Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Nënshtresa E Cob Metallizuar - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 9 Produkte për Nënshtresa E Cob Metallizuar)

 • Aliazhi alumini i aluminit metalik i aluminit, qeramike substrate CoB

  Aliazhi alumini i aluminit metalik i aluminit, qeramike substrate CoB

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Substruksioni i nitrurit të aluminit CoB Ne ofrojmë substrate CoB të ndryshme të tipit të nitrurit të tipit të ndryshme nga presioni i thatë nga min. me madhësi të madhe me trashësi të ndryshme, duke përfshirë 0.30 trashësi tipike, 0.38 trashë, 0.50 mm të trasha, 0.635 mm të trasha, 1.0 mm të trasha. Përveç kësaj,...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa qeramike Silicon Nitride Si3N4 0,3 mm 0,5 mm 0,635 mm

  Nënshtresa qeramike Silicon Nitride Si3N4 0,3 mm 0,5 mm 0,635 mm

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 50000 pieces/month

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  Nënshtresa qeramike Silicon Nitride Si3N4 0,3 mm 0,5 mm 0,635 mm Karakteristikat kryesore të substratit qeramik Si3N4 1. Përçueshmëri e lartë termike (deri në 70 W / mk), 3 herë më e madhe se ajo e substratit qeramik të aluminit; 2. Koeficienti i zgjerimit termik (3.1 × 10-6 / ℃) përputhet me materialin e silicit...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa qeramike industriale Si3N4

  Nënshtresa qeramike industriale Si3N4

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Nënshtresa qeramike industriale Si3N4 Nitridi i silicit është një material super i fortë, i cili ka vajosje dhe vesh rezistencë. Përveç kësaj, nuk reagon me acide të tjera inorganike përveç acidit hidrofluorik. Ka rezistencë të fortë ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj oksidimit në temperaturë të lartë. Dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresat qeramike të aluminit rozë të lëmuar të lartë dielektrikë

  Nënshtresat qeramike të aluminit rozë të lëmuar të lartë dielektrikë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Nënshtresat qeramike të aluminit rozë të lëmuar të lartë dielektrikë Oksid alumini, Al2O3 është një material kryesor inxhinierik. Ajo ofron një kombinim të vetive të mira mekanike dhe vetive elektrike që çojnë në një gamë të gjerë aplikimesh. Aktualisht, ne kemi prodhuar substrate qeramike me alumin me ngjyra...

  Kontaktoni Tani

 • 0,5 mm hedh shirit 96% nënshtresa qeramike oksid alumini

  0,5 mm hedh shirit 96% nënshtresa qeramike oksid alumini

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  0,5 mm Hedhje në Shirit 96% Substrate Qeramike Oksid Alumini Ne përqendrohemi në prodhimin e një game të gjerë të substrateve qeramike të oksidit të aluminit, duke përfshirë 1. Përzgjedhja e vargut të pastërtisë së aluminit nga 95% në 99.7% alumin; Gjithashtu, merreni me nënshtresa qeramike ZrO2, nënshtresa karabit...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa qeramike e aluminit rozë e lëmuar mirë

  Nënshtresa qeramike e aluminit rozë e lëmuar mirë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Nënshtresa qeramike e aluminit rozë e lëmuar mirë Ne ofrojmë shumë aluminit, zirkonisë dhe aluminit nitride substrate shumë qeramike me hedhjen e kasetë dhe shtypjen e thatë nga min. madhësi në madhësi të madhe me trashësi të ndryshme, duke përfshirë tipike 0.2 mm të trasha, 0.30 të trasha, 0.38 të trasha, 0.50 mm të...

  Kontaktoni Tani

 • Forca e Lartë Brazilian Tubat e Metallizuara Qeramike për Feedthru

  Forca e Lartë Brazilian Tubat e Metallizuara Qeramike për Feedthru

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Forca e Lartë Brazilian Tubat e Metallizuara Qeramike për Feedthru Parametrat teknikë kyç të tubave qeramikë të metalizuar Leak Rate ≤1 x 10-11 Pa.m3/s Metal Layer Tensile Strength

  Kontaktoni Tani

 • Tub Qeramik i Metallizuar Alumina 96%

  Tub Qeramik i Metallizuar Alumina 96%

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 5000 Piece/Pieces

  Tub qeramik i metalizuar me aluminin 96% katror Ne kemi punuar me shumëllojshmëri të pjesëve të personalizuara qeramike të metalizuara mbi 14 vjet, duke përfshirë forma të ndryshme, specifikime të ndryshme, trajtim të ndryshëm në sipërfaqe, veshje të ndryshme në trupin qeramik. Ne jemi të aftë të ofrojmë tub qeramik...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa qeramike të stabilizuara të oksidit të zirkonit me presion të thatë

  Nënshtresa qeramike të stabilizuara të oksidit të zirkonit me presion të thatë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Substrati qeramik i stabilizuar i oksidit të zirconium ofron shumë karakteristika të ndryshme të jashtëzakonshme sesa substratet e tjera teknike qeramike, si zgjerimi i lartë termik i ngjashëm me çelikun, përçueshmëri të shkëlqyeshme të ulët termike, rezistencë të shkëlqyeshme të frakturave, veti më të mira mekanike...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Forca e Lartë Brazilian Tubat e Metallizuara Qeramike për Feedthru

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta