Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Alumina Qeramike - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Alumina Qeramike)

 • Alumina Qeramike Burr Bluarje për Pepper Mill

  Alumina Qeramike Burr Bluarje për Pepper Mill

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Alumina Qeramike Burr Bluarje për Pepper Mill Si qeramikë e oksidit të aluminit me rezistencë superiore të konsumit, anti-korrozionit, dhe karakteristika eko-miqësore, alumina përdoret gjithmonë si material i mekanizmit të bluarjes qeramike në mullirin e specit / kripës / erëzave / barishteve. Furçat e bluarjes me...

  Kontaktoni Tani

 • Çeliku qeramike prej alumini qeramike

  Çeliku qeramike prej alumini qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5000 pieces/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Çeliku qeramike prej alumini qeramike Ne kemi prodhuar shumëllojshmëri të pastërtisë së lartë të aluminit të pastërtisë qeramike, duke përfshirë 95%, 99% dhe 99.5% materiale të ndryshme grade. Ne kemi aftësi për të hartuar myk, kështu që ne bëjmë një punë të madhe për të prodhuar një konfiguracion të komplikuar...

  Kontaktoni Tani

 • Disk 99% aliazh mulliri qeramike

  Disk 99% aliazh mulliri qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Disk 99% aliazh mulliri qeramike ka një rezistencë të jashtëzakonshme veshin se një metali. Për shkak të metodës së prodhimit është injeksion dhe shtypi, efikasiteti i prodhimit është më i lartë se përpunimi i CNC për disk metalik. Gjithashtu është shumë e lehtë për t'u mbledhur me aparat kafeje. Ne kemi furnizuar...

  Kontaktoni Tani

 • Disk qeramik i aluminit me pastërti të lartë për rubinetën e ujit

  Disk qeramik i aluminit me pastërti të lartë për rubinetën e ujit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disku qeramik për një rubinet uji, devijues uji, rakord dush është bërë normalisht prej 95% alumin. Në këtë fushë, njerëzit përdorin rezistencën e saj të shkëlqyeshme rezistente ndaj konsumit, një shumëllojshmëri rezistente të veçorive të ashpra të mjedisit, ndërkohë, me ngurtësinë e saj të jashtëzakonshme si diamant,...

  Kontaktoni Tani

 • Raundi i shtypur i thatë 99,5% Disc Alumina Qeramike

  Raundi i shtypur i thatë 99,5% Disc Alumina Qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Raundi i shtypur i thatë 99,5% Disc Alumina Qeramike Ky disk i avancuar qeramik është bërë prej aluminit 99.5% i cili u formua nga shtypja e thatë me cilësi shumë të dendur dhe të lëmuar. Ne ofrojmë madhësi të vogël me disk qeramik me madhësi të madhe alumine në trashësi të personalizuar nga 0.25 mm në 30 mm, max....

  Kontaktoni Tani

 • 99% sy alumini oksid alumini

  99% sy alumini oksid alumini

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Alumina qeramike sy është një komponent shumë i zakonshëm udhëzues në makinë dredha-dredha e tekstilit ngritur. Ndonjëherë, për ta bërë jetën më të gjatë të shërbimit, prodhuesi i tekstilit do të jetë alumin i lartë i pastërtisë si lëndë e parë e udhëzuesit qeramike të syrit, ndërkohë, sipërfaqja e brendshme duhet të...

  Kontaktoni Tani

 • 95% Alumina qeramike izolues bush për termostat

  95% Alumina qeramike izolues bush për termostat

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Bag/Bags

  Shkurre izoluese e avancuar qeramike për termostat është bërë nga alumini 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë shkurre standarde izoluese qeramike, nëse ju jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standarde...

  Kontaktoni Tani

 • Tub qeramik teknik Industriale me Pastërti të Lartë Alumina Qeramike

  Tub qeramik teknik Industriale me Pastërti të Lartë Alumina Qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Tub qeramik teknik Industriale me Pastërti të Lartë Alumina Qeramike Ne kemi qenë të furnizuar me shumë larmi të tub të veçantë qeramike në formë të veçantë, sipas specifikimeve të klientëve, ai përfshin shumë përzgjedhje të materialit, të tilla si alumina të klasës së ndryshme, zirkoni, karbid Silicon, steatite. Të...

  Kontaktoni Tani

 • Tufë izoluese qeramike e veshur

  Tufë izoluese qeramike e veshur

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Tufë izoluese qeramike e veshur Tufa qeramike e aluminit ka një përdorim shumë të popullarizuar në pajisje elektrike dhe elektrike të ndryshme si vetitë e saj të jashtëzakonshme, siç janë: 1. Fortësia e lartë e izolimit 2. Temperatura e lartë, tensioni i lartë, rezistent ndaj monedhës së lartë 3.Anti-kimia me jetë...

  Kontaktoni Tani

 • Vishni substratin e qeramikës së aluminit me izolim të rezistencës

  Vishni substratin e qeramikës së aluminit me izolim të rezistencës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Nënshtresa seramik qeramike alumini Ne ofrojmë shumë alumin të llojeve të ndryshëm, zirkonia dhe substrate alumini nitride seramik duke hedhur kasetë dhe duke shtypur të thatë nga min. madhësi në madhësi të madhe me trashësi të ndryshme, duke përfshirë tipike 0.2 mm të trasha, 0.30 të trasha, 0.38 të trasha, 0.50 mm...

  Kontaktoni Tani

 • Bardhë e qetë drejtkëndësh e përpunuar 99% 99.5% Alumina Qeramike

  Bardhë e qetë drejtkëndësh e përpunuar 99% 99.5% Alumina Qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Bardhë e qetë drejtkëndësh e përpunuar 99% 99.5% Alumina Qeramike Shufrat qeramike të aluminit të ngurta ofrojnë rezistencë të shkëlqyeshme ndaj korrozionit, izolim të lartë, forcë të jashtëzakonshme mekanike. Nuk do të ndikojë dhe dëmtojë sipërfaqen e shufrës edhe nëse dielli i gjatë, shiu, lagështia ose faktorë të...

  Kontaktoni Tani

 • Pin mirë udhëzues i qetë Al2o3 Alumina Alumina

  Pin mirë udhëzues i qetë Al2o3 Alumina Alumina

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pin mirë udhëzues i qetë Al2o3 Alumina Alumina Pina udhëzuese qeramike është bërë nga materiali qeramik i aluminit me pastërti të lartë, i formuar nga shtypja e thatë, shtypja e ftohtë isostatike, shkrirja e temperaturës së lartë dhe përpunimi preciz, me një numër avantazhesh, siç janë rezistenca ndaj gërryerjes,...

  Kontaktoni Tani

 • Sheshi Precision 99% 99.5% Al2o3 Alumina Bar Qeramik

  Sheshi Precision 99% 99.5% Al2o3 Alumina Bar Qeramik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Sheshi Precision 99% 99.5% Al2o3 Alumina Bar Qeramik Një shufër qeramike

  Kontaktoni Tani

 • Bari qeramik i aluminit me precizion të lartë të lartë C799

  Bari qeramik i aluminit me precizion të lartë të lartë C799

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Bari qeramik i aluminit me precizion të lartë të lartë C799 Baret e ngurta qeramike të aluminit C799 ofrojnë rezistencë të shkëlqyeshme ndaj korrozionit, izolim të lartë, forcë të jashtëzakonshme mekanike. Dielli i gjatë, reshjet e lagështirës, ​​lagështia apo faktorët e tjerë të motit bëjnë pak efekt dhe dëmtim në...

  Kontaktoni Tani

 • Custom Yttria stabilizoi boshtin e qeramikës së Zirkonisë

  Custom Yttria stabilizoi boshtin e qeramikës së Zirkonisë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Custom Yttria Stabilizohet Qirqia e Qeramikës së Zirkonisë Shufra qeramike e zirkonisë përdoren në bosht, zhytës, strukturë nënshkrimi, automobil celular industrial, shpim nafte pajisje, pjesë izolimi në pajisje elektrike, thikë qeramike, pjesë rezervë flokësh qeramike, me densitet të lartë, forcë lakimi dhe thyer...

  Kontaktoni Tani

 • Fortësia e lartë Rotor qeramike ZrO2 Industriale ZrO2

  Fortësia e lartë Rotor qeramike ZrO2 Industriale ZrO2

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Fortësia e lartë Rotor qeramike ZrO2 Industriale ZrO2 Shufra qeramike e zirkonisë përdoren në bosht, zhytës, strukturë nënshkrimi, automobil celular industrial, shpim nafte pajisje, pjesë izolimi në pajisje elektrike, thikë qeramike, pjesë rezervë flokësh qeramike, me densitet të lartë, forcë lakimi dhe thyer...

  Kontaktoni Tani

 • Machining Threaded C799 Alumina Qeramike Pin Dowel

  Machining Threaded C799 Alumina Qeramike Pin Dowel

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Machining Threaded C799 Alumina Qeramike Pin Dowel Pin pin qeramike janë bërë nga materiale qeramike të aluminit me pastërti të lartë, të formuara nga formimi i injeksionit, shtypja e thatë, shtypja e nxehtë, shkrirja e temperaturës së lartë dhe përpunimi preciz, me një numër avantazhesh, siç janë rezistenca ndaj...

  Kontaktoni Tani

 • FDA e çertifikuar me burim qeramike alumini me erëza vaji

  FDA e çertifikuar me burim qeramike alumini me erëza vaji

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Fabrikë qeramike e aluminit FDA e çertifikuar për mulli me erëza vaji Bateria qeramike e aluminit është një pjesë kritike e rimbushjes së mullinjve me kripë dhe piper të cilat do të lidhen drejtpërdrejt me jetën e shërbimit dhe kërkesën për klasën e ushqimit. Për shkak të qeramikës së oksidit të aluminit është një...

  Kontaktoni Tani

 • Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash

  Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Alumina Qeramike Burr Bluarje për Mulli erëzash Qeramika Alumina është një nga qeramikat më të pjekura të përparuara, që ofron një forcë të shkëlqyeshme të jashtëzakonshme të jashtëzakonshme, rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumit dhe karakteristika kundër plakjes. Për më tepër, alumina është një lloj qeramike...

  Kontaktoni Tani

 • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

  Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash Piper qeramike me mulli piper zakonisht është bërë nga oksidet prej alumini 96% i cili është një material me kosto shumë efikase, eko-miqësore dhe i rezistencës ndaj konsumit të lëndës së parë. Hasshtë njohur si një material ideal për prodhimin e mermerit qeramik në...

  Kontaktoni Tani

 • 99% alumina qeramike bateri bluarje e sheshte

  99% alumina qeramike bateri bluarje e sheshte

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  99% alumina thurrje qeramike e aluminit ka një rezistencë të jashtëzakonshme të konsumit sesa ajo metalike. Për shkak të metodës së prodhimit është injeksion dhe shtyp, efikasiteti i prodhimit është më i lartë se përpunimi CNC për diskun e bluarjes metalike. Gjithashtu është shumë e thjeshtë të mblidheni me aparat...

  Kontaktoni Tani

 • Prodhuesi i kafesë së duarve alumini gur i çmuar qeramik

  Prodhuesi i kafesë së duarve alumini gur i çmuar qeramik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Mulliri i murit të aluminit në mulli të kafesë ka një performancë të shkëlqyeshme rezistente ndaj konsumit, është bërë një përdorim shumë i popullarizuar në prodhuesit e mullinjve të kafesë. Zakonisht, këto furra qepëse qeramike janë bërë nga qeramika 95% oksid alumini. Ne jemi në gjendje të vazhdojmë me...

  Kontaktoni Tani

 • Spacer i metalizuar me qeramike alumine me precizion te larte

  Spacer i metalizuar me qeramike alumine me precizion te larte

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Për shkak të të gjitha pjesëve tona të metalizuara qeramike janë me forcë të lartë brazing, ngushtësi të jashtëzakonshme gazi, ne kemi marrë shumë reputacion nga klientët tanë në të gjithë botën. Qeramika e metalizuar që kemi furnizuar përfshijnë spacer qeramike, cilindër qeramik, unaza qeramike, bazë qeramike,...

  Kontaktoni Tani

 • Custom 95 Alumina Disk qeramike për Valvul

  Custom 95 Alumina Disk qeramike për Valvul

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Për të përmbushur kërkesat e veçanta teknike, të kërkesave të klientëve. Ne jemi të aftë të merremi me një shumëllojshmëri të zakonshëm 95 aluminit disk qeramike për valvul. Këto disqe qeramike alumine aplikohen kryesisht në valvulën moduluese të temperaturës, valvulën e konvertimit, valvulën moduluese të vaskës së...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Alumina Qeramike Burr Bluarje për Pepper Mill
 • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta