Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Grykë Spirale Desulfurizimi - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 4 Produkte për Grykë Spirale Desulfurizimi)

 • Grykë qeramike e aluminit me cilësi të lartë sprial

  Grykë qeramike e aluminit me cilësi të lartë sprial

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200 pieces/month

  • Min. urdhër: 50 Set/Sets

  Me zhvillimin modern të industrisë, grykësi tranditional në metal nuk mund të arrijë rolin e tyre shumë mirë, sidomos në disa korrozioni të ashpër dhe pajisje të lartë veshin për spërkatje. Por materiali i avancuar qeramik ka vetitë e mahnitshme për të shërbyer në pajisjet që punojnë nën këto kushte të vështira. Ne...

  Kontaktoni Tani

 • Baza qeramike e metalizimit me plating ari për spirale

  Baza qeramike e metalizimit me plating ari për spirale

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Baza qeramike e metalizimit me plating ari për spirale Me vetitë e qeramikës së aluminit me pastërti të lartë dhe temperaturës së lartë të frekuencës së lartë, rezistencës kimike dhe mos deformimit në çdo kushte të rëndë pune, baza qeramike e metalizuar përdoret gjerësisht në prodhimin e komponentëve elektronikë. Mund...

  Kontaktoni Tani

 • 99.5% grykë e vajit të aluminit

  99.5% grykë e vajit të aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  99.5% grykë e vajit të aluminit që përdoret gjithmonë në procesin e tjerrjes së industrisë së tekstilit. Ne jemi të aftë të merremi me një shumëllojshmëri të hundëzës së vajit qeramik për të mbështetur kërkesat e përshtatur nga desgin ndryshme të ndryshme, specifikime të ndryshme dhe proces të ndryshme të saktësisë....

  Kontaktoni Tani

 • Grykë qeramike të oksidit të zirkonit

  Grykë qeramike të oksidit të zirkonit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 pieces/month

  • Min. urdhër: 50 Bag/Bags

  Në ditët e sotme, grykë qeramike janë përdorur zakonisht në ujitje në bujqësi për shkak të veshin e tyre të shquar veshin dhe pronat anti-kimike se ato metalike. Është një ndryshim i madh në ujitje në bujqësi. Ka një cilësi shumë më të mirë dhe saktësi rrjedhëse me grykë qeramike. Ne jemi në gjendje të prodhojmë shumë...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Baza qeramike e metalizimit me plating ari për spirale

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta