Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Heshta Keramike E Kungullit Në Cirk - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Heshta Keramike E Kungullit Në Cirk)

 • Kushineta me performancë të lartë

  Kushineta me performancë të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Ne kemi qenë të furnizuar me bosht të ndryshëm kumarxhi për mikro motorik special, pajisje për kujdesin mjekësor, matës me saktësi matëse dhe instrument, pompë dhe kumarxhi nga desgin të ndryshëm, specifikime të ndryshme dhe proces të ndryshme të saktësisë. Të gjithë këta plungers, bosht qeramike do të jenë bluarje të...

  Kontaktoni Tani

 • Montimi i tubave qeramikë të lustruar me përparësi të Zirkonit të lëmuar në formë diamanti

  Montimi i tubave qeramikë të lustruar me përparësi të Zirkonit të lëmuar në formë diamanti

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Montimi i tubave qeramikë të lustruar me përparësi të Zirkonit të lëmuar në formë diamanti Karakteristikat kryesore të montimit të tubit qeramik të zirkonisë 1. Aftësi të ndryshme të ndërlikuara të prodhimit të projektimit me shtrëngimin e tolerancës, dimensionet e sakta 2. Veshja e shkëlqyeshme dhe rezistenca...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa e qeramikës AlN për shpërndarjen e nxehtësisë për modulin e energjisë

  Nënshtresa e qeramikës AlN për shpërndarjen e nxehtësisë për modulin e energjisë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 50000 pieces/month

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  Nënshtresa e qeramikës AlN për shpërndarjen e nxehtësisë për modulin e energjisë Përshkrimi i substratit qeramik AlN Substrati aln qeramik i cili ka përçueshmëri të lartë termike më shumë se 170W / m. K, rezistencë e lartë, humbje e ulët dielektrike, izolim i mirë dhe disa veti të tjera të shkëlqyera. Substrati ALN...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa e konvertuesit katalitik monolit qeramik kordierit

  Nënshtresa e konvertuesit katalitik monolit qeramik kordierit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Substrati qeramik Alumina Përshkrim: Substratet katalitike qeramike mund të shndërrojnë substancat e dëmshme si HC, CO, NOx në H2O të padëmshme, CO2, N2, e cila është teknologjia më e njohur dhe premtuese në fushën e automjetit pas trajtimit të fushës. Substratet e konvertuesit tanë katalitikë kanë përdorur shtëpinë...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa serumike e alumit nitrid alum me madhësi të madhe

  Nënshtresa serumike e alumit nitrid alum me madhësi të madhe

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Substrati Aln qeramik Substrati Qeramik është një material paketimi elektronik i përdorur shpesh, i përdorur gjerësisht në paketimin e qarkut të integruar hibrid dhe modulit multichip. Përparësitë e Substrateve Qeramike janë: Strength Fortësi e lartë mekanike Insulation Izolim i mirë elektrik ● Low konstante...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa qeramike me aluminë të lëmuar me dielektrikë të lartë

  Nënshtresa qeramike me aluminë të lëmuar me dielektrikë të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Nënshtresa qeramike me aluminë të lëmuar me dielektrikë të lartë Oksidi i aluminit, Al2O3 është një material kryesor inxhinierik. Ajo ofron një kombinim të vetive të mira mekanike dhe vetive elektrike që çojnë në një gamë të gjerë aplikimesh. Aktualisht, ne kemi prodhuar substrate qeramike opsionale të aluminit me...

  Kontaktoni Tani

 • Dafinë industriale e shpërndarjes së nxehtësisë Veshka qeramike AlN

  Dafinë industriale e shpërndarjes së nxehtësisë Veshka qeramike AlN

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 50000 pieces/month

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  Dafinë industriale e shpërndarjes së nxehtësisë Veshka qeramike AlN Përshkrimi i fijeve qeramike AlN Veshkë qeramike aln e cila ka përçueshmëri të lartë termike më shumë se 170W / m. K, rezistencë e lartë, humbje e ulët dielektrike, izolim i mirë dhe disa veti të tjera të shkëlqyera. Dafina ALN është zgjidhja më e...

  Kontaktoni Tani

 • Substrati qeramik i zirkonisë stabilizoi yttrinë

  Substrati qeramik i zirkonisë stabilizoi yttrinë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Nënshtresa qeramike e zirkonit Përshkrim: E pastër ZrO2 është e bardhë, e verdhë ose gri kur përmban papastërti, zakonisht përmban lehtë HfO2. Ekzistojnë tre ZrO2 të kristaltë të pastër në presionin atmosferik: Zirkonia Monoklinike (m-ZrO2), Shtimi i stabilizuesit CaO, MgO, Y2O3, i shënuar si Ca-PSZ, Mg-PSZ, Y-PSZ. i...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa qeramike prej 0,5 mm Shirita prej 0,5 mm

  Nënshtresa qeramike prej 0,5 mm Shirita prej 0,5 mm

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Nënshtresa qeramike prej 0,5 mm Shirita prej 0,5 mm Ne përqëndrohemi në prodhimin e një gamë të gjerë të substrateve qeramike të oksidit të aluminit, përfshirë 1. Përzgjedhja e aluminit të pastërtisë shkon nga 95% në 99,7% alumin, gjithashtu, merren me substratet qeramike ZrO2, substratet e karbidit silic 2. Trashësi...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza oksid alumini rozë e metalizuar në formë qeramike

  Unaza oksid alumini rozë e metalizuar në formë qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Unaza oksid alumini rozë e metalizuar në formë qeramike Ne përdorim teknologjinë e përparuar për të siguruar industrinë e gjerë të qeramikës së metalizuar, ajo mbulon një përzgjedhje të lëndëve të para për të qenë baza e përbërësve të metaleve të qeramikës, për shembull oksidi i aluminit, oksidi i zirkonit, beryllia,...

  Kontaktoni Tani

 • Pjesë të Mekanizmit të Mekanizmit të Piperit Qeramik të Rregullueshëm në Shitje

  Pjesë të Mekanizmit të Mekanizmit të Piperit Qeramik të Rregullueshëm në Shitje

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Pjesë të Mekanizmit të Mekanizmit të Piperit Qeramik të Rregullueshëm në Shitje Furra qeramike e bluarjes brenda pjesëve të pjesëve të mullirit të pllakave qeramike është bërë me qeramikë alumini me pastërti të lartë, të cilat ofrojnë rezistencë të jashtëzakonshme ndaj veshin, ngurtësi dhe karakteristika eko-miqësore....

  Kontaktoni Tani

 • Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik

  Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik Mekanizmi i bluarjes qeramike i mekanizmit të mermerit me kripë qeramike është bërë nga qeramika e aluminit me pastërti të lartë, e cila është e famshme për rezistencën e saj të jashtëzakonshme, ngurtësinë dhe karakteristikat eko-miqësore. Kështu që mund të bluaj...

  Kontaktoni Tani

 • Tub qeramik i metalizuar me aluminë me xham për shkelësin e vakumit

  Tub qeramik i metalizuar me aluminë me xham për shkelësin e vakumit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 50 Piece/Pieces

  Tub qeramik i metalizuar me aluminë me xham për shkelësin e vakumit Tub qeramik i metalizuar shpesh bëhet prej alumini 95%, ose shkallë më e lartë. Mund të formohet përmes presionit të thatë, injeksionit ose presionit të nxehtë. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të specifikimeve të ndryshme tub...

  Kontaktoni Tani

 • Disk nënshkrimi qeramik i industrisë Zirconia për valvula

  Disk nënshkrimi qeramik i industrisë Zirconia për valvula

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Disk nënshkrimi qeramik i industrisë Zirconia për valvula Disku i vulosjes qeramike është bërë nga vulat qeramike të oksidit të zirkonit, përdoret gjerësisht në sistemin e kontrollit të lëngshëm të valvulave inovative. Discdo disk nënshkrimi qeramik i oksidit të zirconium ofron një sipërfaqe të lëmuar me diamant dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Disk nënshkrimi qeramik i valvulave të rakordit

  Disk nënshkrimi qeramik i valvulave të rakordit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Ne jemi të aftë të hartojmë një shumëllojshmëri të gjeometrive speciale, disqe të niveleve të ndryshme të precizionit të vulave qeramike. Të gjithë këta disqe të vulave qeramike kanë optimizuar, përmirësuar dhe provuar si ngurtësia e diamantit sipërfaqja më e lartë e rrëshqitjes së lëmuar, performanca superiore e...

  Kontaktoni Tani

 • Disqe me rakord qeramike nënshkrimin e mirë

  Disqe me rakord qeramike nënshkrimin e mirë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Yeardo vit, më shumë se 30 milion disqe rubinetash qeramike janë instaluar në një shumëllojshmëri të mikserit me një dorezë të llojit të ndryshëm, duke përdorur miksera, fishekë përzierës, rregullues, devijues. Gjithashtu, ne furnizojmë disk të mbyllur qeramike të personalizuar për pompat e ujit, pajisjet e kontrollit...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza e Qepallës Qeramike e Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit

  Unaza e Qepallës Qeramike e Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Unaza e vulosjes qeramike të zirconia për teknologjinë e nënshkrimit është një pjesë kryesore e çdo pompë në pajisjet shtëpiake dhe pajisjet elektrike. Ajo luan një rol vendimtar për punën e lëngshme, gaz, nënshkrimin e vajit dhe jetëgjatësinë e tij. Me vetitë ideale të qeramikës së oksidit të zirkonit, është krijuar...

  Kontaktoni Tani

 • Tub izolimi qeramik i metalizuar me aluminë 95%

  Tub izolimi qeramik i metalizuar me aluminë 95%

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  9 5% aluminit Metallized qeramike Tub Izolimi Qeramika e oksidit të aluminit të jetë një material i papërpunuar ideal për tub izolimi qeramik të metalizuar si rezistencë e lartë izoluese, forcë e madhe mekanike dhe performancë elektrike dhe elektronike. Gjithmonë funksionon si tub izolues qeramik ose trup izolues...

  Kontaktoni Tani

 • Vula qeramike në montimin sanitar

  Vula qeramike në montimin sanitar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disk qeramik rezistent ndaj konsumit Disku i vulës qeramike për një rubinet uji, devijues uji, rakord dush është bërë normalisht prej aluminit 95%. Në këtë fushë, njerëzit përdorin rezistencën e saj të shkëlqyeshme rezistente ndaj konsumit, shumëllojshmërinë rezistente të veçorive të ashpra të mjedisit, ndërkohë, me...

  Kontaktoni Tani

 • Disk metalizimi qeramik për bashkimin e metaleve në qeramikë

  Disk metalizimi qeramik për bashkimin e metaleve në qeramikë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Disk metalizimi qeramik për bashkimin e metaleve në qeramikë Disku qeramik i metalizuar veshi një plating metalik në zonën e caktuar të të dy palëve, ose në anën e vetme, dhe më pas shërojeni atë në temperaturë të lartë për të formuar një film të hollë / të trashë. Ajo luan një rol në bashkimin qeramik-metalik në...

  Kontaktoni Tani

 • Komponenti qeramik i metalizuar Alumina për industrinë e re të energjisë

  Komponenti qeramik i metalizuar Alumina për industrinë e re të energjisë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Komponenti qeramik i metalizuar Alumina për industrinë e re të energjisë Në industrinë e re të energjisë, shumë izolues të ndryshëm strukturorë të metalizuar të qeramikës janë të nevojshme për të përmbushur kërkesën e tyre të veçantë për lëmsh. Lloji kryesor i metalizimit përfshin si më poshtë: 1. Trupi i papërpunuar...

  Kontaktoni Tani

 • Pllaka termike qeramike në qeramikën e oksidit të aluminit

  Pllaka termike qeramike në qeramikën e oksidit të aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Pllaka termike qeramike në qeramikën e oksidit të aluminit Për shkak të përçueshmërisë së lartë termike të aluminit, shpërndarjes së nxehtësisë dhe vetive të jashtëzakonshme të izolimit, ndërkohë, ka rezistencë të jashtëzakonshme ndaj konsumit, fortësi më të madhe se pothuajse të gjitha pjesët metalike dhe densitet më...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa qeramike të stabilizuara të oksidit të zirkonit me presion të thatë

  Nënshtresa qeramike të stabilizuara të oksidit të zirkonit me presion të thatë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Substrati qeramik i stabilizuar i oksidit të zirconium ofron shumë karakteristika të ndryshme të jashtëzakonshme sesa substratet e tjera teknike qeramike, si zgjerimi i lartë termik i ngjashëm me çelikun, përçueshmëri të shkëlqyeshme të ulët termike, rezistencë të shkëlqyeshme të frakturave, veti më të mira mekanike...

  Kontaktoni Tani

 • Kalimi i temperaturës Qeramika e termostatit në Alumina

  Kalimi i temperaturës Qeramika e termostatit në Alumina

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Bag/Bags

  Aksesorët e përparuar qeramikë për termostatin e hekurit janë bërë prej alumini 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë pjesë standarde izoluese qeramike, nëse jeni të gatshëm të na ofroni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standardë...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Tub izolimi qeramik i metalizuar me aluminë 95%

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta