Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Ceramic To Metal Joining - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Ceramic To Metal Joining)

 • Izolator i saktë Yttria Stabilizues i Qeramikës së Qirkonisë me Tub

  Izolator i saktë Yttria Stabilizues i Qeramikës së Qirkonisë me Tub

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Izolator i saktë Yttria Stabilizues i Qeramikës së Qirkonisë me Tub Tub qeramik i zirkonisë ka një karakteristikë të jashtëzakonshme në vetitë fizike, termike sesa të gjithë materialet e tjera të përparuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonisë që kemi është i stabluar yttria, i stabluar nga magnezi. Varet...

  Kontaktoni Tani

 • Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë

  Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë Ne prodhojmë një shumëllojshmëri të izoluesve qeramikë të metalizuar me specifikime të ndryshme, si tub qeramik i metalizuar , unaza qeramike e metalizuar , substrate qeramike e metalizuar dhe kështu me radhë. Këto qeramika të metalizuara janë bërë...

  Kontaktoni Tani

 • Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit

  Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit Tub qeramik për gjeneratorin e ozonit është zëvendësuar prej kohësh nga tubi kuarc në këto pajisje pasi materiali i shkëlqyer qeramik ka një veti elektrike shumë të shkëlqyeshme elektrike, fizike dhe termike, siç janë izolimi i shkëlqyeshëm, forca mekanike...

  Kontaktoni Tani

 • Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë

  Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 200 Bag/Bags

  Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë Për të arritur qeramikën në metal që bashkohet me aplikimin, një shtresë metalike do të aplikohet në sipërfaqen specifike të përbërësit qeramik, atëherë ajo qeramike në metal, qeramike në qeramikë mund të brazdhet së bashku. Ne ofrojmë metalizim të llojit të ndryshëm me...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza e metalizimit të qeramikës së aluminit të filmit të hollë

  Unaza e metalizimit të qeramikës së aluminit të filmit të hollë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Unaza e metalizimit të qeramikës së aluminit të filmit të hollë J inghui ofron një shumëllojshmëri të unazave të filmit të hollë alumini qeramike të metalizuara, filmi i hollë tipik përfshin pllaka nikeli, plating bakri, plating ari, plating kallaji etj. Përmes shtypjes në ekran, veshja e furçave dhe aftësia jonë...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me pllaka metalike

  Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me pllaka metalike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me pllaka metalike Asambletë me bronz qeramike-metalike janë një aplikim shumë i zakonshëm në aplikimin e vakumit me tension të lartë, tension të lartë dhe presion të lartë. Pas kësaj, izoluesi qeramik i metalizuar luan një rol kryesor në të. Jinghui furnizon një shumëllojshmëri...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza qeramike e metalizuar e aluminit për komponentët elektrikë

  Unaza qeramike e metalizuar e aluminit për komponentët elektrikë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Unaza qeramike e metalizuar e aluminit për komponentët elektrikë Ne ofrojmë një depozitë të hollë ose të trashë qeramikë të metalizuar në oksidet e aluminit, oksidin e zirconium, beryllia ose trupin e qeramikës së aluminit nitride. Me bojërat tona shtëpiake dhe pajisjet e përparuara të metalizimit, mund të merremi me...

  Kontaktoni Tani

 • Spacer i metalizuar me qeramike alumine me precizion te larte

  Spacer i metalizuar me qeramike alumine me precizion te larte

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Për shkak të të gjitha pjesëve tona të metalizuara qeramike janë me forcë të lartë brazing, ngushtësi të jashtëzakonshme gazi, ne kemi marrë shumë reputacion nga klientët tanë në të gjithë botën. Qeramika e metalizuar që kemi furnizuar përfshijnë spacer qeramike, cilindër qeramik, unaza qeramike, bazë qeramike,...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza të përparuara të metalizuara qeramike për përbërësit elektrikë

  Unaza të përparuara të metalizuara qeramike për përbërësit elektrikë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Unaza të përparuara të metalizuara qeramike për përbërësit elektrikë Unaza qeramike e metalizuar për thististorët është bërë zakonisht nga qeramika e oksidit të aluminit, të dy sipërfaqet fundore të veshura me një metallizim si shtresë bazë e cila metallizimi tipik është Molybdenum-magnesia, atëherë duhet të jetë...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza e metalizuar e qeramikës Beryllia

  Unaza e metalizuar e qeramikës Beryllia

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Unaza e metalizuar e qeramikës Beryllia Kjo unazë qeramike e metalizuar është bërë nga b eryllia qeramike. Për shkak të përçueshmërisë së jashtëzakonshme termike, performancës së tronditjes termike dhe temperaturës së lartë rezistente ndaj aluminit, nganjëherë, është përdorur të jetë në ndonjë industri të veçantë për...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza qeramike e metalizuar e formës speciale

  Unaza qeramike e metalizuar e formës speciale

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Unaza qeramike e metalizuar e formës speciale Ne ofrojmë një depozitë të hollë ose të trashë qeramikë të metalizuar në oksidet e aluminit, oksidin e zirconium, beryllia ose trupin e qeramikës së aluminit nitride. Me bojërat tona shtëpiake dhe pajisjet e përparuara të metalizimit, mund të merremi me një larmi...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza të metalizuara alumina për përshpejtuesit linearë mjekësorë

  Unaza të metalizuara alumina për përshpejtuesit linearë mjekësorë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Unaza të metalizuara alumina për përshpejtuesit linearë mjekësorë Metallized një Lumina qeramika janë ideale për përdorim brenda vakum të lartë, tension të lartë dhe presion të lartë aplikimet elektrike dhe elektronike vakum, të tilla si unaza metallized në përshpejtuesit mjekësore lineare, tuba energjisë, metallized...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza oksid alumini rozë e metalizuar në formë qeramike

  Unaza oksid alumini rozë e metalizuar në formë qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Unaza oksid alumini rozë e metalizuar në formë qeramike Ne përdorim teknologjinë e përparuar për të siguruar industrinë e gjerë të qeramikës së metalizuar, ajo mbulon një përzgjedhje të lëndëve të para për të qenë baza e përbërësve të metaleve të qeramikës, për shembull oksidi i aluminit, oksidi i zirkonit, beryllia,...

  Kontaktoni Tani

 • Disk qeramik i metalizuar me alumina me precizitet të lartë

  Disk qeramik i metalizuar me alumina me precizitet të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Disk qeramik i metalizuar me alumina me precizitet të lartë Ne furnizojmë me porosi disqe qeramike oksid alumini zjarrdurues të metalizuar për përdorim të bazuar në pajisjet e ndërprerjes me vakum dhe aplikacione të ngjashme kur kërkohen nyje metalike-qeramike dhe hermeticiteti. Metalizimi tipik që ne ofrojmë: 1....

  Kontaktoni Tani

 • Disk qeramik i metalizuar me aluminin alumini të personalizuar

  Disk qeramik i metalizuar me aluminin alumini të personalizuar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Disk qeramik i metalizuar me aluminin alumini të personalizuar Disku qeramik i metalizuar luan gjithmonë një rol për bashkimin e pjesëve qeramike me metalet. Do të ndihmojë pjesët qeramike dhe metalike të lidhura shumë ngushtë së bashku me ngushtësinë e mirë të gazit. Në rastin e zakonshëm, disku qeramik i metalizuar...

  Kontaktoni Tani

 • Lavatrice qeramike e aluminit e metalizuar e personalizuar industriale

  Lavatrice qeramike e aluminit e metalizuar e personalizuar industriale

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Lavatrice qeramike e aluminit e metalizuar e personalizuar industriale Në vitet e kaluara, është një problem i madh për lidhjen e qeramikës me metalet në industri për shkak të koeficientit të ndryshëm të zgjerimit termik midis tyre. Për të arritur këtë aplikim, një shtresë e hollë metalike e depozituar në një pjesë...

  Kontaktoni Tani

 • Forca lidhëse e lartë Al2o3 Unaza e metalizimit të qeramikës

  Forca lidhëse e lartë Al2o3 Unaza e metalizimit të qeramikës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Forca lidhëse e lartë Al2o3 Unaza e metalizimit të qeramikës Ne jemi të specializuar në unaza të ndryshme qeramike të metalizuara, tub qeramik të metalizuar, nënshtresë qeramike të metalizuar mbi më shumë se 14 vjet. Bazuar në teknologjinë tonë të përparuar dhe përvojën e prodhimit veteran, të gjitha qeramikat e...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza qeramike me precizion të lartë alumini me metalizim

  Unaza qeramike me precizion të lartë alumini me metalizim

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Unaza qeramike me saktësi të lartë alumini me metalizim Jinghui furnizon unaza qeramike të metalizuara me precizion në qeramikën e oksidit të aluminit për ushtri, mjekësi dhe hapësirë ​​ajrore. Përmes shtypjes në ekran, veshja e furçave dhe aftësia jonë e lejueshme na lejojnë të metalizojmë në trupa qeramikë të...

  Kontaktoni Tani

 • Rrethi qeramik i oksiduar i aluminit të metalizuar

  Rrethi qeramik i oksiduar i aluminit të metalizuar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Rrethi qeramik i oksiduar i aluminit të metalizuar Metalizmi aplikon një shtresë metalike të trashë në një zonë specifike të trupit qeramik, ose në substrat qeramike. Metalizmi kryesor përmban molibden dhe tungsten. Qeramika e metalizuar nga Jinghui ka karakteristika superiore të lëmimit për shkak të ngjyrave tona...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza qeramike e oksidit të aluminit të metalizuar

  Unaza qeramike e oksidit të aluminit të metalizuar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Unaza qeramike e oksidit të aluminit të metalizuar Unaza qeramike e metalizuar e oksidit është e bërë nga oksidet e aluminit me min. Pastërtia 95%, Mund të formohet përmes presionit të thatë, presionit të nxehtë, shtypjes ISO. Në rastin e zakonshëm, të dy molibden-mangani dhe Tungsten si një pastë metalizuese shumë e...

  Kontaktoni Tani

 • Spacer metalizimi i qeramikës së aluminit me pastërti të lartë

  Spacer metalizimi i qeramikës së aluminit me pastërti të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Spacer metalizimi i qeramikës së aluminit me pastërti të lartë Objekti ynë prodhon largësi të ndryshme qeramike të metalizuara me forca lidhëse jashtëzakonisht të forta me teknologjitë tona të përparuara të metalizimit të qeramikës . Bojërat tona të metaleve të trasha përdorin një formulë zjarrduruese Moly-Manganese...

  Kontaktoni Tani

 • Tubacionet qeramike të metalizuara me aluminin me pastërti të lartë

  Tubacionet qeramike të metalizuara me aluminin me pastërti të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 50 Piece/Pieces

  Tubacionet qeramike të metalizuara me aluminin me pastërti të lartë Ne përdorim teknologjinë e përparuar për të siguruar industrinë e gjerë të qeramikës së metalizuar, ajo mbulon një përzgjedhje të lëndëve të para për të qenë baza e përbërësve të metaleve të qeramikës, për shembull oksidi i aluminit, oksidi i...

  Kontaktoni Tani

 • Tub qeramik i metalizuar me aluminë me xham për shkelësin e vakumit

  Tub qeramik i metalizuar me aluminë me xham për shkelësin e vakumit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 50 Piece/Pieces

  Tub qeramik i metalizuar me aluminë me xham për shkelësin e vakumit Tub qeramik i metalizuar shpesh bëhet prej alumini 95%, ose shkallë më e lartë. Mund të formohet përmes presionit të thatë, injeksionit ose presionit të nxehtë. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të specifikimeve të ndryshme tub...

  Kontaktoni Tani

 • Izolator qeramik Alumina i metalizuar për tubat elektrikë

  Izolator qeramik Alumina i metalizuar për tubat elektrikë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 20 Piece/Pieces

  Izolator qeramik Alumina i metalizuar për tubat elektrikë Qeramika e aluminit të metalizuar përdoret gjerësisht në shumë aplikacione të ndryshme industriale, sepse funksioni i saj i veçantë në lidhje me qeramikën me metalin dhe qeramikën me qeramikën, siç janë në përbërësit elektronikë të energjisë, përbërësit me...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë
 • Izolues i qeramikës së metalit me vakum të lartë
 • Izolator qeramik Alumina i metalizuar për tubat elektrikë

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta