Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Metallized Ceramics - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Metallized Ceramics)

 • Cilindri qeramik Alumina i metalizuar me diametër të madh

  Cilindri qeramik Alumina i metalizuar me diametër të madh

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 20 Piece/Pieces

  Cilindri qeramik Alumina i metalizuar me diametër të madh Me zgjedhjen tonë të metodave të depozitimit, që përmbajnë shtypjen e ekranit, shtypjen e jastëkut, veshjen me furça, ne ofrojmë një gamë të gjerë izolatorësh qeramikë të metalizuar me gjeometri të ndryshme të përbërësit. Këto qeramika të metalizuara ndihmojnë...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë

  Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 200 Bag/Bags

  Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë Për të arritur qeramikën në metal që bashkohet me aplikimin, një shtresë metalike do të aplikohet në sipërfaqen specifike të përbërësit qeramik, atëherë ajo qeramike në metal, qeramike në qeramikë mund të brazdhet së bashku. Ne ofrojmë metalizim të llojit të ndryshëm me...

  Kontaktoni Tani

 • Izolator qeramik i metalizuar me precizion të lartë

  Izolator qeramik i metalizuar me precizion të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Izolator qeramik i metalizuar me precizion të lartë Izolatori qeramik i metalizuar luan një rol shumë të rëndësishëm në shumë pajisje të ndryshme vakumi për shkak të vetive të tyre të jashtëzakonshme elektrike, mekanike dhe termike. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të përbërësve të qeramikës së...

  Kontaktoni Tani

 • Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë

  Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë Ne prodhojmë një shumëllojshmëri të izoluesve qeramikë të metalizuar me specifikime të ndryshme, si tub qeramik i metalizuar , unaza qeramike e metalizuar , substrate qeramike e metalizuar dhe kështu me radhë. Këto qeramika të metalizuara janë bërë...

  Kontaktoni Tani

 • Mëngë qeramike me metal të aluminit me precizion të lartë

  Mëngë qeramike me metal të aluminit me precizion të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Mëngë qeramike me metal të aluminit me precizion të lartë Mantelet qeramike të metalizuara të aluminit përdoren gjerësisht në shumë pajisje ndërprerëse të vakumit, siç janë tubi i shkarkimit të gazit, tiristorët me vakum, rrëmbyesit e rrjedhës, prurjet aktuale dhe kështu me radhë, Ne kemi prototipimin e aftësisë së...

  Kontaktoni Tani

 • Cilindër qeramik i metalizuar me xham për ndërprerësit vakum

  Cilindër qeramik i metalizuar me xham për ndërprerësit vakum

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Cilindra qeramike e metalizuar me aluminë me xham për ndërprerësit vakum Ky cilindër qeramik i metalizuar zakonisht përdoret në ndërprerës vakumi, ndërprerës vakumi, ndërprerës vakumi. Madeshtë bërë nga min. 95% alumin përmes shtypjes së thatë, ose shtypjes së nxehtë. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një larmi të...

  Kontaktoni Tani

 • Tub qeramik i metalizuar me madhësi të madhe

  Tub qeramik i metalizuar me madhësi të madhe

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month

  • Min. urdhër: 50 Piece/Pieces

  Tub qeramik i metalizuar me madhësi të madhe Ne fabrikojmë një shumë të madhe të qeramikës së aluminit të metallizuar me zjarr të papërpunuar për përdorim në ndërprerësit vakum, tubat elektronikë vakum, ndërprerësit e vakumit, tubat e rrjetit të energjisë dhe aplikacione të ngjashme, ku kërkohet teknologji bashkuese...

  Kontaktoni Tani

 • Tub qeramik i qetë industriale i metalizuar i aluminit

  Tub qeramik i qetë industriale i metalizuar i aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Tub qeramik i qetë industriale i metalizuar i aluminit Në elektronikë, teknologjia me vakum të lartë, teknologjia mjekësore, teknologjia e sensorit, industritë elektrike të drejtimit, në mënyrë që të arrihet në lidhje të qeramikës midis qeramikës, qeramikës midis metaleve, qeramikës së metalizuar luan një rol kritik...

  Kontaktoni Tani

 • Izolator qeramik Alumina i metalizuar për tubat elektrikë

  Izolator qeramik Alumina i metalizuar për tubat elektrikë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 20 Piece/Pieces

  Izolator qeramik Alumina i metalizuar për tubat elektrikë Qeramika e aluminit të metalizuar përdoret gjerësisht në shumë aplikacione të ndryshme industriale, sepse funksioni i saj i veçantë në lidhje me qeramikën me metalin dhe qeramikën me qeramikën, siç janë në përbërësit elektronikë të energjisë, përbërësit me...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza e metalizuar e qeramikës Beryllia

  Unaza e metalizuar e qeramikës Beryllia

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Unaza e metalizuar e qeramikës Beryllia Kjo unazë qeramike e metalizuar është bërë nga b eryllia qeramike. Për shkak të përçueshmërisë së jashtëzakonshme termike, performancës së tronditjes termike dhe temperaturës së lartë rezistente ndaj aluminit, nganjëherë, është përdorur të jetë në ndonjë industri të veçantë për...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues qeramik me oksid alumini 2 pin

  Izolues qeramik me oksid alumini 2 pin

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Izolues qeramik me oksid alumini 2 pin Ne ofrojmë një gamë të gjerë të shumë llojeve të ndryshme të 1 pin, 2 pin ose alumini multi-pin aluminit izolant qeramik të metalizuar. Të gjithë ata mund të ndërtohen sipas kërkesës speciale të klientëve. Lloji kryesor i metalizimit përfshin si më poshtë: 1. Baza e trupit...

  Kontaktoni Tani

 • Komponenti i metalizimit qeramik i oksidit të aluminit me pastërti të lartë

  Komponenti i metalizimit qeramik i oksidit të aluminit me pastërti të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Komponenti i metalizimit qeramik i oksidit të aluminit me pastërti të lartë Komponenti qeramik i metalizuar funksionon si pjesë kryesore në pajisjen GDT për bashkimin e qeramikës deri te metali për hermeticitetin e vakumit. Ka shumë dizajn të ndryshëm për të përmbushur pajisje të ndryshme GDT, për të përmbushur...

  Kontaktoni Tani

 • Mbështetje qeramike e metalizuar me precizion të lartë

  Mbështetje qeramike e metalizuar me precizion të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mbështetje qeramike e metalizuar me precizion të lartë Me aftësinë tonë të projektimit të mykut, ne jemi në gjendje të prodhojmë shumëllojshmëri të përbërësve të komplikuar qeramikë. Në lidhje me klientin tonë për nevoja të bashkimit të qeramikës dhe metaleve, është e lehtë të arrini kërkesën e tyre të veçantë nga...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues qeramik i mbuluar nga Nickle Plating

  Izolues qeramik i mbuluar nga Nickle Plating

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Izolues qeramik i mbuluar nga Nickle Plating Metallizimi i qeramikës së oksidit të aluminit (min. 94.4% alumin) u krye nga procesi i molibden-manganit në atmosferën e reduktuar të hidrogjenit dhe azotit nën 1250 ~ 1450 ℃ shëruar. Pas shkrirjes, veshja metalike do të ngjitet në trupin bazë të qeramikës, shtresat tipike...

  Kontaktoni Tani

 • Trupi qeramik i aluminit me vakum me metalizim Mo / Mn

  Trupi qeramik i aluminit me vakum me metalizim Mo / Mn

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Trupi qeramik i aluminit me vakum me metalizim Mo / Mn Me disa kërkesa të veçanta në aplikimin e vakumit të lartë, preferohet vetëm metalizimi Mo / Mn në trupin bazë të qeramikës. Ne mund të sigurojmë filim të trashë në të hollë me metoda të ndryshme depozitimi. Shtresa e molibdenit mund të ngjitej në trupin qeramik...

  Kontaktoni Tani

 • Tub qeramik me voltazh të lartë me voltazh për tub elektroni

  Tub qeramik me voltazh të lartë me voltazh për tub elektroni

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 50 Bag/Bags

  Tub me mikro vakum me voltazh të lartë për tub elektrik Ne furnizojmë një shumëllojshmëri të qeramikës së aluminit me metrizë zjarrduruese me porosi të papërpunuar për përdorim në ndërprerësit vakum, tubat e rrjetit të energjisë, tubat me rreze x dhe aplikacione të ngjashme, ku kërkohen nyje qeramike-metalike,...

  Kontaktoni Tani

 • Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike

  Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike Qeramika e oksidit të aluminit me përqindje të lartë, qeramikë me oksid zirkoni dhe beryllia përdoren si lëndë e parë e trupit të bazës qeramike. Për shkak se këto qeramika teknike karakterizohen nga vetitë e tyre të jashtëzakonshme në lidhje me...

  Kontaktoni Tani

 • Bushing qeramike me Veshje metalike

  Bushing qeramike me Veshje metalike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Biznes qeramik i varur me veshje metalike Mbushja qeramike e metalizuar me Alumina përdoret gjerësisht në larminë e teknologjisë së bashkimit të qeramikës dhe metaleve, për shkak të izolimit të shkëlqyeshëm, forcës së mrekullueshme të brazingut dhe hermeticitetit të jashtëzakonshëm. Ky lloj tufash qeramike është bërë...

  Kontaktoni Tani

 • Tub qeramik i metalizuar me aluminë me xham për shkelësin e vakumit

  Tub qeramik i metalizuar me aluminë me xham për shkelësin e vakumit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 50 Piece/Pieces

  Tub qeramik i metalizuar me aluminë me xham për shkelësin e vakumit Tub qeramik i metalizuar shpesh bëhet prej alumini 95%, ose shkallë më e lartë. Mund të formohet përmes presionit të thatë, injeksionit ose presionit të nxehtë. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të specifikimeve të ndryshme tub...

  Kontaktoni Tani

 • Tubacionet qeramike të metalizuara me aluminin me pastërti të lartë

  Tubacionet qeramike të metalizuara me aluminin me pastërti të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 50 Piece/Pieces

  Tubacionet qeramike të metalizuara me aluminin me pastërti të lartë Ne përdorim teknologjinë e përparuar për të siguruar industrinë e gjerë të qeramikës së metalizuar, ajo mbulon një përzgjedhje të lëndëve të para për të qenë baza e përbërësve të metaleve të qeramikës, për shembull oksidi i aluminit, oksidi i...

  Kontaktoni Tani

 • Trupi qeramik për tubat me rreze X

  Trupi qeramik për tubat me rreze X

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Trupi qeramik për tubat me rreze X Trupi qeramik i metalizuar për tubat me rreze X është bërë nga oksidet e aluminit me min. Pastërtia 95%, Mund të formohet përmes presionit të thatë, presionit të nxehtë, shtypjes ISO. Në rastin e zakonshëm, të dy molibden-mangani dhe Tungsten si një pastë metalike shumë e njohur...

  Kontaktoni Tani

 • Oksid alumini Trupi qeramik i metalizuar për Thististor

  Oksid alumini Trupi qeramik i metalizuar për Thististor

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Oksid alumini Trupi qeramik i metalizuar për Thististor Trupi qeramik me pastërti të lartë për tyristorin është bërë prej aluminit 95%, aluminit 97.5%, ose përmbajtje më të lartë. Kemi një proces formimi selektiv për t’i prodhuar ato sipas aplikimit specifik të klientit, kërkesë specifike, siç është shtypja e thatë,...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues qeramik Veshje metalike për Gastriode

  Izolues qeramik Veshje metalike për Gastriode

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Izolues qeramik Veshje metalike për Gastriode Izolatori qeramik për gastriode është bërë nga min. 95% alumin,. Kemi një proces formimi selektiv për t’i prodhuar ato sipas aplikimit specifik të klientit, kërkesë specifike, siç është shtypja e thatë, shtypja e nxehtë, shtypja ISO. Në rastin e zakonshëm, të dy...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues qeramik për tub shkarkues ndezës ndezës

  Izolues qeramik për tub shkarkues ndezës ndezës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Izolues qeramik për tub shkarkues ndezës ndezës Izolatori qeramik për tubin e shkarkimit të ndezësit të ndezësit është bërë nga oksidet e aluminit me min. Pastërtia 95%, Mund të formohet përmes presionit të thatë, presionit të nxehtë, shtypjes ISO. Në rastin e zakonshëm, të dy molibden-mangani dhe Tungsten si një...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë
 • Izolator qeramik i metalizuar me precizion të lartë
 • Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë
 • Mëngë qeramike me metal të aluminit me precizion të lartë
 • Izolator qeramik Alumina i metalizuar për tubat elektrikë
 • Izolues qeramik me oksid alumini 2 pin
 • Komponenti i metalizimit qeramik i oksidit të aluminit me pastërti të lartë
 • Trupi qeramik i aluminit me vakum me metalizim Mo / Mn
 • Tub qeramik me voltazh të lartë me voltazh për tub elektroni
 • Qeramika e metalizuar për pajisjet elektrike dhe elektronike

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta