Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Ceramic Insulator - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 12 Produkte për Ceramic Insulator)

 • Forca e Lartë Brazilian Tubat e Metallizuara Qeramike për Feedthru

  Forca e Lartë Brazilian Tubat e Metallizuara Qeramike për Feedthru

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Forca e Lartë Brazilian Tubat e Metallizuara Qeramike për Feedthru Parametrat teknikë kyç të tubave qeramikë të metalizuar Leak Rate ≤1 x 10-11 Pa.m3/s Metal Layer Tensile Strength

  Kontaktoni Tani

 • Bushing qeramike me Veshje metalike

  Bushing qeramike me Veshje metalike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Biznes qeramik i varur me veshje metalike Mbushja qeramike e metalizuar me Alumina përdoret gjerësisht në larminë e teknologjisë së bashkimit të qeramikës dhe metaleve, për shkak të izolimit të shkëlqyeshëm, forcës së mrekullueshme të brazingut dhe hermeticitetit të jashtëzakonshëm. Ky lloj tufash qeramike është bërë...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza qeramike e oksidit të aluminit të metalizuar

  Unaza qeramike e oksidit të aluminit të metalizuar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Unaza qeramike e oksidit të aluminit të metalizuar Unaza qeramike e metalizuar e oksidit është e bërë nga oksidet e aluminit me min. Pastërtia 95%, Mund të formohet përmes presionit të thatë, presionit të nxehtë, shtypjes ISO. Në rastin e zakonshëm, të dy molibden-mangani dhe Tungsten si një pastë metalizuese shumë e...

  Kontaktoni Tani

 • Pllakë qeramike e lavamanit të nxehtësisë përçueshmëri të lartë

  Pllakë qeramike e lavamanit të nxehtësisë përçueshmëri të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Izolator qeramik i lavamanit të nxehtësisë Përshkrim: Izoluesit qeramikë të lavamanit të nxehtit të aluminit përdoren gjerësisht në fushat elektrike dhe elektrike që kërkojnë përçueshmëri të nxehtësisë, shpërndarjen e nxehtësisë, izolimin, rezistencën e lartë të temperaturës dhe prishjen e tensionit të lartë....

  Kontaktoni Tani

 • Qeramika e Metalizuar e Përshtatur për Aplikime Elektronike

  Qeramika e Metalizuar e Përshtatur për Aplikime Elektronike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Qeramika e metalizuar e përshtatur për aplikime elektronike Qeramika e metalizuar është përdorur gjerësisht në aplikimet elektronike për shkak të izolimit të shkëlqyeshëm, tensionit të lartë dhe rrymave, vetive të mira mekanike dhe rezistent ndaj kimikateve. Ajo luan një rol kryesor të lidhjes nga gërshetimi i...

  Kontaktoni Tani

 • Tub qeramik Alumina me metalizim Mo / Mn

  Tub qeramik Alumina me metalizim Mo / Mn

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Alumin një tub qeramik me metalizim Mo / Mn Për shkak të tubit qeramik me metalizimin Mo / Mn mund të jetë i lëmuar me pjesë metalike direkt, ndonjëherë, disa klientë thjesht kërkojnë që tubi qeramik alumini të jetë Metal / Mn i metalizuar. Kjo tub qeramik i metalizuar zakonisht bëhet prej alumini 95% përmes shtypjes...

  Kontaktoni Tani

 • Pjesë qeramike të metalizuara për tubin e shkarkimit të gazit

  Pjesë qeramike të metalizuara për tubin e shkarkimit të gazit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10000 Piece/Pieces

  Pjesë qeramike të metalizuara për tubin e shkarkimit të gazit Kemi plotësisht seri pjesësh qeramike të metalizuara për tubin e shkarkimit të gazit. Atëherë ne mund të përmbushim nevojën afatshkurtër të klientëve me çmim shumë konkurrues. Ne jemi të aftë të ofrojmë tub qeramik të metalizuar me precizitet të lartë...

  Kontaktoni Tani

 • Forca lidhëse e lartë Al2o3 Unaza e metalizimit të qeramikës

  Forca lidhëse e lartë Al2o3 Unaza e metalizimit të qeramikës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Forca lidhëse e lartë Al2o3 Unaza e metalizimit të qeramikës Ne jemi të specializuar në unaza të ndryshme qeramike të metalizuara, tub qeramik të metalizuar, nënshtresë qeramike të metalizuar mbi më shumë se 14 vjet. Bazuar në teknologjinë tonë të përparuar dhe përvojën e prodhimit veteran, të gjitha qeramikat e...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me pllaka metalike

  Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me pllaka metalike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me pllaka metalike Asambletë me bronz qeramike-metalike janë një aplikim shumë i zakonshëm në aplikimin e vakumit me tension të lartë, tension të lartë dhe presion të lartë. Pas kësaj, izoluesi qeramik i metalizuar luan një rol kryesor në të. Jinghui furnizon një shumëllojshmëri...

  Kontaktoni Tani

 • Komponenti qeramik me vakum industrial me metalizim

  Komponenti qeramik me vakum industrial me metalizim

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Komponenti qeramik me vakum industrial me metalizim Komponenti qeramik vakum me metalizim është një pjesë qeramike teknike shumë e veçantë në aplikimin elektronik dhe elektrik. Mund të arrijë bashkimin e metaleve në qeramikë me anë të brazingut përmes bashkimit të butë ose të fortë. Ekziston një shtresë metalike e...

  Kontaktoni Tani

 • Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit

  Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit Tub qeramik për gjeneratorin e ozonit është zëvendësuar prej kohësh nga tubi kuarc në këto pajisje pasi materiali i shkëlqyer qeramik ka një veti elektrike shumë të shkëlqyeshme elektrike, fizike dhe termike, siç janë izolimi i shkëlqyeshëm, forca mekanike...

  Kontaktoni Tani

 • Alumina Ceramic Unaza e thjeshtë për termostatin e hekurit

  Alumina Ceramic Unaza e thjeshtë për termostatin e hekurit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Bag/Bags

  Unaza qeramike izoluese për termostatin bimetalik është bërë prej aluminit 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të tij të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizimin me shumë unazore izoluese standarde qeramike, nëse ju jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Forca e Lartë Brazilian Tubat e Metallizuara Qeramike për Feedthru
 • Qeramika e Metalizuar e Përshtatur për Aplikime Elektronike
 • Komponenti qeramik me vakum industrial me metalizim

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta