Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Nozzle Rezistente Kimike - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 9 Produkte për Nozzle Rezistente Kimike)

 • Grykë qeramike të oksidit të zirkonit

  Grykë qeramike të oksidit të zirkonit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 pieces/month

  • Min. urdhër: 50 Bag/Bags

  Në ditët e sotme, grykë qeramike janë përdorur zakonisht në ujitje në bujqësi për shkak të veshin e tyre të shquar veshin dhe pronat anti-kimike se ato metalike. Është një ndryshim i madh në ujitje në bujqësi. Ka një cilësi shumë më të mirë dhe saktësi rrjedhëse me grykë qeramike. Ne jemi në gjendje të prodhojmë shumë...

  Kontaktoni Tani

 • Tuba qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara ZrO2 Zirkonia

  Tuba qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara ZrO2 Zirkonia

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Tuba qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara ZrO2 Zirkonia Tub qeramik Z irkonia ka një karakteristikë të jashtëzakonshme në vetitë fizike, termike sesa të gjithë materialet e tjera të përparuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonisë që kemi është i stabluar yttria, i stabluar nga magnezi. Varet...

  Kontaktoni Tani

 • Vishni qëndisje rezistente YSZ ZrO2 Qeramikë Zirkonia

  Vishni qëndisje rezistente YSZ ZrO2 Qeramikë Zirkonia

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Vishni qëndisje rezistente YSZ ZrO2 Qeramikë Zirkonia Ndërsa tufa e oksidit të zirkonit ka këto karakteristika të jashtëzakonshme: -Vendosje e lartë e veshin -Vendosje e lartë ndaj

  Kontaktoni Tani

 • Vishni Mekanizmin e Fabrikës së Stainless Steel me rezistencë rezistente

  Vishni Mekanizmin e Fabrikës së Stainless Steel me rezistencë rezistente

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Vishni Mekanizmin e Fabrikës së Stainless Steel me rezistencë rezistente Karakteristika kryesore e mekanizmit të mulli të piperit të çelik inox 1. Unë nuk mund të bluaj më të vështirat e atyre kokrrave të specave shumë më lehtë sesa ato prej porcelani ose plastike 2. Lehtë për tu rregulluar dhe bluar në mënyrë të...

  Kontaktoni Tani

 • Vishni Valvulën Rotare të Qeramikës rezistente ndaj Zirkonisë

  Vishni Valvulën Rotare të Qeramikës rezistente ndaj Zirkonisë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 50 Set/Sets

  Vishni Valvulën Rotare të Qeramikës rezistente ndaj Zirkonisë Ne ofrojmë shumë valvula rrotulluese të bëra me porosi të gjithë-qeramikës që janë me dimensione të sakta dhe marrëdhënie të përshtatshme,

  Kontaktoni Tani

 • Fytyrat e qepës mekanike kimike kimike

  Fytyrat e qepës mekanike kimike kimike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Vula mekanike e oksidit të aluminit qepa mekanike për automobil Ndërsa oksidi i aluminit (alumina) ofron ngurtësi të lartë, rezistencë të mirë ndaj gërryerjes, shok të mirë termik dhe anti-kimi. Këto karakteristika e bëjnë aluminin të përshtatshëm për fytyrat me vulë qeramike. Këto vula qeramike përdoren në mjedise...

  Kontaktoni Tani

 • Disk valvulash qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara

  Disk valvulash qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disqet e valvulave qeramike të aluminit përcaktohen për të përmbushur një larmi pajisjesh nënshkrimi për shkak të rezistencës së saj të madhe ndaj konsumit dhe anti-kimisë. Fabrika jonë ofron një gamë të gjerë disqesh të valvulave qeramike të personalizuara me dimensione të ngjeshura, cilësi ideale kozmetike dhe kosto...

  Kontaktoni Tani

 • Vishni furrë qeramike me mulli kafeje rezistente me dorë

  Vishni furrë qeramike me mulli kafeje rezistente me dorë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Karakteristika më e spikatur e aluminit burrash qeramike për bluarje është rezistenca ndaj konsumit, ka një kohë të gjatë shërbimi super të gjatë sesa ato metalike. Aktualisht, është përdorim shumë i popullarizuar për aluminin burrues qeramikash në dorë dhe prodhues elektrik kafeje, mulli kafeje, mulli kafeje. Për të...

  Kontaktoni Tani

 • Disqe gërshërë qeramike rezistente me shumë vëllim të lartë

  Disqe gërshërë qeramike rezistente me shumë vëllim të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Disk me fërkime qeramike rezistente ndaj larjes Në mënyrë që të takohen me proceset gjobë të manchinery tekstilit, si disk fërkime qeramike, hobe gome qeramike jet është e nevojshme në këto makina. Ne ofrojmë shumëllojshmëri të specifikimit standard të këtyre komponentëve qeramike. Shërbimi ynë Prezantimi i kompanisë...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta