Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Madhësia E Madhe Seramik Substrate - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 20 Produkte për Madhësia E Madhe Seramik Substrate)

 • Madhësia e madhe aln Aluminium nitride seramik substrate

  Madhësia e madhe aln Aluminium nitride seramik substrate

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Substrate qeramike Aln Substrate qeramike është një material paketimi elektronik i përdorur shpesh, i përdorur gjerësisht në paketimin e qarkut të integruar hibride dhe modulit multichip. Përparësitë e substrate qeramike janë: ● Forca e lartë mekanike ● Izolim i mirë elektrik ● Vazhdimësi e vazhdueshme dielektrike dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Oksid i zirkonit të ngjeshur të thatë Substrate qeramike të stabilizuara

  Oksid i zirkonit të ngjeshur të thatë Substrate qeramike të stabilizuara

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Substrati qeramik i stabilizuar nga oksidi i zirkonit ofron shumë karakteristika të ndryshme nga substanca të tjera teknike qeramike, si zgjerimi i lartë termik i ngjashëm me çelik, përçueshmëri e shkëlqyer e ulët termike, rezistencë e madhe e thyerjeve, vetitë më të mira mekanike dhe kështu me radhë. Me...

  Kontaktoni Tani

 • Lartë Precision Madhësia e Madhe metalizuar qeramike Tube

  Lartë Precision Madhësia e Madhe metalizuar qeramike Tube

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month

  • Min. urdhër: 50 Piece/Pieces

  Lartë Precision Madhësia e Madhe metalizuar qeramike Tube Ne bëjmë një shumë të madhe të qeramikës së aluminit të metalizuar të zjarrtë të përshtatur për përdorim në thithës vakum, tuba elektrone vakum, ndërprerës vakum, tuba të rrjetit elektrik dhe aplikime të ngjashme ku kërkohen teknologji qeramike të lidhura me...

  Kontaktoni Tani

 • Unazë qeramike të aluminit të metalizuar me madhësi të madhe

  Unazë qeramike të aluminit të metalizuar me madhësi të madhe

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Unazë qeramike të aluminit të metalizuar me madhësi të madhe Unaza qeramike e metalizuar është e përbërë nga qeramika të aluminit të pastërtisë së lartë, një shtresë metalike zbatohet në një fund ose të dyja skajet për të plotësuar nevojat e brazingut. Ka metalizim-forcë vulë dhe hermetizëm në aplikimin qeramike të...

  Kontaktoni Tani

 • Industriale Si3N4 Substrate qeramike

  Industriale Si3N4 Substrate qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Industriale Si3N4 Substrate qeramike Nitridi i silikonit është një material superhard, i cili ka lubrifikant dhe mban rezistencë. Përveç kësaj, ajo nuk reagon me acide të tjera inorganike përveç acidit hidrofluorik. Ajo ka rezistencë të fortë korrozioni dhe rezistencë të oksidimit të temperaturës së lartë. Dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Lartë Dielektrike lëmuar Pink Alumina Substrate qeramike

  Lartë Dielektrike lëmuar Pink Alumina Substrate qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Lartë Dielektrike lëmuar Pink Alumina Substrate qeramike Oksid alumini, Al2O3 është një material i madh inxhinierik. Ajo ofron një kombinim të pronave të mira mekanike dhe vetive elektrike që çojnë në një gamë të gjerë aplikimesh. Aktualisht, ne kemi prodhuar substrate qeramike të aluminit me ngjyra, të tilla si të...

  Kontaktoni Tani

 • Izolimi i izolimit të rezistencës së aluminit në seramik të qeramikës

  Izolimi i izolimit të rezistencës së aluminit në seramik të qeramikës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Nënshtresa e seramikut të qeramikës Alumina Ne ofrojmë alumin, alumin, zirconia dhe alumini nitride të llojit të ndryshme të seramikeve nga hedhja e kasave dhe shtypja e thatë nga min. me madhësi të madhe me trashësi të ndryshme, duke përfshirë trashësi tipike 0.2mm, 0.30 të trasha, 0.38 trasha, trashësi 0.50 mm,...

  Kontaktoni Tani

 • Aliazhi alumini i aluminit metalik i aluminit, qeramike substrate CoB

  Aliazhi alumini i aluminit metalik i aluminit, qeramike substrate CoB

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Substruksioni i nitrurit të aluminit CoB Ne ofrojmë substrate CoB të ndryshme të tipit të nitrurit të tipit të ndryshme nga presioni i thatë nga min. me madhësi të madhe me trashësi të ndryshme, duke përfshirë 0.30 trashësi tipike, 0.38 trashë, 0.50 mm të trasha, 0.635 mm të trasha, 1.0 mm të trasha. Përveç kësaj,...

  Kontaktoni Tani

 • YTZP izolimin zro2 zirconia substrate qeramike

  YTZP izolimin zro2 zirconia substrate qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Substrate qeramike të zirkonit Përshkrim: Objekti ynë angazhohet në R & D, prodhimin dhe shitjen e produkteve të materialeve të avancuara qeramike, duke përfshirë Alumina, Zirconia, silic karabit, dhe materiale të tjera të përparuara. Nëpërmjet proceseve të ndryshme të prodhimit, ne furnizimin me komponente...

  Kontaktoni Tani

 • Tharje me presion 99.5% al2o3 substrate qeramike aluminit

  Tharje me presion 99.5% al2o3 substrate qeramike aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Substrati qeramik i aluminit të lëmuar me shkëlqim Tharje kimike 99.5% substrate qeramike aluminit ka një trup shumë të densitetit sepse është vendosur nga përpunimi i prodhimit. Këto artikuj kanë rezistencë ndaj konsumit, rezistencë ndaj shokut dhe rezistencë të lartë të temperaturës, anti-kimi. Ata janë veshin...

  Kontaktoni Tani

 • Yttria precision stabilizuar substrate qeramike zirconia

  Yttria precision stabilizuar substrate qeramike zirconia

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Nënshtresa qeramike e zirkonit Përshkrim: Pure ZrO2 është e bardhë, e verdhë ose gri kur përmban papastërtitë, zakonisht përmbajnë HfO2, lehtë. Ekzistojnë tri ZrO2 të pastër kristalor në presionin atmosferik: Zirkonia monokliniake (m-ZrO2), Shtimi i stabilizatorit CaO, MgO, Y2O3, të shënjuar si Ca-PSZ, Mg-PSZ, Y-PSZ....

  Kontaktoni Tani

 • Përpunim me saktësi të lartë 99% substrate qeramike të aluminit

  Përpunim me saktësi të lartë 99% substrate qeramike të aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  99% substrate qeramike aluminit 99% substrate qeramike të aluminit ka vetitë më të mira të mekanizmave se aluminit 95% ose pjesë të tjera qeramike të aluminit të ulët. Metodat kryesore të prodhimit për substrate qeramike të aluminit 99% përfshijnë hedhjen e thatë të kasetë të shtypur. Ne mund të prodhojmë nga min. me...

  Kontaktoni Tani

 • Prerje lazer të personalizuar për substrate të aluminit qeramik

  Prerje lazer të personalizuar për substrate të aluminit qeramik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Prerja me laser e substratit të aluminit të qeramikës Në mënyrë që të merrni një dizajn dhe formë të komplikuar të përshtatur në industrinë e depozituar, prerja me lazer është një përpunim dytësor më i popullarizuar i lartë sekondar për nënstacionin e avancuar të aluminit të qeramikës i cili është një metodë prodhimi...

  Kontaktoni Tani

 • 0.5mm Tape Casting 96% Oksid alumini Substrate qeramike

  0.5mm Tape Casting 96% Oksid alumini Substrate qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  0.5mm Tape Casting 96% Oksid alumini Substrate qeramike Ne fokus në prodhimin e një të ndryshme të substancave oksid alumini, duke përfshirë 1. Materiali i klasës së ndryshme nga 95% në 99.7% alumin, 2. Madhësia e ndryshme nga 0.5mm në 300mm, 3. Dizajn të ndryshëm nëpërmjet formësimit të drejtpërdrejtë, maching CNC,...

  Kontaktoni Tani

 • Komponent me madhësi të madhe aluminit të qeramikës

  Komponent me madhësi të madhe aluminit të qeramikës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Komponenti i vulës qeramike të aluminit me madhësi të madhe është bërë nga 95%, ose 99% qeramika oksid alumini. Me këtë dendësi të ulët materiale, pikë të lartë të shkrirjes, një ngurtësi shumë të lartë, anti-korrigjuese, ngushtësi të jashtëzakonshme të gazit / ujit me vetitë e lubrifikimit. Përdoret gjithmonë në...

  Kontaktoni Tani

 • Substrate qeramike të mbuluara me plating ari

  Substrate qeramike të mbuluara me plating ari

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 5000 Piece/Pieces

  Ndonjëherë, në mënyrë që të bëhet lagështia midis qeramikës dhe metaleve në procesin e brazing, trupi qeramike duhet të jetë kromuar me plating ari. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të specifikimeve të ndryshme nga pjesa e vogël e vogël në një pjesë të madhe madhësie. Bazuar në linjën tonë...

  Kontaktoni Tani

 • Substrate qeramike me fuqi të lartë LED

  Substrate qeramike me fuqi të lartë LED

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  Substrate qeramike me fuqi të lartë LED Një varësi e trashësisë së substratit metalik të qeramikës është në gjendje të ofrojë, trashësia standarde përfshin 0.25mm, 0.30mm, 0.40mm, 0.50mm, 0.635mm dhe 1.0mm. Është bërë nga oksidi i aluminit, ose alumini i nitridit Alumina substrate qeramike është gjithmonë për t'u...

  Kontaktoni Tani

 • Substrate qeramike me plating ari

  Substrate qeramike me plating ari

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  Është bërë nga oksidi i aluminit, ose alumini i nitridit Alumina substrate qeramike është gjithmonë për t'u përdorur si bord qark të shtypur (PCB), si substrate DBC, substrate Veshje Siliver, substrate Veshje nikel dhe kështu me radhë. Një varësi e trashësisë së substratit metalik të qeramikës është në gjendje të...

  Kontaktoni Tani

 • Substrate qeramike me metalizim Mo-Mn

  Substrate qeramike me metalizim Mo-Mn

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  Substrate qeramike me metalizim Mo-Mn Është bërë nga oksidi i aluminit, ose alumini i nitridit Alumina substrate qeramike është gjithmonë për t'u përdorur si bord qark të shtypur (PCB), si substrate DBC, substrate Veshje Siliver, substrate Veshje nikel dhe kështu me radhë. Një varësi e trashësisë së substratit...

  Kontaktoni Tani

 • Pastërtia e lartë 96% 99% 99.5% substrate qeramike të aluminit

  Pastërtia e lartë 96% 99% 99.5% substrate qeramike të aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pastërtia e lartë 96% 99% 99.6% substrate qeramike të aluminit Si një substrate profesionale qeramike, ne kemi qenë furnizim substrate qeramike AlN për bord qark të trashë film dhe bordi i integruar qark për moshat. Këto substrate qeramike janë formuar me hedhje kasetë, shtypje të thatë ose ISO shtypur. Të gjithë ata...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Unazë qeramike të aluminit të metalizuar me madhësi të madhe

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.