni Tani

 • Qeramikë bluarëse alumini al2o3 me cilësi të lartë

  Qeramikë bluarëse alumini al2o3 me cilësi të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Qeramikë bluarëse alumini al2o3 mulli Qeramikat e bluarjes së aluminit zakonisht bëhen prej 95%, ose 85% oksid alumini. Famousshtë e famshme e rezistencës së saj ndaj konsumit me një jetëgjatësi kohore super të gjatë shërbimi. Aftësia jonë për qeramikë bluarës me alumin si më poshtë: -Mundësia e pjesës së tërë...

  Kontaktoni Tani

 • Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash

  Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash Specifikimi i bërthamës bluarëse qeramike të aluminit Materials Materialet në dispozicion: 95% alumin, 85% alumin, steatit etj ● Dimensionet: aftësi të vogla dhe të mëdha dhe kanë nevojë për mbështetje të prototipit ● Ngjyra: e bardhë e pastër si ngjyra e...

  Kontaktoni Tani

 • Rrotullimi i qeramikës me qeramikë

  Rrotullimi i qeramikës me qeramikë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Rrotullimi i qeramikës me qeramikë Qeramika e oksidit të zirkonit përmban rezistencën e shkëlqyeshme të konsumit të saj, fërkime të ulëta me vetë lubrifikim, zgjerim të ulët termik dhe anti-kimi, jo ndotje ndaj telave, fijeve, fibrave.she është përdorur gjerësisht si lëndë e parë e rrotullës udhëzuese tela qeramike në...

  Kontaktoni Tani

 • Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit me porosi të përpunimit të përpiktë

  Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit me porosi të përpunimit të përpiktë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit me porosi të përpunimit të përpiktë Oksidi i zirkonit, i njohur zakonisht si zirkonia, është një material qeramik teknik i shkëlqyer me performancë të lartë me një fortësi mbi 9 Mohs, gjithashtu shfaq rezistencë të shkëlqyeshme të shkëlqyeshme të konsumit, fërkime të ulët...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta