Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Nënshtresa E Hollë E Filmit - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 12 Produkte për Nënshtresa E Hollë E Filmit)

 • Substrati elektronik i qeramikës së filmit të hollë

  Substrati elektronik i qeramikës së filmit të hollë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Nënshtresa qeramike e filmit të hollë Përshkrim: Nënshtresa qeramike e filmit të hollë përdoret në shumë aplikime elektronike ku kërkohet një shtresë e hollë izoluese e materialit të qëndrueshëm termikisht për të kryer nxehtësinë larg përbërësve elektronikë ndërsa izolojnë elektrike ato. Për më tepër, një shkallë e...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa e qeramikës AlN për shpërndarjen e nxehtësisë për modulin e energjisë

  Nënshtresa e qeramikës AlN për shpërndarjen e nxehtësisë për modulin e energjisë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 50000 pieces/month

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  Nënshtresa e qeramikës AlN për shpërndarjen e nxehtësisë për modulin e energjisë Përshkrimi i substratit qeramik AlN Substrati aln qeramik i cili ka përçueshmëri të lartë termike më shumë se 170W / m. K, rezistencë e lartë, humbje e ulët dielektrike, izolim i mirë dhe disa veti të tjera të shkëlqyera. Substrati ALN...

  Kontaktoni Tani

 • Fletë qeramike e hollë e përpunueshme e aluminit

  Fletë qeramike e hollë e përpunueshme e aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Fletë qeramike alumine Ne furnizojmë shumëllojshmëri të fletëve qeramike të aluminit, çarçafëve qeramikë të zirkonisë, çarçafëve qeramikë AlN dhe fletëve qeramike Si3N4 për pllaka të qarkut të filmave të trashë dhe bordit të qarkut të integruar për epoka. Këto çarçafë qeramikë formohen nga kallëp kasetë, presion i...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa e konvertuesit katalitik monolit qeramik kordierit

  Nënshtresa e konvertuesit katalitik monolit qeramik kordierit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Substrati qeramik Alumina Përshkrim: Substratet katalitike qeramike mund të shndërrojnë substancat e dëmshme si HC, CO, NOx në H2O të padëmshme, CO2, N2, e cila është teknologjia më e njohur dhe premtuese në fushën e automjetit pas trajtimit të fushës. Substratet e konvertuesit tanë katalitikë kanë përdorur shtëpinë...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa serumike e alumit nitrid alum me madhësi të madhe

  Nënshtresa serumike e alumit nitrid alum me madhësi të madhe

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Substrati Aln qeramik Substrati Qeramik është një material paketimi elektronik i përdorur shpesh, i përdorur gjerësisht në paketimin e qarkut të integruar hibrid dhe modulit multichip. Përparësitë e Substrateve Qeramike janë: Strength Fortësi e lartë mekanike Insulation Izolim i mirë elektrik ● Low konstante...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa qeramike me aluminë të lëmuar me dielektrikë të lartë

  Nënshtresa qeramike me aluminë të lëmuar me dielektrikë të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Nënshtresa qeramike me aluminë të lëmuar me dielektrikë të lartë Oksidi i aluminit, Al2O3 është një material kryesor inxhinierik. Ajo ofron një kombinim të vetive të mira mekanike dhe vetive elektrike që çojnë në një gamë të gjerë aplikimesh. Aktualisht, ne kemi prodhuar substrate qeramike opsionale të aluminit me...

  Kontaktoni Tani

 • Fletë qeramike ultra e hollë e bardhë zro2

  Fletë qeramike ultra e hollë e bardhë zro2

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Fletë qeramike ultra e hollë zirkonike Fletët qeramike të zirkonisë përdoren në shumë aplikime elektronike ku kërkohet një shtresë e hollë izoluese e materialit të qëndrueshëm termikisht për të kryer nxehtësinë larg nga komponentët elektronikë ndërsa izolojnë elektrike ato. Për më tepër, shkallë të ndryshme të fletës...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa qeramike prej 0,5 mm Shirita prej 0,5 mm

  Nënshtresa qeramike prej 0,5 mm Shirita prej 0,5 mm

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Nënshtresa qeramike prej 0,5 mm Shirita prej 0,5 mm Ne përqëndrohemi në prodhimin e një gamë të gjerë të substrateve qeramike të oksidit të aluminit, përfshirë 1. Përzgjedhja e aluminit të pastërtisë shkon nga 95% në 99,7% alumin, gjithashtu, merren me substratet qeramike ZrO2, substratet e karbidit silic 2. Trashësi...

  Kontaktoni Tani

 • Fletë qeramike e hollë me temperaturë të lartë 96% Alumina Al2O3

  Fletë qeramike e hollë me temperaturë të lartë 96% Alumina Al2O3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Fletë qeramike e hollë me temperaturë të lartë 96% Alumina Al2O3 Karakteristikat kryesore të fletës qeramike të aluminit: 1. Rezistencë e mirë ndaj goditjes termike, më e madhe se 220 T (℃) nën ngritjen e shpejtë të temperaturës dhe ftohjes 2. Përçueshmëri e lartë termike prej alumini 96%, deri në 24 W / mk me 25 ℃,...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza e metalizimit të qeramikës së aluminit të filmit të hollë

  Unaza e metalizimit të qeramikës së aluminit të filmit të hollë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Unaza e metalizimit të qeramikës së aluminit të filmit të hollë J inghui ofron një shumëllojshmëri të unazave të filmit të hollë alumini qeramike të metalizuara, filmi i hollë tipik përfshin pllaka nikeli, plating bakri, plating ari, plating kallaji etj. Përmes shtypjes në ekran, veshja e furçave dhe aftësia jonë...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues i imët i metalizuar me qeramikë alumini të hollë

  Izolues i imët i metalizuar me qeramikë alumini të hollë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Izolues i imët i metalizuar me qeramikë alumini të hollë Për të përmbushur metalin në qeramikë dhe teknologjinë e bashkimit qeramik në qeramikë , do të aplikohet një shtresë metalike në sipërfaqen specifike të izolantit qeramik, atëherë mund të arrihet bashkimi përmes procesit të brazingut . T hese qeramika metalizuar...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa qeramike të stabilizuara të oksidit të zirkonit me presion të thatë

  Nënshtresa qeramike të stabilizuara të oksidit të zirkonit me presion të thatë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Substrati qeramik i stabilizuar i oksidit të zirconium ofron shumë karakteristika të ndryshme të jashtëzakonshme sesa substratet e tjera teknike qeramike, si zgjerimi i lartë termik i ngjashëm me çelikun, përçueshmëri të shkëlqyeshme të ulët termike, rezistencë të shkëlqyeshme të frakturave, veti më të mira mekanike...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta