Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Makinat E Djegies Gjilpëra Ndezëse - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 2 Produkte për Makinat E Djegies Gjilpëra Ndezëse)

 • Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës

  Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Makinat me djegie të tensionit të lartë anti-ndezës Ne kemi një aftësi shumë të madhe prodhimi për dhjetra miliona çdo muaj. Gjithashtu kemi ofruar shërbimin e prototyping me grumbull shumë të vogël për të mbështetur kërkesat e veçanta të klientëve ose programin e R & D. Ne përdorim procesin e shtypit për të...

  Kontaktoni Tani

 • Tenxhere me gaz gjilpëra ndezëse qeramike

  Tenxhere me gaz gjilpëra ndezëse qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Të pasuruar nga përvoja jonë e gjerë industriale në këtë fushë, ne jemi të përfshirë në ofrimin e një gamë të jashtëzakonshme cilësore të elektrodës së ndezjes qeramike, e cila është normalisht e bërë nga alumina 95%. Mund të përballojë tension të lartë deri në 20KV, valutë të lartë dhe temperaturë të lartë deri në...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta