Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Alumina Qeramike - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Alumina Qeramike)

 • Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill

  Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill Si qeramika teknike me rezistencë veshin superiore, anti-korrozioni dhe karakteristikat eko-miqësore, aluminit përdoret gjithmonë si material i grilave qeramike në të dyja dorës dhe piper / kripë / mjegull / mulli barishte ose mulli. Burr qeramike bluarje ka një...

  Kontaktoni Tani

 • Tub oksid alumini qeramike

  Tub oksid alumini qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Ajo është bërë nga qeramika të oksidit të aluminit, duke përfshirë material të klasës së ndryshme nga 95% në 99.7% .. Ne jemi në gjendje të arrijmë shumëllojshmërinë e konfigurimit kompleks të tubave qeramike, si rrumbullakët, katrorët, retangularët, një fund i hapur etj. Ne kemi vet tonë lustrim, linja metalizimi...

  Kontaktoni Tani

 • 99% mëngë qeramike aluminit

  99% mëngë qeramike aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Tub 99% qeramike aluminit ka një cilësi më të mirë mechnical, termike dhe elektrike se aluminit 95%. Pra, është gjithmonë që të përshtatet për disa industri me kërkesa më të larta. Në shumë industri moderne, një dimension shumë të lartë precizioni është e nevojshme për të arritur në asamblenë dhe montim me komponentë...

  Kontaktoni Tani

 • Disqe qeramike me rezistencë të lartë të veshjes

  Disqe qeramike me rezistencë të lartë të veshjes

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disqet qeramike me rezistencë të lartë ndaj veshin Pllakë qeramike ose rubinet uji, ndarës uji, rubinet dush është bërë normalisht prej aluminit 95%. Në këtë fushë, njerëzit përdorin rezistencën e shkëlqyer të veshin, anti-korrozioni, shumëllojshmërinë rezistente të karakteristikave të ashpra të mjedisit, ndërkohë, me...

  Kontaktoni Tani

 • Çeliku qeramike prej alumini qeramike

  Çeliku qeramike prej alumini qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 5000 pieces/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Çeliku qeramike prej alumini qeramike Ne kemi prodhuar shumëllojshmëri të pastërtisë së lartë të aluminit të pastërtisë qeramike, duke përfshirë 95%, 99% dhe 99.5% materiale të ndryshme grade. Ne kemi aftësi për të hartuar myk, kështu që ne bëjmë një punë të madhe për të prodhuar një konfiguracion të komplikuar...

  Kontaktoni Tani

 • Trupi Pink Alumina qeramike metalizuar

  Trupi Pink Alumina qeramike metalizuar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Trupi Pink Alumina qeramike metalizuar Ne jemi të aftë të furnizojmë një shumëllojshmëri të qeramikës së metalizuar nga toleranca e përgjithshme deri në saktësinë e lartë nëpërmjet përpunimit të gjobës, përpunimit të CNC etj. Gjithashtu ne mund të sigurojmë shërbimin e prototyping me një sasi shumë të vogël të sasisë....

  Kontaktoni Tani

 • Disk 99% aliazh mulliri qeramike

  Disk 99% aliazh mulliri qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Disk 99% aliazh mulliri qeramike ka një rezistencë të jashtëzakonshme veshin se një metali. Për shkak të metodës së prodhimit është injeksion dhe shtypi, efikasiteti i prodhimit është më i lartë se përpunimi i CNC për disk metalik. Gjithashtu është shumë e lehtë për t'u mbledhur me aparat kafeje. Ne kemi furnizuar...

  Kontaktoni Tani

 • Tub i qeramikës së aluminit të filetuar

  Tub i qeramikës së aluminit të filetuar

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Tub 99% qeramike aluminit ka një cilësi më të mirë mechnical, termike dhe elektrike se aluminit 95%. Pra, është gjithmonë që të përshtatet për disa industri me kërkesa më të larta. Në shumë industri moderne, një dimension shumë të lartë precizioni është e nevojshme për të arritur në asamblenë dhe montim me komponentë...

  Kontaktoni Tani

 • 95% alumini fletë qeramike

  95% alumini fletë qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Ne ofrojmë alumin, alumin, zirconia dhe pllakat e aluminit të nitritit të ndryshme duke shtypur dhe hedhur kasetë nga min. madhësi në madhësi të madhe me trashësi të ndryshme nga 1.0mm në 10mm. Gjithashtu varësia e formës së komplikuar, trajtimi i sipërfaqes me saktësi të lartë dhe kërkesa e saktë dimensionale mund të...

  Kontaktoni Tani

 • Disqe qeramike Alumina High Purity për rubinetin e ujit

  Disqe qeramike Alumina High Purity për rubinetin e ujit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Disqe qeramike për një rubinet uji, ndërrues uji, rubinet dush është bërë normalisht prej aluminit 95%. Në këtë fushë, njerëzit përdorin rezistencën e shkëlqyer të veshin, anti-korrozioni, një shumëllojshmëri rezistente të karakteristikave të ashpra të mjedisit, ndërkohë, me fortësinë e jashtëzakonshme si diamanti,...

  Kontaktoni Tani

 • Tub izolues qeramike me pastërti të lartë

  Tub izolues qeramike me pastërti të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Ky tub izolues qeramik është bërë nga qeramika të oksidit të aluminit në pastërtinë 99.5%. Për të përmbushur aplikimin e veçantë, kjo sipërfaqe e brendshme duhet të jetë e lëmuar. Si 99.5% alumini kanë vetitë dielektrike të shkëlqyeshme, rezistencë të shkëlqyer kimike dhe korrozioni, dhe performancë të qëndrueshme...

  Kontaktoni Tani

 • 99% sy alumini oksid alumini

  99% sy alumini oksid alumini

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Alumina qeramike sy është një komponent shumë i zakonshëm udhëzues në makinë dredha-dredha e tekstilit ngritur. Ndonjëherë, për ta bërë jetën më të gjatë të shërbimit, prodhuesi i tekstilit do të jetë alumin i lartë i pastërtisë si lëndë e parë e udhëzuesit qeramike të syrit, ndërkohë, sipërfaqja e brendshme duhet të...

  Kontaktoni Tani

 • 95% Alumina qeramike izolues bush për termostat

  95% Alumina qeramike izolues bush për termostat

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Bag/Bags

  Shkurre izoluese e avancuar qeramike për termostat është bërë nga alumini 95%, ose steatite për shkak të karakteristikave të shkëlqyera mekanike dhe elektrike Ne furnizojmë shumë shkurre standarde izoluese qeramike, nëse ju jeni të gatshëm të na jepni vizatimin teknik, ne do t'ju dërgojmë disa artikuj standarde...

  Kontaktoni Tani

 • Tubat qeramike industriale të aluminit

  Tubat qeramike industriale të aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Tub alumini përdoret gjithmonë si tub mbrojtës ose izolues qeramike në shumë fusha të ndryshme. Është bërë nga qeramika të oksidit të aluminit të ndryshme të pastërtisë së klasave të ndryshme, të tilla si 95%, 99%, 99.5% ose 99.5%. Ne jemi në gjendje të arrijmë shumëllojshmërinë e konfigurimit kompleks të tubave...

  Kontaktoni Tani

 • 99.7% tub dhe tub qeramike aluminit

  99.7% tub dhe tub qeramike aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Ne kemi prodhuar 99.7% tuba AL2O3 të cilat mund të shërbejnë nën maks. temperatura e punës 1800 ℃ 1 . Pastërti e lartë, pastërtia e aluminit 99.7% sigurojnë temperaturë të lartë të punës dhe ambient të lartë izolues elektrik.

  Kontaktoni Tani

 • 95 lavaman ngrohje qeramike aluminit

  95 lavaman ngrohje qeramike aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Llamba ngrohëse qeramike Alumina Përshkrim: Llamba e nxehtësisë qeramike është një pjesë qeramike për shpërndarjen e nxehtësisë në pajisjet elektrike. Avantazhet kryesore të lavamanit të nxehtësisë qeramike: 1. Kapaciteti termik i qeramikës është i vogël me shpërndarje të drejtpërdrejtë të nxehtësisë. 2....

  Kontaktoni Tani

 • Substrati qeramik 96 i aluminit elektrik

  Substrati qeramik 96 i aluminit elektrik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Substrati qeramik 96 i aluminit elektrik Alumina qeramike është një lloj qeramike strukturore, me rezistencë izolimi, rezistencë ndaj tensionit, forcë të lartë, përçueshmëri të mirë termike, humbje dielektrike, karakteristika të qëndrueshme të performancës elektrike. Përdoret në substrate elektronike qeramike, izolime...

  Kontaktoni Tani

 • Bukuroshe të lëmuara të ndërprera 99 alumini al2o3 shufra qeramike

  Bukuroshe të lëmuara të ndërprera 99 alumini al2o3 shufra qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Shufra alumini qeramike Shufrat prej qeramike janë bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e thatë, shtypja e ftohtë isostatike, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi me precizion, me një numër përparësish, të tilla si rezistenca ndaj konsumimit, rezistenca ndaj...

  Kontaktoni Tani

 • Precizitet i lartë i pastërtisë 95% alumini al2o3 shufra qeramike

  Precizitet i lartë i pastërtisë 95% alumini al2o3 shufra qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  95% shufra qeramike aluminit Shufrat qeramike të aluminit janë bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e thatë, shtypja e nxehtë, shtypja e ftohtë isostatike, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi me precizion, me një sërë përparësish, të tilla si rezistenca ndaj...

  Kontaktoni Tani

 • Aliazh alumini al2o3 lëmuar me shkëlqim qeramike

  Aliazh alumini al2o3 lëmuar me shkëlqim qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Alumina pin udhëzues qeramike Qëndrueshmëria e qeramikës është bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e thatë, shtypja e ftohtë isostatike, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi i saktë, me një numër përparësish, siç janë rezistenca e konsumimit, rezistenca ndaj...

  Kontaktoni Tani

 • Qëndrueshmëria e lokacionit qeramik të aluminit të lartë të veshur

  Qëndrueshmëria e lokacionit qeramik të aluminit të lartë të veshur

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pin alumini lokacioni qeramik Qëndrueshmëria e lokacionit qeramik është bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e thatë, derdhja e injektimit, sinterizimi i nxehtë i ngutshëm me temperaturë të lartë dhe përpunimi me precizion, me një numër avantazhesh, të tilla si rezistenca...

  Kontaktoni Tani

 • Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave

  Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Mulli i avancuar Alumina qeramike për mullirin e erëzave Mulli qeramike për piper / erëz / kripë mulli është bërë nga qeramika alumini avancuar, të cilat ofrojnë një ngurtësi afër diamantë. Përveç kësaj, mulli qeramike në mulli është me rezistencë veshin superiore , anti-korrozioni pa ndryshk. Kështu që mund të bluaj...

  Kontaktoni Tani

 • Bërthamë qeramike bluarje të mulli të vogël piper

  Bërthamë qeramike bluarje të mulli të vogël piper

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Bërthamë qeramike bluarje të mulli të vogël piper Ndonjëherë, mulli i vogël i piper përdoret në disa raste speic në mënyrë që thelbi bërthamë qeramike me diametër të vogël është i nevojshëm. Bërthama qeramike e aluminit është një komponente shumë e rëndë dhe eko-miqësore. Ndërkohë, përdoret zakonisht në mulli me...

  Kontaktoni Tani

 • Mermer erëz me cilësi të lartë al2o3 alumini qeramike bluarje

  Mermer erëz me cilësi të lartë al2o3 alumini qeramike bluarje

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Mermer erëz alumini al2o3 qeramike bluarje Alumina qeramike bluarje është bërë zakonisht prej alumini 95% oksid. Është i famshëm për rezistencën e saj të veshin me kohë të zgjatur të shërbimit të gjatë të shërbimit. Aftësia jonë për qeramikë të aluminit qeramikë si më poshtë: - Madhësia e vogël e pjesës deri tek...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Alumina qeramike bluarje Burr për Pepper Mill
 • Trupi Pink Alumina qeramike metalizuar

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.