Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Burr Qeramike Bluarje - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Burr Qeramike Bluarje)

 • Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill

  Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill Si qeramika teknike me rezistencë veshin superiore, anti-korrozioni dhe karakteristikat eko-miqësore, aluminit përdoret gjithmonë si material i grilave qeramike në të dyja dorës dhe piper / kripë / mjegull / mulli barishte ose mulli. Burr qeramike bluarje ka një...

  Kontaktoni Tani

 • Bërthamë bluarëse qeramike alumine për mulli piper druri

  Bërthamë bluarëse qeramike alumine për mulli piper druri

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Bërthamë bluarëse qeramike alumine për mulli piper druri Bërthama e bluarjes është një pjesë më kritike në mullirin e piperit. Një zgjidhje ideale e bërthamës bluarëse do të ofrojë jetë më të gjatë shërbimi, gjithashtu është më e lehtë për të hyrë në treg dhe për tu bërë zgjedhje e favorshme e klientëve. Alumina si...

  Kontaktoni Tani

 • Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill

  Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill Specifikim: 1. Ngjyra: e rregullt e bardhë dhe e zezë, e rregulluar e zezë, gri e disponueshme 2. Lëndë e parë: 85% alumin, 95% alumin dhe opsion steatite 3. Metodat e formimit: shtypja e nxehtë me anë të mykut ose formës automatike 4. Aftësia e...

  Kontaktoni Tani

 • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

  Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash Piper qeramike me mulli piper zakonisht është bërë nga oksidet prej alumini 96% i cili është një material me kosto shumë efikase, eko-miqësore dhe i reziston veshin lëndës së parë. Hasshtë njohur si një material ideal për prodhimin e burrave qeramike në një...

  Kontaktoni Tani

 • Tuba vakum qeramike të metalizuar për ndërprerësin me vakum

  Tuba vakum qeramike të metalizuar për ndërprerësin me vakum

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Tuba vakum qeramikë të metalizuar për shkelësin e vakumit Kjo tub qeramik ndërprerës Vakum është bërë nga materiale alumine speciale me rezistencë të lartë izolimi. Gjithmonë funksionon si tub izolues qeramik ose trup izolues qeramik në ndërprerësin vakum për pajisje të ndërprerës të tensionit të mesëm ose të lartë....

  Kontaktoni Tani

 • Vulat qeramike mekanike me fund karabit silikoni

  Vulat qeramike mekanike me fund karabit silikoni

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Vulat qeramike mekanike me fund karabit silikoni Vulosjet mekanike të fytyrës fundore janë një lloj vula e përdorur në pajisjet rrotulluese, si miksera, pompa, blowers, kompresor. Kur funksionon një sistem pompë, lëngu mund të rrjedh nga pompa midis boshtit rrotullues dhe statorit. Shtë e vështirë për të parandaluar...

  Kontaktoni Tani

 • Vulosje Qeramike Mekanike me fytyrë SiC

  Vulosje Qeramike Mekanike me fytyrë SiC

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Lustrimi i diamantit Veshja mekanike e fytyrës dhe vula qeramike Kompania jonë ofron një shumëllojshmëri të gjerë të vulave të dëshiruara të fytyrës qeramike. Ne mbështesim nga madhësia e vogël në madhësi të madhe në vulat e shërbimeve, prototipizimin e nevojës së lartë në prodhimin e pompave të ujit, i gjithë...

  Kontaktoni Tani

 • Vendi i valvulave qeramike SSiC për vulën mekanike

  Vendi i valvulave qeramike SSiC për vulën mekanike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Vendi i valvulave qeramike SSiC për vulën mekanike Karbidi i silikonit ka avantazhe të shumta të rezistencës së shkëlqyeshme gërryes, anti-korrozionit, koeficientit të lartë të përçueshmërisë së nxehtësisë, vetë-lubrifikimit dhe zgjerimit të ulët termik. Faktori i fërkimit të kombinimit të karbidit të silikonit dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Lavanderi qeramike Alumini Al2O3 Alumina

  Lavanderi qeramike Alumini Al2O3 Alumina

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Lavanderi qeramike Alumini Al2O3 Alumina Ne jemi të aftë të punojmë me një shumëllojshmëri të vulave qeramike të personalizuara, si fytyrat e vulave qeramike, disqet me vulë qeramike, valvula topi qeramike etj. Ne ofrojmë një përzgjedhje të materialit teknik qeramik për këto vula qeramike, duke përfshirë shkallë të...

  Kontaktoni Tani

 • Fytyrat e qepës mekanike si qeramike SiC për pompën përforcuese

  Fytyrat e qepës mekanike si qeramike SiC për pompën përforcuese

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Fytyrat e qepës mekanike si qeramike SiC për pompën përforcuese Direkt shkrira S fletë-- ilicone carbide (SSiC) është e shkrire e nën-mikron silic karabit pluhur në shkrirjes të furrës 2100 ℃ vakum pa presion. Për shkak se struktura e tij e mirë kristal njëfazor është në gjendje të mbajë forcë të lartë në temperaturë...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza e vulës qeramike të fytyrës me sipërfaqe të lëmuar

  Unaza e vulës qeramike të fytyrës me sipërfaqe të lëmuar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Unaza e vulës qeramike të fytyrës me sipërfaqe të lëmuar Vula qeramike e karabit silic ofron forcë të lartë, rezistencë ndaj konsumit dhe fleksibilitet shumë përtej atyre të shumicës së qeramikës së tjera teknike. Fytyra e vulës qeramike është një qeramikë teknike shumë e fortë me veti të shkëlqyera në ngurtësinë,...

  Kontaktoni Tani

 • Disqe të qepura qeramike të aluminit me diamant për pompë

  Disqe të qepura qeramike të aluminit me diamant për pompë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disqet e vulave qeramike, si një komponent kyç i vulosjes, kanë përparësi të shumta. Mundëson zëvendësimin e disqeve tradicionale të vulosjes në valvulën e pompave, rregullatorëve, rubinetave, devijuesve për shkak të dimensioneve të tij të sakta të montimit, rezistencës së papërshtatshme të konsumit, ngurtësisë së...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza qeramike e vulosur mekanike SSiC me presion të lartë

  Unaza qeramike e vulosur mekanike SSiC me presion të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Unaza qeramike e vulosur mekanike SSiC me presion të lartë Karbidi i silikonit është në të njëjtën familje me qeramikë, por fytyra qeramike e vulës SiC ka një ngurtësi dhe lubrifikim shumë më të mirë se ato të oksidit të aluminit (Alumina). Ekzistojnë 2 lloje të karbidit të silikonit, ai është drejtpërdrejt karbid...

  Kontaktoni Tani

 • Disqe me rakord qeramike nënshkrimin e mirë

  Disqe me rakord qeramike nënshkrimin e mirë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Yeardo vit, më shumë se 30 milion disqe rubinetash qeramike janë instaluar në një shumëllojshmëri të mikserit me një dorezë të llojit të ndryshëm, duke përdorur përzierjen e fishekëve, rregullatorin, devijuesin. Gjithashtu, ne furnizojmë disk të mbyllur qeramike të personalizuar për pompat e ujit, pajisjet e...

  Kontaktoni Tani

 • Disk valvulash qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara

  Disk valvulash qeramike rezistente ndaj veshjeve të personalizuara

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disqet e valvulave qeramike të aluminit përcaktohen për të përmbushur një larmi pajisjesh nënshkrimi për shkak të rezistencës së saj të madhe ndaj konsumit dhe anti-kimisë. Fabrika jonë ofron një gamë të gjerë disqesh të valvulave qeramike të personalizuara me dimensione të ngjeshura, cilësi ideale kozmetike dhe kosto...

  Kontaktoni Tani

 • Disc Fine Qeramike për Fishek Qeramik

  Disc Fine Qeramike për Fishek Qeramik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Përveç karakteristikave superiore mekanike, kimike të qeramikës së oksidit të aluminit, për më tepër me dimensionet e sakta, super rrafshueshmërinë dhe vrazhdësinë e diamantit në sipërfaqen e punës të diskut të imëtë me vulë qeramike, Këto disqe të imëta qeramike për fishekë qeramike që prodhuam ofrojnë një efekt të...

  Kontaktoni Tani

 • Unaza e Qepitave Qeramike të Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit

  Unaza e Qepitave Qeramike të Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Unaza e vulosjes qeramike të zirconia për teknologjinë e nënshkrimit është një pjesë kryesore e çdo pompë në pajisjet shtëpiake dhe pajisjet elektrike.Ai luan një rol vendimtar për performancën e lëngshme, gaz, nënshkrimin e naftës dhe jetëgjatësinë e tij. Me vetitë ideale të qeramikës së oksidit të zirkonit, është...

  Kontaktoni Tani

 • Mjetet e tërheqjes së telit qeramike të oksidit të zirkonit

  Mjetet e tërheqjes së telit qeramike të oksidit të zirkonit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Përparësia e mjeteve të vizatimit të telit qeramik të oksidit të zirkonit janë me sipërfaqen e përmirësuar të punës , trashësinë e telit të qëndrueshmërisë, pa thyerje dhe dëmtim të fijeve, gjithashtu zvogëlon në masë të madhe kohën e vendosjes së makinerisë. Pra, vizatimi i telit qeramik të zirkonisë është...

  Kontaktoni Tani

 • Nënshtresa qeramike të stabilizuara të oksidit të zirkonit me presion të thatë

  Nënshtresa qeramike të stabilizuara të oksidit të zirkonit me presion të thatë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Substrati qeramik i stabilizuar i oksidit të zirconium ofron shumë karakteristika të ndryshme të jashtëzakonshme sesa substratet e tjera teknike qeramike, si zgjerimi i lartë termik i ngjashëm me çelikun, përçueshmëri të shkëlqyeshme të ulët termike, rezistencë të shkëlqyeshme të frakturave, veti më të mira mekanike...

  Kontaktoni Tani

 • Cilindra qeramike Zirkoni ZrO2 e Stabilizuar Yttria

  Cilindra qeramike Zirkoni ZrO2 e Stabilizuar Yttria

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Tub qeramik i zirkonisë Tub qeramik i Zirkonisë ka një karakteristikë të jashtëzakonshme në vetitë fizike, termike sesa të gjithë materialet e tjera të përparuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonisë që kemi është i stabluar yttria, i stabluar nga magnezi. Varet nga aplikimi special i klientëve. Përveç...

  Kontaktoni Tani

 • Tubacione qeramike me zirconia me një precizion të lartë

  Tubacione qeramike me zirconia me një precizion të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Tub qeramik i Zirkonisë ka një karakteristikë të jashtëzakonshme në vetitë fizike, termike sesa të gjithë materialet e tjera të përparuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonisë që kemi është i stabluar yttria, i stabluar nga magnezi. Varet nga aplikimi special i klientëve. Përveç procesit themelor të...

  Kontaktoni Tani

 • Pjesë rezervë qeramike alumine për termostat

  Pjesë rezervë qeramike alumine për termostat

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Bag/Bags

  Aksesorët e përparuar qeramikë për termostatin e hekurit janë bërë prej alumini 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë pjesë standarde izoluese qeramike, nëse jeni të gatshëm të na ofroni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standardë...

  Kontaktoni Tani

 • Vishni furrë qeramike me mulli kafeje rezistente me dorë

  Vishni furrë qeramike me mulli kafeje rezistente me dorë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Karakteristika më e spikatur e aluminit burrash qeramike për bluarje është rezistenca ndaj konsumit, ka një kohë të gjatë shërbimi super të gjatë sesa ato metalike. Aktualisht, është përdorim shumë i popullarizuar për aluminin burrues qeramikash në dorë dhe prodhues elektrik kafeje, mulli kafeje, mulli kafeje. Për të...

  Kontaktoni Tani

 • Grirëse kafeje dore burr konike alumine eko-miqësore

  Grirëse kafeje dore burr konike alumine eko-miqësore

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Alumina konike konike është një komponent kryesor në shumëllojshmërinë e mulli kafeje dore, prodhuesi i kafesë, mulli i kafesë. Si rezistencë e lartë e tij ndaj konsumit, performancë e mirë gërryes, fortësi të lartë dhe vetitë e qëndrueshmërisë, gjithashtu eko-mik dhe më kosto më efektive. Shtë të mendosh një mundësi...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill
 • Bërthamë bluarëse qeramike alumine për mulli piper druri
 • Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill
 • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash
 • Tuba vakum qeramike të metalizuar për ndërprerësin me vakum

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.