Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Ndezës Izolues I Pajisjeve Elektrike Shtëpiake - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Ndezës Izolues I Pajisjeve Elektrike Shtëpiake)

 • Izolues të tubave qeramikë me tuba të vetme Alumina

  Izolues të tubave qeramikë me tuba të vetme Alumina

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Izolues të tubave qeramikë me tuba të vetme Alumina Specifikimi i tubit qeramik të aluminit 1. Metodat e formimit: Nxjerrja, presioni i thatë, presioni i nxehtë, formimi i injeksionit qeramik, ISO i shtypur 2. Opsionet e materialit: aluminë të ndryshëm me pastërti, zirkoni, karbid Silicon, nitrid silikoni dhe nitrid...

  Kontaktoni Tani

 • Tufë izoluese qeramike e veshur

  Tufë izoluese qeramike e veshur

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Tufë izoluese qeramike e veshur Tufa qeramike e aluminit ka një përdorim shumë të popullarizuar në pajisje elektrike dhe elektrike të ndryshme si vetitë e saj të jashtëzakonshme, siç janë: 1. Fortësia e lartë e izolimit 2. Temperatura e lartë, tensioni i lartë, rezistent ndaj monedhës së lartë 3.Anti-kimia me jetë...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë

  Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 200 Bag/Bags

  Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë Për të arritur qeramikën në metal që bashkohet me aplikimin, një shtresë metalike do të aplikohet në sipërfaqen specifike të përbërësit qeramik, atëherë ajo qeramike në metal, qeramike në qeramikë mund të brazdhet së bashku. Ne ofrojmë metalizim të llojit të ndryshëm me...

  Kontaktoni Tani

 • Substrati qeramik izolues YTZP zro2 zirconia

  Substrati qeramik izolues YTZP zro2 zirconia

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Nënshtresa qeramike e Zirkonisë Përshkrim: Objekti ynë angazhohet në R & D, prodhim dhe shitje të produkteve të materialeve të përparuara qeramike, duke përfshirë Alumina, Zirconia, karbid Silicon, dhe materiale të tjera të përparuara. Përmes proceseve të ndryshme prodhuese, ne furnizojmë me komponentë të...

  Kontaktoni Tani

 • Veshja qeramike e aluminit izolues elektrik me madhësi të madhe

  Veshja qeramike e aluminit izolues elektrik me madhësi të madhe

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Veshja qeramike e aluminit izolues Dafina qeramike e aluminit përdoret gjerësisht në shumëllojshmëri të pajisjeve elektrike, elektroneze, gjysmë përcjellëse sepse izolimi i saj i lartë, përçueshmëri e lartë termike, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, vetive antikimi. Gjithashtu, shumëllojshmëria e meshës qeramike...

  Kontaktoni Tani

 • Lavatrice izoluese e qeramikës së aluminit me pastërti të lartë

  Lavatrice izoluese e qeramikës së aluminit me pastërti të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Lavatrice izoluese qeramike e aluminit me pastërti të lartë Lavatrice qeramike izoluese elektrike e lartë është bërë nga qeramika e oksidit të aluminit, e cila është një nga materialet më të larta të kostos më të lartë teknike qeramike. Qeramika Alumina ofron rezistencë të lartë izolimi, rezistencë ndaj tensionit,...

  Kontaktoni Tani

 • Pllaka izoluese me ngurtësi të lartë 96% 99% Pllaka qeramike Al2O3

  Pllaka izoluese me ngurtësi të lartë 96% 99% Pllaka qeramike Al2O3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Pllaka izoluese me ngurtësi të lartë 96% 99% Pllaka qeramike Al2O3 Përshkrimi i pllakave qeramike al2o3 Al2O3, i njohur gjithashtu si alumina, është një material qeramik teknik i ngathët që përdoret rregullisht në një gamë të gjerë të aplikacioneve industriale. Pllakat qeramike Al2O3 shpesh formohen nga kaseta kasetë,...

  Kontaktoni Tani

 • Kompleti i pajisjeve të kripës Shaker dhe Peppermill

  Kompleti i pajisjeve të kripës Shaker dhe Peppermill

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Kompleti i pajisjeve të kripës Shaker dhe Peppermill Ne kemi qenë duke prodhuar një përzgjedhje të pajisjeve të kripës shaker dhe speca speca, jo vetëm lloji standard, por edhe ato me porosi. Të gjithë këta mekanizëm të specit të kripës së erëzave të specave karakteristikë kanë rezistencën e tyre të shkëlqyeshme ndaj...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues i tubave qeramikë të metalizuar me diametër të vogël

  Izolues i tubave qeramikë të metalizuar me diametër të vogël

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Izolues i tubave qeramikë të metalizuar me diametër të vogël Ne kemi aftësinë të merremi me shumëllojshmëri të tubave qeramikë të metalizuar nga madhësia e pjesës së vogël në madhësinë e pjesës së madhe. Min. diametri i mëngës qeramike të metalizuar mund të jetë 1 mm, diametri më i madh mund të jetë deri në 800 mm. Me...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues qeramik për tubat elektrone me frekuencë ultra të larta

  Izolues qeramik për tubat elektrone me frekuencë ultra të larta

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Izolues qeramik për tubat elektrone me frekuencë ultra të larta Jinghui furnizon shumë nga izoluesit qeramikë të metalizuar, të gjitha këto qeramika të metalizuara janë ideale për t’u përdorur në aplikime me vakum të lartë, rrymë të lartë, tension të lartë dhe presion të lartë. Ne ofrojmë qeramikë të metalizuar për...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues qeramik i mbuluar nga Nickle Plating

  Izolues qeramik i mbuluar nga Nickle Plating

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Izolues qeramik i mbuluar nga Nickle Plating Metallizimi i qeramikës së oksidit të aluminit (min. 94.4% alumin) u krye nga procesi i molibden-manganit në atmosferën e reduktuar të hidrogjenit dhe azotit nën 1250 ~ 1450 ℃ shëruar. Pas shkrirjes, veshja metalike do të ngjitet në trupin bazë të qeramikës, shtresat tipike...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues qeramik për tubin transmetues metal-qeramik

  Izolues qeramik për tubin transmetues metal-qeramik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Izolues qeramik për tubin transmetues metal-qeramik Izoluesi i aluminit për tubin që transmeton metal-qeramikë është bërë nga oksidet e aluminit me min. Pastërtia 95%, Mund të formohet përmes presionit të thatë, presionit të nxehtë, shtypjes ISO. Në rastin e zakonshëm, të dy molibden-mangani dhe Tungsten si një pastë...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues qeramik për tubin e shkarkimit të gazit

  Izolues qeramik për tubin e shkarkimit të gazit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Izolues qeramik për tubin e shkarkimit të gazit Ne kemi prodhuar një shumëllojshmëri të qeramikës së metalizuar për elektronikë, si substrati i metalizuar i qeramikës, unaza qeramike e metalizuar, rondele qeramike e metalizuar, cilindër qeramik i metalizuar. Metallizimet e rregullta përmbajnë shtresë bazë të molibden...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues qeramik për tub shkarkues ndezës ndezës

  Izolues qeramik për tub shkarkues ndezës ndezës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Izolues qeramik për tub shkarkues ndezës ndezës Izolatori qeramik për tubin e shkarkimit të ndezësit të ndezësit është bërë nga oksidet e aluminit me min. Pastërtia 95%, Mund të formohet përmes presionit të thatë, presionit të nxehtë, shtypjes ISO. Në rastin e zakonshëm, të dy molibden-mangani dhe Tungsten si një...

  Kontaktoni Tani

 • Trup me izolues qeramik me xham për ndezësin

  Trup me izolues qeramik me xham për ndezësin

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Trup me izolues qeramik me xham për ndezësin Trupi i izolatorit qeramik për shumë lloje të sistemeve të ndezjes. siç janë sobat e gazit dhe ngrohësit etj. Gjithmonë përdoret në një ndezës qeramik. Features: Fortësia elektrike e lartë e prishjes 2.Keramike me një sipërfaqe të lëmuar me xham 3.Vendosës dhe rezistent...

  Kontaktoni Tani

 • Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike

  Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike Qeramika e oksidit të aluminit me përqindje të lartë, qeramikë me oksid zirkoni dhe beryllia përdoren si lëndë e parë e trupit të bazës qeramike. Për shkak se këto qeramika teknike karakterizohen nga vetitë e tyre të jashtëzakonshme në lidhje me...

  Kontaktoni Tani

 • Tenxhere me gaz gjilpëra ndezëse qeramike

  Tenxhere me gaz gjilpëra ndezëse qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Të pasuruar nga përvoja jonë e gjerë industriale në këtë fushë, ne jemi të përfshirë në ofrimin e një gamë të jashtëzakonshme cilësore të elektrodës së ndezjes qeramike, e cila është normalisht e bërë nga alumina 95%. Mund të përballojë tension të lartë deri në 20KV, valutë të lartë dhe temperaturë të lartë deri në...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues qeramik Veshje metalike për Gastriode

  Izolues qeramik Veshje metalike për Gastriode

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Izolues qeramik Veshje metalike për Gastriode Izolatori qeramik për gastriode është bërë nga min. 95% alumin,. Kemi një proces formimi selektiv për t’i prodhuar ato sipas aplikimit specifik të klientit, kërkesë specifike, siç është shtypja e thatë, shtypja e nxehtë, shtypja ISO. Në rastin e zakonshëm, të dy...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues i imët i metalizuar me qeramikë alumini të hollë

  Izolues i imët i metalizuar me qeramikë alumini të hollë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Izolues i imët i metalizuar me qeramikë alumini të hollë Për të përmbushur metalin në qeramikë dhe teknologjinë e bashkimit qeramik në qeramikë , do të aplikohet një shtresë metalike në sipërfaqen specifike të izolantit qeramik, atëherë mund të arrihet bashkimi përmes procesit të brazingut . T hese qeramika metalizuar...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues qeramik me oksid alumini 2 pin

  Izolues qeramik me oksid alumini 2 pin

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Izolues qeramik me oksid alumini 2 pin Ne ofrojmë një gamë të gjerë të shumë llojeve të ndryshme të 1 pin, 2 pin ose alumini multi-pin aluminit izolant qeramik të metalizuar. Të gjithë ata mund të ndërtohen sipas kërkesës speciale të klientëve. Lloji kryesor i metalizimit përfshin si më poshtë: 1. Baza e trupit...

  Kontaktoni Tani

 • Pllaka qeramike izoluese me cilësi të lartë

  Pllaka qeramike izoluese me cilësi të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pllaka qeramike izoluese e ngrohjes është bërë nga qeramika oksid alumini 95%, 99% ose 99.5%, ajo mund të formohet me shtypje automatike të nxehtë ose kallëp kasetë me trup të dendur qeramik. Ne jemi në gjendje të ndërtojmë shumëllojshmëri të pllakave izoluese të ngrohjes qeramike, sipas vizatimit dhe specifikimit të...

  Kontaktoni Tani

 • Pin izolues qeramik elektrik Al2o3 Alumina i personalizuar

  Pin izolues qeramik elektrik Al2o3 Alumina i personalizuar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pin izolues qeramik elektrik Al2o3 Alumina i personalizuar Pusi izolues qeramik është bërë nga materiali qeramik i aluminit me pastërti të lartë, i formuar nga shtypja e nxehtë, shtypja e thatë, shkrirja e temperaturës së lartë dhe përpunimi preciz, me një numër avantazhesh, siç janë rezistenca ndaj gërryerjes,...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues të prizave të qeramikës së aluminit për sistemin e ndezjes

  Izolues të prizave të qeramikës së aluminit për sistemin e ndezjes

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Me angazhim të vendosur në mënyrë të vendosur, ne jemi të angazhuar të ofrojmë një gamë të gjerë të pjesëve rezervë të qeramikës së prizave. Këto izolues të prizave është bërë kryesisht nga qeramika e oksidit të aluminit 95%, pastaj i mbuluar me një shtresë lustër në sipërfaqen e jashtme. Mund të përballojë tension të...

  Kontaktoni Tani

 • Pino izolues qeramik oksid alumini për termostat

  Pino izolues qeramik oksid alumini për termostat

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Madeshtë bërë nga alumina 95%. Për shkak të vetive të shkëlqyera mekanike dhe elektrike, është përdorim shumë i zakonshëm në termostatin bimetal. Ne furnizojmë shumë raste standarde izoluese steatite, nëse jeni të gatshëm të na ofroni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standardë opsionalë për...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë
 • Kompleti i pajisjeve të kripës Shaker dhe Peppermill
 • Izolues qeramik për tubin transmetues metal-qeramik
 • Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike
 • Izolues qeramik me oksid alumini 2 pin

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta