Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Ignition Elektroda Shufra - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 9 Produkte për Ignition Elektroda Shufra)

 • H Lloji Elektrodat e Ndezjes Shufra për Pajisje Ignition

  H Lloji Elektrodat e Ndezjes Shufra për Pajisje Ignition

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Çelësat e elektrodave të ndezjes H janë përdorur gjerësisht në ndezjen e makinës së djegies, e cila përdoret gjithmonë si një izolant qeramik ose holider qeramik në aplikim. Kjo është bërë zakonisht prej 95% qeramikë oksidit të aluminit, pastaj të mbuluara me një shtresë e lustër në sipërfaqen e jashtme. Mund të...

  Kontaktoni Tani

 • Presion i nxehtë 99,7% BN Shufra qeramike Nitride e Borit

  Presion i nxehtë 99,7% BN Shufra qeramike Nitride e Borit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi Vacumm me kuti kartoni eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Presion i nxehtë 99,7% BN Shufra qeramike Nitride e Borit Specifikimi i shufrës qeramike të nitritit të borit Material Hot Pressed Boron Nitride / HPBN Purity > 99% Available composite solutions BN99 ; BN+Ca ; BN+Si ; BN+Al2O3 ; BN+SiC ; BN+ZrO2 ; BN+AlN Dimension capability Max. diameter to be 330mm, max. length to...

  Kontaktoni Tani

 • Shufra alumine qeramike 1 mm 2 mm 4 mm 5 mm

  Shufra alumine qeramike 1 mm 2 mm 4 mm 5 mm

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  1 mm 2 mm 3 mm 4 mm 5 mm Shufra qeramike të aluminit Karakteristikat kryesore të shufrave qeramike të aluminit 1. Rezistencë veshin dhe gërryerje ekstreme, mbi 276 herë në krahasim me çelik inox 2. Karakteristikat e shkëlqyera mekanike, ngurtësia dhe forca flexural janë shumë më të larta se çeliku inox 3.Shpejtësia e...

  Kontaktoni Tani

 • Elektroda e ndezjes qeramike e tipit H për ndezjen

  Elektroda e ndezjes qeramike e tipit H për ndezjen

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Elektroda e ndezjes qeramike e tipit H për ndezjen Kjo elektrodë ndezëse qeramike e tipit H është mbledhur nga trupi qeramik i elektrodës së ndezjes me pin / shufër elektrodë metalike të veshur. Të gjitha llojet H të izolantit qeramik janë me sipërfaqe të lëmuar të lëmuar për të rritur forcën e izolimit. Ne ofrojmë...

  Kontaktoni Tani

 • Rezistenca e lartë e goditjes termike Si3N4 Shufra qeramike

  Rezistenca e lartë e goditjes termike Si3N4 Shufra qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Rezistenca e lartë e goditjes termike Si3N4 Shufra qeramike Karakteristikat kryesore të shufrave qeramike Si3N4 1. Rezistencë e jashtëzakonshme e goditjes termike, ajo mund të qëndrojë deri në 1000 2. It'sshtë më e lehtë për të bërë përpunim të saktë, toleranca e diametrit mund të jetë 0.001 mm 3. Rezistencë ndaj...

  Kontaktoni Tani

 • Shufra qeramikë industriale me rezistencë ndaj veshjeve të ekstruduara Al2O3 shufra

  Shufra qeramikë industriale me rezistencë ndaj veshjeve të ekstruduara Al2O3 shufra

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shufra qeramikë industriale me rezistencë ndaj veshjeve të ekstruduara Al2O3 shufra Karakteristikat kryesore të shufrave qeramike al2o3 1. Rezistencë veshin dhe gërryerje ekstreme, mbi 276 herë në krahasim me çelik inox 2. Karakteristikat e shkëlqyera mekanike, ngurtësia dhe forca flexural janë shumë më të larta se...

  Kontaktoni Tani

 • Threads me saktësi të lartë 99 shufra qeramike Alumo 99 Al2o3

  Threads me saktësi të lartë 99 shufra qeramike Alumo 99 Al2o3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Threads me saktësi të lartë 99 shufra qeramike Alumo 99 Al2o3 Specifikimi i shufrave qeramike të aluminit: Metodat 1.Forming në dispozicion: nxjerrje, shtypje izostatike, presion të thatë dhe presion të nxehtë 2. Opsioni i lëndës së parë: oksidi i aluminit, oksidi i zirkonit, nitridi i silikonit dhe karbidi i...

  Kontaktoni Tani

 • Industriale Burner Igniter Shufra

  Industriale Burner Igniter Shufra

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Përshkrim: Elektrodat elektrike të ndezjes qeramike përdoren gjerësisht në një shumëllojshmëri të makinës me djegie, bojler, me pikat e forta si ndezja e ndezjes, qëndrueshmëria, rezistenca e

  Kontaktoni Tani

 • Elektroda e ndezjes së furrës me gaz

  Elektroda e ndezjes së furrës me gaz

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Përshkrim: Elektrodat elektrike të ndezjes qeramike përdoren gjerësisht në një shumëllojshmëri të makinës me djegie, bojler, me pikat e forta si ndezja e ndezjes, qëndrueshmëria, rezistenca e

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta