Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Nënshtresa E Aln Seramik - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 4 Produkte për Nënshtresa E Aln Seramik)

 • Madhësia e madhe aln Aluminium nitride seramik substrate

  Madhësia e madhe aln Aluminium nitride seramik substrate

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Substrate qeramike Aln Substrate qeramike është një material paketimi elektronik i përdorur shpesh, i përdorur gjerësisht në paketimin e qarkut të integruar hibride dhe modulit multichip. Përparësitë e substrate qeramike janë: ● Forca e lartë mekanike ● Izolim i mirë elektrik ● Vazhdimësi e vazhdueshme dielektrike dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Izolimi i izolimit të rezistencës së aluminit në seramik të qeramikës

  Izolimi i izolimit të rezistencës së aluminit në seramik të qeramikës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Nënshtresa e seramikut të qeramikës Alumina Ne ofrojmë alumin, alumin, zirconia dhe alumini nitride të llojit të ndryshme të seramikeve nga hedhja e kasave dhe shtypja e thatë nga min. me madhësi të madhe me trashësi të ndryshme, duke përfshirë trashësi tipike 0.2mm, 0.30 të trasha, 0.38 trasha, trashësi 0.50 mm,...

  Kontaktoni Tani

 • Izolimi termik Aln fletë alumini alumini fletë qeramike

  Izolimi termik Aln fletë alumini alumini fletë qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Fletë qeramike me nitride alumini Alumina nitride qeramike në përgjithësi përbërja kimike Al 65,81%, N34,19, shoku i saj termik i lartë se alumini, ekstreme ngrohjes rezistente 2200 ℃. Ajo ka rezistencë të shkëlqyer ndaj korrozionit në arsenidumin e shkrirë të aluminit dhe metalit të galliumit, veçanërisht për...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa prej alumini alumini AlN qeramike

  Nënshtresa prej alumini alumini AlN qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Nënshtresa prej alumini alumini AlN qeramike Nënshtresa qeramike AlN e cila ka përçueshmëri të lartë termale prej më shumë se 170W / m. K, rezistencë të lartë, humbje dielektrike të ulët, izolim të mirë dhe disa karakteristika të tjera të shkëlqyera. Nënshtresa AlN është zgjidhja më e mirë për një gamë të gjerë të...

  Kontaktoni Tani

Kategoritë

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.