Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Mulli I Shkëlqyeshëm I Kaftës Cearmic - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mulli I Shkëlqyeshëm I Kaftës Cearmic)

 • Mulli me cilësi të lartë qeramike kafeje

  Mulli me cilësi të lartë qeramike kafeje

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Ndonjëherë, me qëllim që mulli i kafesë së kokës të ketë një pamje më të butë, shumë prodhues do të zgjedhin burrin qeramik të zi ose gri për të përshtatur mulliin e tyre të kafesë. Ne jemi në gjendje të sigurojmë një përzgjedhje të ngjyrave të ndryshme për të përmbushur kërkesat e veçanta të klientit, të tilla si...

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizmi i grumbullimit të mullirit të piperit të kripës së certifikuar FDA

  Mekanizmi i grumbullimit të mullirit të piperit të kripës së certifikuar FDA

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mekanizmi FDA certifikuar Sea Salt Pepper Mill bluarje Karakteristikat kryesore të mekanizmit të bluarjes së mullirit të piperit 1. eshtë asy të mblidheni dhe instaloni dhe çmontoni për të pastër, gjithashtu të lehtë për t’u zëvendësuar 2. Mundësisht të rregullueshme nga

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku karboni

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku karboni

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku karboni Bluarjen p rincipal e mekanizmit çeliku të karbonit është pak më ndryshe me të dy çelik qeramike dhe inox, ajo është e caktuar për të hequr piper, erëz të mos shtypë. Përmes zhveshjes së kokrrës së specit nga mekanizmi, vaji natyral do të ruhej në sipërfaqen e...

  Kontaktoni Tani

 • Piper i qepur me piper dhe mulli kripe qepa qeramike

  Piper i qepur me piper dhe mulli kripe qepa qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Piper i qepur me piper dhe mulli kripe qepa qeramike Karakteristikat kryesore të burrs qeramike 1. Lëndët e para janë eko-miqësore dhe janë në përputhje me rregulloret e FDA, LFGB, ECC, REACH 2. Ajo ofron ngurtësi në formë diamanti e cila ka rezistencë konsumimi xceptional sesa burr tradicionale 3. Antioksidimi dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash

  Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash Qeramika Alumina është një nga qeramikat më të pjekura të përparuara, që ofron një forcë të shkëlqyeshme të jashtëzakonshme të jashtëzakonshme, rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumit dhe karakteristika kundër plakjes. Për më tepër, alumina është një lloj qeramike...

  Kontaktoni Tani

 • Bërthama qeramike bluarëse e mullirit të vogël piper

  Bërthama qeramike bluarëse e mullirit të vogël piper

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Bërthama qeramike bluarëse e mullirit të vogël piper Ndonjëherë, mulli i vogël specash që përdoret në ndonjë rast spektakolar në mënyrë që të nevojitet thelbi bluarës qeramik me diametër të vogël. Bërthama bluarëse qeramike e aluminit është një përbërës shumë bluarës dhe ekologjikisht miqësor për bluarjen. Ndërkohë,...

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore

  Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore Bërthama e makinerisë së bluarjes së specit është bërë nga qeramika teknike, avantazhi më i madh i mulli qeramik në kompletin e pjesëve të mullirit të piperit është rezistencë e shkëlqyeshme ndaj konsumit dhe gërryerjes pa ndryshk pa marrë parasysh sa kohë përdorni....

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizmi i mulli i qeramikës për specat dhe mullirin e kripës

  Mekanizmi i mulli i qeramikës për specat dhe mullirin e kripës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Mekanizmi i mulli i qeramikës për specat dhe mullirin e kripës Specifikimi i mekanizmit të bluarjes qeramike 1. Ngjyra: e rregullt e bardhë dhe e zezë, e rregulluar e zezë, gri në dispozicion 2. Lëndë e parë: 85% alumin, 95% alumin dhe opsion steatite 3. Metodat e formimit: shtypja e nxehtë me anë të mykut ose formës...

  Kontaktoni Tani

 • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

  Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash Piper qeramike me mulli piper zakonisht është bërë nga oksidet prej alumini 96% i cili është një material me kosto shumë efikase, eko-miqësore dhe i rezistencës ndaj konsumit të lëndës së parë. Hasshtë njohur si një material ideal për prodhimin e mermerit qeramik në...

  Kontaktoni Tani

 • Grimcë piperësh mulli qeramike

  Grimcë piperësh mulli qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Grimcë piperësh mulli qeramike Specifikimi i mureve qeramike të mulli me spec 1. Opsionet e materialit: 85% qeramikë alumini, 95% qeramikë alumine, qeramikë steatite në dispozicion 2. Ngjyra: e bardhë e pastër, e zezë, kafe, gri ose e personalizuar janë në dispozicion me një nivel të caktuar MOQ 3. Aftësia...

  Kontaktoni Tani

 • Mulli qeramik i avancuar Alumina për mulli erëzash

  Mulli qeramik i avancuar Alumina për mulli erëzash

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Mulli qeramik i avancuar Alumina për mulli erëzash Mulli qeramik për mulli piper / erëz / kripë është bërë nga qeramika e aluminit paraprak, të cilat ofrojnë një ngurtësi afër diamantit. Përveç kësaj, mulli qeramik në mulli është me rezistencë superiore veshin , anti-korrozioni pa ndryshk. Kështu që mund të bluaj një...

  Kontaktoni Tani

 • Mulli qeramik i aluminit me pastërti të lartë për mulliri piper

  Mulli qeramik i aluminit me pastërti të lartë për mulliri piper

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Mulli qeramik i aluminit me pastërti të lartë për mulliri piper Në fushën e gatimit të mullinjve, shumë prodhues të ndryshëm kanë modelin e tyre për erëzat, specat, mullinjtë e ftohtë për të marrë madhësi të ndryshme gruri, zgjasin jetën e shërbimit të mulli . Në mënyrë që të plotësojmë këto nevojë specifike,...

  Kontaktoni Tani

 • Qepa qeramike steatite për bluarje për mulli të piperit të disponueshëm

  Qepa qeramike steatite për bluarje për mulli të piperit të disponueshëm

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Qepa qeramike steatite për bluarje për mulli të piperit të disponueshëm Steatite është material alternativ dhe popullor për një furrë bluarëse qeramike në mulli piper / erëz / kripë, gjithashtu kjo qeramikë teknike është eko-miqësore dhe përputhet plotësisht me FDA, LFGB, RoHS plotësisht. Mulli qeramik Steatite është...

  Kontaktoni Tani

 • Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash

  Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash Specifikimi i bërthamës bluarëse qeramike të aluminit Materials Materialet në dispozicion: 95% alumin, 85% alumin, steatit etj ● Dimensionet: aftësi të vogla dhe të mëdha dhe kanë nevojë për mbështetje të prototipit ● Ngjyra: e bardhë e pastër si ngjyra e...

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizmat e mullirit të qëndrueshëm me kripë qeramike dhe piper

  Mekanizmat e mullirit të qëndrueshëm me kripë qeramike dhe piper

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mekanizmat e kripës qeramike me ngurtësi të lartë dhe mulli mekanizma Specifikimi i mekanizmit të kripës dhe kripës piper qeramike : 1. Kompleti i mekanizmit të specave të kripës përbëhet nga 1 grupe të mekanizmit qeramik, 1 bosht metalik, 1 strehë plastike, 1 mbajtës kapak dhe 1 rrotë rregulluese 2. Bërthama e...

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik

  Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik Mekanizmi i bluarjes qeramike i mekanizmit të mermerit me kripë qeramike është bërë nga qeramika e aluminit me pastërti të lartë, e cila është e famshme për rezistencën e saj të jashtëzakonshme, ngurtësinë dhe karakteristikat eko-miqësore. Kështu që mund të bluaj...

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox Të gjitha këto pjesë të mekanizmave të mulli mulli të piperit të çelikut të pandryshkshëm janë bërë prej çeliku të pandryshkshëm, i cili ka qenë shumë i popullarizuar me karakteristikat e tyre të shkëlqyera: 1. Unë nuk mund të bluaj më të ashpërat e atyre kokrrave të...

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizmat e veshin 3 ~ 30 "Mekanizma të certifikuar me mulli të specit FDA të gjatë

  Mekanizmat e veshin 3 ~ 30 "Mekanizma të certifikuar me mulli të specit FDA të gjatë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Bag/Bags

  Mekanizmat e veshin 3 ~ 30 "Mekanizma të certifikuar me mulli të specit FDA të gjatë Këto mekanizma të pjesës së mullirit të specave kanë të gjithë komponentët e brendshëm të nevojshëm për të prodhuar bluarje të lartë, të rregullueshme (rregulloni nga madhësia e trashë në të imët) kokrrat e specit / kripës /...

  Kontaktoni Tani

 • Pllaka për vendosjen e qeramikës së fortë Corundum Mullite për Kiln

  Pllaka për vendosjen e qeramikës së fortë Corundum Mullite për Kiln

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Përcaktuesit qeramikë të oksidit të aluminit të rezistencës ndaj nxehtësisë Specifikimi i përcaktuesve të qeramikës industriale: ● o tjera materiale ptional: qeramikë oksid alumini, qeramikë silic nitride, qeramikë silic karboni ● Mensions Di: max. madhësia deri në 600 mm x 500 mm, max. trashësia të jetë 30 mm ●...

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore

  Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore Ne ofrojmë një përzgjedhje të makinerisë klasike ose të personalizuar të mprehtë piper mulli, inc luding lloji bazë qeramike, thelbi çelik. Të gjitha këto fiksime dorës piper / kripë mekanizmi mulli mund të f ully rregullueshme për madhësinë e dëshiruar kokërr me ngarje...

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizëm mulli mulli mulli mulliri piperi çeliku të qëndrueshëm

  Mekanizëm mulli mulli mulli mulliri piperi çeliku të qëndrueshëm

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mekanizëm mulli mulli mulli mulliri piperi çeliku të qëndrueshëm Specifikimi i mekanizmit të mullirit të trajtimit të manovrës : 1. Materiali i bërthamës bluarëse: çeliku i pandryshkshëm, ose qeramika e aluminit. 2. Shufra metalike e sipërme dhe doreza e fiksimit mund të personalizohen me trajtim të ndryshëm...

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizëm i qëndrueshëm i mullirit të piperit qeramik

  Mekanizëm i qëndrueshëm i mullirit të piperit qeramik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Bag/Bags

  Mekanizëm i qëndrueshëm i mullirit të piperit qeramik Qeramika Alumina është një material shumë eko-miqësor i cili ka rezistencë të pashoqe të konsumit, rezistencë të qëndrueshme dhe korrozioni. Përdoret gjithmonë për prodhimin e mekanizmit të qeramikës së bluarjes në çiftin e pjesës së mishit të specit / kripës /...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill

  Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill Ne kemi qenë duke prodhuar një përzgjedhje të pjesës së mullirit të piperit, jo vetëm lloji standard, por edhe ato me porosi. Ishte i famshëm për shumë karakteristika të shkëlqyera: 1. Unë nuk mund të bluaj më të ashpërat e atyre misrave të piperit shumë më lehtë sesa...

  Kontaktoni Tani

 • Pjesë mulli mulli piper çeliku inox

  Pjesë mulli mulli piper çeliku inox

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Pjesë mulli mulli piper çeliku inox Ne ofrojmë një përzgjedhje të pjesëve mulli mulli piper çeliku inox, inc luding mulli çelik inox, një bosht drive, një shirit mbajtës, një kthesë, një çelës të lartë, dhe 2 vida copa dhe një dorë. Të gjitha këto pjesë mulli piper mund të f ully rregullueshme për punë monotone e...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku karboni
 • Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore
 • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash
 • Grimcë piperësh mulli qeramike
 • Mulli qeramik i aluminit me pastërti të lartë për mulliri piper
 • Qepa qeramike steatite për bluarje për mulli të piperit të disponueshëm
 • Bërthamë bluarëse qeramike Alumina për mulli mulli specash
 • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox
 • Mekanizmat e veshin 3 ~ 30 "Mekanizma të certifikuar me mulli të specit FDA të gjatë
 • Mekanizëm i qëndrueshëm i mullirit të piperit qeramik
 • Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill
 • Pjesë mulli mulli piper çeliku inox

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta