Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Fine Ceramics - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 1 Produkte për Fine Ceramics)

 • Disc Fine Qeramike për Fishek Qeramik

  Disc Fine Qeramike për Fishek Qeramik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Përveç karakteristikave superiore mekanike, kimike të qeramikës së oksidit të aluminit, për më tepër me dimensionet e sakta, super rrafshueshmërinë dhe vrazhdësinë e diamantit në sipërfaqen e punës të diskut të imëtë me vulë qeramike, Këto disqe të imëta qeramike për fishekë qeramike që prodhuam ofrojnë një efekt të...

  Kontaktoni Tani

Kategoritë

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta