Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Qeramikë Të Shtrënguar - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Qeramikë Të Shtrënguar)

 • Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill

  Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill Specifikim: 1. Ngjyra: e rregullt e bardhë dhe e zezë, e rregulluar e zezë, gri e disponueshme 2. Lëndë e parë: 85% alumin, 95% alumin dhe opsion steatite 3. Metodat e formimit: shtypja e nxehtë me anë të mykut ose formës automatike 4. Aftësia e...

  Kontaktoni Tani

 • 3 ~ 30 "Mekanizmat e Mullirit me Pepper të gjatë për mulli specash

  3 ~ 30 "Mekanizmat e Mullirit me Pepper të gjatë për mulli specash

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Bag/Bags

  3 ~ 30 "Mekanizmat e Mullirit me Pepper të gjatë për mulli specash Këto mekanizma të pjesës së mullirit të specave kanë të gjithë komponentët e brendshëm të domosdoshëm për të prodhuar bluarje të lartë, të rregullueshme (rregulloni nga madhësia e trashë në të imët) grimcat e specit / kripës / erëzave....

  Kontaktoni Tani

 • Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje

  Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje Mekanizmi i bluarjes qeramike i mekanizmit të mermerit me kripë qeramike është bërë nga qeramika e aluminit me pastërti të lartë, e cila është e famshme për rezistencën e saj të jashtëzakonshme, ngurtësinë dhe karakteristikat eko-miqësore....

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox Mekanizmi i trajtimit të manovrës së manovrës specifike : 1. Në dispozicion të gjatë 3-inç deri në 30 inç 2. Materiali i bërthamës bluarëse mund të jetë çelik inox, ose qeramikë. 3. Doreza dhe doreza e fiksimit mund të personalizohen me trajtim të ndryshëm...

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore

  Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore Bërthama e bluarjes së mekanizmit të mpiksjes së specave është bërë nga qeramika teknike, avantazhi më i madh i mulli qeramik në çiftin e pjesëve të mullirit të piperit është rezistencë e shkëlqyer ndaj konsumit dhe korrozionit pa ndryshk, pavarësisht se sa kohë...

  Kontaktoni Tani

 • Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit të personalizuar me precize

  Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit të personalizuar me precize

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit të personalizuar me precize Oksidi i zirkonit, i njohur zakonisht si zirkonia, është një material qeramik teknik i shkëlqyer me performancë të lartë me një ngurtësi mbi 9 Mohs, gjithashtu shfaq rezistencë të shkëlqyeshme të shkëlqyeshme të konsumit, fërkime të ulët me...

  Kontaktoni Tani

 • Shtytës qeramik Y-TZP Zirconia për përdorim të Turbinave

  Shtytës qeramik Y-TZP Zirconia për përdorim të Turbinave

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Shtytësja qeramike e zirkonisë Y-TZP për përdorim të turbinave zakonisht formohet nga një proces i shtypur nga thatë ose i shtypur ISO. Atëherë mund të marrë një trup qeramik shumë të dendur. Pse zirkonia është zgjedhja e parë për një shtytës qeramik për përdorimin e turbinave? Ju mund ta dini, zirkonia ka një seri...

  Kontaktoni Tani

 • Veshjet e Stabilizuara të Veshjeve të Stabilizuara me Ytrium

  Veshjet e Stabilizuara të Veshjeve të Stabilizuara me Ytrium

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Veshjet e Stabilizuara të Veshjeve të Stabilizuara me Ytrium Bluza qeramike e Zirkonisë është një lloj tehe prerëse shumë jashtëzakonisht e mprehtë. Aktualisht, kjo blades qeramike teknike është bërë nga zirkonia e forcuar e transformimit (ZrO2), e cila zakonisht quhet "zirkonia". Për shkak të ngurtësisë së...

  Kontaktoni Tani

 • Tub qeramik i metalizuar me një fund alumini me xham të mbyllur

  Tub qeramik i metalizuar me një fund alumini me xham të mbyllur

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Tub qeramik i metalizuar me një fund alumini me xham të mbyllur Struktura jonë furnizon tuba qeramikë të metalizuara me precizion të shumtë në qeramikën e oksidit të aluminit, nitratin e aluminit, zirkoninë dhe oksidin e berylliumit për industritë elektronike, elektronike, mjekësore dhe hapësinore. Një shtresë...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues i tubave qeramikë të metalizuar me diametër të vogël

  Izolues i tubave qeramikë të metalizuar me diametër të vogël

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Izolues i tubave qeramikë të metalizuar me diametër të vogël Ne kemi aftësinë të merremi me shumëllojshmëri të tubave qeramikë të metalizuar nga madhësia e pjesës së vogël në madhësinë e pjesës së madhe. Min. diametri i mëngës qeramike të metalizuar mund të jetë 1 mm, diametri më i madh mund të jetë deri në 800 mm. Me...

  Kontaktoni Tani

 • Tuba vakum qeramike të metalizuar për ndërprerësin me vakum

  Tuba vakum qeramike të metalizuar për ndërprerësin me vakum

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Tuba vakum qeramikë të metalizuar për shkelësin e vakumit Kjo tub qeramik ndërprerës Vakum është bërë nga materiale alumine speciale me rezistencë të lartë izolimi. Gjithmonë funksionon si tub izolues qeramik ose trup izolues qeramik në ndërprerësin vakum për pajisje të ndërprerës të tensionit të mesëm ose të lartë....

  Kontaktoni Tani

 • Tuba qeramikë të metalizuar të përparuar me cilësi të lartë

  Tuba qeramikë të metalizuar të përparuar me cilësi të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Tuba qeramikë të metalizuar të përparuar me cilësi të lartë Depozitimi i një shtrese metalike të ngjyrave të bazuara në molibden-mangan (Mo-Mn) / Tungsten (W) të ndjekur nga pllaka nikeli / ari, Më pas, një ndërfaqe e ofruar që mundëson bashkimin e qeramikës në metal ose qeramikës në bashkimin e qeramikës me anë të...

  Kontaktoni Tani

 • Rezistenca gërryese 95% 99% 99.5% Fytyra të vulosjes së aluminit

  Rezistenca gërryese 95% 99% 99.5% Fytyra të vulosjes së aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Rezistenca gërryese 95% 99% 99.5% Fytyra të vulosjes së aluminit Ndërsa aluminat kanë rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumit, ngurtësi, vetë-lubrifikim, qeramika e oksidit të aluminit konsiderohet gjithmonë si një zgjedhje e mirë për fytyrat e vulës qeramike në pompat, valvulat. Ne ofrojmë vula qeramike të aluminit...

  Kontaktoni Tani

 • Vula mekanike e oksidit të aluminit qepa mekanike përballet për automobil

  Vula mekanike e oksidit të aluminit qepa mekanike përballet për automobil

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Vula mekanike e oksidit të aluminit qepa mekanike përballet për automobil Fabrika jonë ofron fytyra të ndryshme mekanike vulë qeramike, të cilat janë krijuar për të parandaluar rrjedhjen midis boshtit rrotullues dhe statorit nën kushtet e temperaturës së lartë, presionit të lartë dhe shpejtësisë së lartë. Të gjitha...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza e vulës qeramike të fytyrës me sipërfaqe të lëmuar

  Unaza e vulës qeramike të fytyrës me sipërfaqe të lëmuar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Unaza e vulës qeramike të fytyrës me sipërfaqe të lëmuar Vula qeramike e karabit silic ofron forcë të lartë, rezistencë ndaj konsumit dhe fleksibilitet shumë përtej atyre të shumicës së qeramikës së tjera teknike. Fytyra e vulës qeramike është një qeramikë teknike shumë e fortë me veti të shkëlqyera në ngurtësinë,...

  Kontaktoni Tani

 • Disk nënshkrimi qeramik i valvulave të rakordit

  Disk nënshkrimi qeramik i valvulave të rakordit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Ne jemi të aftë për të hartuar shumëllojshmëri të gjeometrive speciale, disqe të niveleve të ndryshme të precizionit të vulave qeramike. Të gjithë këta disqe të vulave qeramike kanë optimizuar, përmirësuar dhe provuar si ngurtësia e diamantit sipërfaqja më e lartë e rrëshqitjes së lëmuar, performanca më e mirë e...

  Kontaktoni Tani

 • Disqe të qepura qeramike të aluminit me diamant për pompë

  Disqe të qepura qeramike të aluminit me diamant për pompë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disqet e vulave qeramike, si një komponent kyç i vulosjes, kanë përparësi të shumta. Mundëson zëvendësimin e disqeve tradicionale të vulosjes në valvulën e pompave, rregullatorëve, rubinetave, devijuesve për shkak të dimensioneve të tij të sakta të montimit, rezistencës së papërshtatshme të konsumit, ngurtësisë së...

  Kontaktoni Tani

 • Disqe industriale me pasqyra të lustruara me aluminë të lustruar me alumin

  Disqe industriale me pasqyra të lustruara me aluminë të lustruar me alumin

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Me përvojën tonë të prodhimit veteran dhe avantazh të avancuar të teknologjisë inxhinierike, të gjitha disqet e vulave qeramike që kemi furnizuar kanë një sipërfaqe të jashtëzakonshme rrëshqitëse, ngurtësi të ngjashme me diamantin. Ato gjithashtu ofrojnë rezistencë kimike të jashtëzakonshme kundër acideve dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza qeramike e vulosur mekanike SSiC me presion të lartë

  Unaza qeramike e vulosur mekanike SSiC me presion të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Unaza qeramike e vulosur mekanike SSiC me presion të lartë Karbidi i silikonit është në të njëjtën familje me qeramikë, por fytyra qeramike e vulës SiC ka një ngurtësi dhe lubrifikim shumë më të mirë se ato të oksidit të aluminit (Alumina). Ekzistojnë 2 lloje të karbidit të silikonit, ai është drejtpërdrejt karbid...

  Kontaktoni Tani

 • Disku qeramik me aluminin me pastërti të lartë për valvulën devijuese

  Disku qeramik me aluminin me pastërti të lartë për valvulën devijuese

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Lidhur me diskun qeramik të aluminit, përveç furnizimit të madhësive të ndryshme të rregullta, ne gjithashtu ofrojmë një larmi të diskut të mbyllur qeramike të personalizuar. Ato përdoren gjerësisht në valvulën e devijimit, valvulën e dushit, valvulën e mikserit, pompën e ujit, pajisjet e kontrollit mjekësor etj. Pse...

  Kontaktoni Tani

 • Disk valvulash qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara

  Disk valvulash qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disqet e valvulave qeramike të aluminit përcaktohen për të përmbushur një larmi pajisjesh nënshkrimi për shkak të rezistencës së saj të madhe ndaj konsumit dhe anti-kimisë. Fabrika jonë ofron një gamë të gjerë disqesh të valvulave qeramike të personalizuara me dimensione të ngjeshura, cilësi ideale kozmetike dhe kosto...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza e Qepitave Qeramike të Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit

  Unaza e Qepitave Qeramike të Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Unaza e vulosjes qeramike të zirconia për teknologjinë e nënshkrimit është një pjesë kryesore e çdo pompë në pajisjet shtëpiake dhe pajisjet elektrike.Ai luan një rol vendimtar për performancën e lëngshme, gaz, nënshkrimin e naftës dhe jetëgjatësinë e tij. Me vetitë ideale të qeramikës së oksidit të zirkonit, është...

  Kontaktoni Tani

 • Mjetet e tërheqjes së telit qeramike të oksidit të zirkonit

  Mjetet e tërheqjes së telit qeramike të oksidit të zirkonit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Përparësia e mjeteve të vizatimit të telit qeramik të oksidit të zirkonit janë me sipërfaqen e përmirësuar të punës , trashësinë e telit të qëndrueshmërisë, pa thyerje dhe dëmtim të fijeve, gjithashtu zvogëlon në masë të madhe kohën e vendosjes së makinerisë. Pra, vizatimi i telit qeramik të zirkonisë është...

  Kontaktoni Tani

 • Valvulat e Ballit Qeramikë të Zirkonia të Stabilizuara Yttrium

  Valvulat e Ballit Qeramikë të Zirkonia të Stabilizuara Yttrium

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Përveç shumicës dërrmuese të avantazheve të valvulave të topave metalikë, valvulat e topave qeramike të zirkonisë kanë karakteristika të jashtëzakonshme, siç janë rezistenca super korrozioni, rezistenca ndaj temperaturës së lartë, rezistenca ndaj konsumit dhe rezistenca ndaj erozionit Valvula topi qeramike e...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill
 • 3 ~ 30 "Mekanizmat e Mullirit me Pepper të gjatë për mulli specash
 • Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore
 • Tuba vakum qeramike të metalizuar për ndërprerësin me vakum
 • Tuba qeramikë të metalizuar të përparuar me cilësi të lartë

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.