Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Nozzle Air Jet - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 6 Produkte për Nozzle Air Jet)

 • Thithje e lartë e vajit qeramik

  Thithje e lartë e vajit qeramik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Gryka e lartë e vajosjes qeramike me saktësi të bërë nga oksid alumini oksid të lartë të pastërtisë , ose qeramikë të oksidit të zirkonit. Ne jemi në gjendje të prodhojmë shumë lloje të ndryshme, shumë grykë qeramike të projektimit të ndryshme. Shumica e tyre janë ndërtuar sipas specifikimit të konsumatorëve. Min....

  Kontaktoni Tani

 • Pajisjet e tubave qeramikë të aluminit për furrën me temperaturë Hiigh

  Pajisjet e tubave qeramikë të aluminit për furrën me temperaturë Hiigh

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Pajisjet e tubave qeramikë të aluminit për furrën me temperaturë Hiigh Specifikimi i tubit qeramik të aluminit 1. Metodat e formimit: Nxjerrja, presioni i thatë, presioni i nxehtë, formimi i injeksionit qeramik, ISO i shtypur 2. Opsionet e materialit: aluminë të ndryshëm me pastërti, zirkoni, karbid Silicon, nitrid...

  Kontaktoni Tani

 • Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike

  Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike Qeramika e oksidit të aluminit me përqindje të lartë, qeramikë me oksid zirkoni dhe beryllia përdoren si lëndë e parë e trupit të bazës qeramike. Për shkak se këto qeramika teknike karakterizohen nga vetitë e tyre të jashtëzakonshme në lidhje me...

  Kontaktoni Tani

 • Tubat qeramikë të xhamit të metalizuar për tubat e rrjetit elektrik

  Tubat qeramikë të xhamit të metalizuar për tubat e rrjetit elektrik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Tubat qeramikë të xhamit të metalizuar për tubat e rrjetit elektrik Tubat qeramikë të metalizuar për tubat e rrjetit elektrik zakonisht bëhen me qeramikë të oksidit të aluminit, të dy sipërfaqet fundore të veshura me një metalizim si shtresë bazë e cila metalizimi tipik është Molibden-magnezi, atëherë duhet të kurohet...

  Kontaktoni Tani

 • Veshjet e Stabilizuara të Veshjeve të Stabilizuara me Ytrium

  Veshjet e Stabilizuara të Veshjeve të Stabilizuara me Ytrium

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Veshjet e Stabilizuara të Veshjeve të Stabilizuara me Ytrium Bluza qeramike e Zirkonisë është një lloj tehe prerëse shumë jashtëzakonisht e mprehtë. Aktualisht, kjo blades qeramike teknike është bërë nga zirkonia e forcuar e transformimit (ZrO2), e cila zakonisht quhet "zirkonia". Për shkak të ngurtësisë së...

  Kontaktoni Tani

 • Mjetet e tërheqjes së telit qeramike të oksidit të zirkonit

  Mjetet e tërheqjes së telit qeramike të oksidit të zirkonit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Përparësia e mjeteve të vizatimit të telit qeramik të oksidit të zirkonit janë me sipërfaqen e përmirësuar të punës , trashësinë e telit të qëndrueshmërisë, pa thyerje dhe dëmtim të fijeve, gjithashtu zvogëlon në masë të madhe kohën e vendosjes së makinerisë. Pra, vizatimi i telit qeramik të zirkonisë është...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike
 • Tubat qeramikë të xhamit të metalizuar për tubat e rrjetit elektrik

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta