Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

95 Al2o3 Qafore Ceramic Conical Bushing - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për 95 Al2o3 Qafore Ceramic Conical Bushing)

 • Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë

  Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë Ne prodhojmë një shumëllojshmëri të izoluesve qeramikë të metalizuar me specifikime të ndryshme, si tub qeramik i metalizuar , unaza qeramike e metalizuar , substrate qeramike e metalizuar dhe kështu me radhë. Këto qeramika të metalizuara janë bërë...

  Kontaktoni Tani

 • Vishni Rezistencën 99 Al2O3 Tub qeramik me fllanxhë

  Vishni Rezistencën 99 Al2O3 Tub qeramik me fllanxhë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Pastërti e Lartë Industriale 99% 99.5% Alumina Tuba qeramike Specifikimi i tubit qeramik të aluminit 1. Metodat e formimit: Nxjerrja, presioni i thatë, presioni i nxehtë, formimi i injeksionit qeramik, ISO i shtypur 2. Opsionet e materialit: alumin të pastërtisë së ndryshme (nga 95% në 99.8%), zirkoni, karbid...

  Kontaktoni Tani

 • Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit

  Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Pastërti e lartë CeramicTube për gjeneratorin e ozonit Tub qeramik për gjeneratorin e ozonit është zëvendësuar prej kohësh nga tubi kuarc në këto pajisje pasi materiali i shkëlqyer qeramik ka një veti elektrike shumë të shkëlqyeshme elektrike, fizike dhe termike, siç janë izolimi i shkëlqyeshëm, forca mekanike...

  Kontaktoni Tani

 • Tub qeramik Alumini Oksidi Alumium Industrial Al2O3

  Tub qeramik Alumini Oksidi Alumium Industrial Al2O3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Tub qeramik Alumini Oksidi Alumium Industrial Al2O3 Shtë bërë nga qeramika e oksidit të aluminit, duke përfshirë materiale me shkallë të ndryshme nga 95% në 99.7%. njëra anë e hapur etj. Ne kemi linjën e prodhimit tonë të xhamit, metalizimit. Në ndërkohë, ne mund të arrijmë kërkesë precize shumë të lartë në...

  Kontaktoni Tani

 • Tub flakë 96 Al2o3 Alumina Qeramikë

  Tub flakë 96 Al2o3 Alumina Qeramikë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Tub flakë 96 Al2o3 Alumina Qeramikë Ne ofrojmë një përzgjedhje të materialeve me përmbajtje të ndryshme për tub qeramik alumini, siç janë 96%, 99%, 99.5% dhe 99.7%. Mund të formësohet përmes shtypit të nxehtë, shtypit të thatë, mykut injeksion qeramik ose nxjerrjes. Një konfigurim i ndryshëm i ndërlikuar i tubit...

  Kontaktoni Tani

 • Shtypja e thatë e substratit qeramik 99,5% al2o3 alumina

  Shtypja e thatë e substratit qeramik 99,5% al2o3 alumina

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 100 Set/Sets

  Substrate qeramike e lëmuar mirë e aluminit rozë Shtypja e thatë e substratit qeramik 99.5% të aluminit ka një organ shumë të densitetit sepse u vendos nga përpunimi prodhues. Këto sende kanë rezistencë ndaj konsumit, shok dhe rezistencë të lartë të temperaturës, anti-kimi. Ato janë materiale veshëse rezistente dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Guri bluarës më i mirë 95% Alumina

  Guri bluarës më i mirë 95% Alumina

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Guri bluarës më i mirë 95% Alumina Madeshtë bërë nga qeramika 95% oksid alumini. Ky material njihet si një rezistencë shumë ndaj konsumit, e avancuar në industrinë e Mordenit. Kjo karakteristikë është vetëm në përputhje me aplikimin e mullinjve të gatimit. Kështu që guri i bluarjes qeramike përdoret gjerësisht në...

  Kontaktoni Tani

 • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

  Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets

  Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash Piper qeramike me mulli piper zakonisht është bërë nga oksidet prej alumini 96% i cili është një material me kosto shumë efikase, eko-miqësore dhe i rezistencës ndaj konsumit të lëndës së parë. Hasshtë njohur si një material ideal për prodhimin e mermerit qeramik në...

  Kontaktoni Tani

 • Qeramikë bluarëse alumini al2o3 me cilësi të lartë

  Qeramikë bluarëse alumini al2o3 me cilësi të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets

  Qeramikë bluarëse alumini al2o3 mulli Qeramikat e bluarjes së aluminit zakonisht bëhen prej 95%, ose 85% oksid alumini. Famousshtë e famshme e rezistencës së saj ndaj konsumit me një jetëgjatësi kohore super të gjatë shërbimi. Aftësia jonë për qeramikë bluarës me alumin si më poshtë: -Mundësia e pjesës së tërë...

  Kontaktoni Tani

 • Fletë qeramike e hollë me temperaturë të lartë 96% Alumina Al2O3

  Fletë qeramike e hollë me temperaturë të lartë 96% Alumina Al2O3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Fletë qeramike e hollë me temperaturë të lartë 96% Alumina Al2O3 Karakteristikat kryesore të fletës qeramike të aluminit: 1. Rezistencë e mirë ndaj goditjes termike, më e madhe se 220 T (℃) nën ngritjen e shpejtë të temperaturës dhe ftohjes 2. Përçueshmëri e lartë termike prej alumini 96%, deri në 24 W / mk me 25 ℃,...

  Kontaktoni Tani

 • Forca lidhëse e lartë Al2o3 Unaza e metalizimit të qeramikës

  Forca lidhëse e lartë Al2o3 Unaza e metalizimit të qeramikës

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Forca lidhëse e lartë Al2o3 Unaza e metalizimit të qeramikës Ne jemi të specializuar në unaza të ndryshme qeramike të metalizuara, tub qeramik të metalizuar, nënshtresë qeramike të metalizuar mbi më shumë se 14 vjet. Bazuar në teknologjinë tonë të përparuar dhe përvojën e prodhimit veteran, të gjitha qeramikat e...

  Kontaktoni Tani

 • Metalizim qeramik me lidhje të lartë me vakum Bushing

  Metalizim qeramik me lidhje të lartë me vakum Bushing

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Metalizim qeramik me lidhje të lartë me vakum Bushing Mbushja e metalizimit të qeramikës me vakum është bërë nga oksidet 95%, 99% ose beryllium, me formulë të veçantë. Për të përmbushur nevojën e bashkimit të qeramikës dhe metaleve, nevojitet një shtresë metalike në zonë specifike të shkurreve qeramike. Ne jemi të...

  Kontaktoni Tani

 • Bushing qeramike me Veshje metalike

  Bushing qeramike me Veshje metalike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Biznes qeramik i varur me veshje metalike Mbushja qeramike e metalizuar me Alumina përdoret gjerësisht në larminë e teknologjisë së bashkimit të qeramikës dhe metaleve, për shkak të izolimit të shkëlqyeshëm, forcës së mrekullueshme të brazingut dhe hermeticitetit të jashtëzakonshëm. Ky lloj tufash qeramike është bërë...

  Kontaktoni Tani

 • Përshtatur 95% 99% 99.5% Pllaka qeramike e aluminit

  Përshtatur 95% 99% 99.5% Pllaka qeramike e aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Përshtatur 95% 99% 99.5% Pllaka qeramike e aluminit Pastërti e lartë një pllaka qeramike lumina posedon pikë të lartë shkrirjeje dhe ngurtësi të lartë, me rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumit. Fortësia e aluminit është RAHRA85, e cila është e dyta vetëm për ngurtësinë e diamantit, dhe sipërfaqja është shumë e...

  Kontaktoni Tani

 • Pllaka izoluese me ngurtësi të lartë 96% 99% Pllaka qeramike Al2O3

  Pllaka izoluese me ngurtësi të lartë 96% 99% Pllaka qeramike Al2O3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Piece/Pieces

  Pllaka izoluese me ngurtësi të lartë 96% 99% Pllaka qeramike Al2O3 Përshkrimi i pllakave qeramike al2o3 Al2O3, i njohur gjithashtu si alumina, është një material qeramik teknik i ngathët që përdoret rregullisht në një gamë të gjerë të aplikacioneve industriale. Pllakat qeramike Al2O3 shpesh formohen nga kaseta kasetë,...

  Kontaktoni Tani

 • Izolator special i pllakave qeramike të formës Al2O3

  Izolator special i pllakave qeramike të formës Al2O3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Izolator special i pllakave qeramike të formës Al2O3 Përshkrimi i izoluesit të pllakave qeramike të aluminit: Izoluesit e pllakave të qeramikës së aluminit kanë një aplikim shumë të gjerë në industrinë e industrisë që mbulon industrinë elektrike, elektronike, minerale , mjekësore, kimike etj. Ndonjëherë, një strukturë...

  Kontaktoni Tani

 • Metalizim qeramik i llojit special Al2O3 Alumina Bushing

  Metalizim qeramik i llojit special Al2O3 Alumina Bushing

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Metalizim qeramik i llojit special Al2O3 Alumina Bushing Shkurre metalizimi qeramike luan një rol kritik midis teknologjisë së bashkimit qeramik në metal, qeramikës deri qeramikës, Zakonisht është bërë me 95% alumin, 99% përmes shtypjes së thatë, formimit të injeksionit qeramik, ose shtypjes së nxehtë. Së pari, në...

  Kontaktoni Tani

 • Custom 95 Alumina Disk qeramike për Valvul

  Custom 95 Alumina Disk qeramike për Valvul

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 10,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 10000 Set/Sets

  Për të përmbushur kërkesat e veçanta teknike, të kërkesave të klientëve. Ne jemi të aftë të merremi me një shumëllojshmëri të zakonshëm 95 aluminit disk qeramike për valvul. Këto disqe qeramike alumine aplikohen kryesisht në valvulën moduluese të temperaturës, valvulën e konvertimit, valvulën moduluese të vaskës së...

  Kontaktoni Tani

 • Izolator i ndezjes qeramike 95% oksid alumini

  Izolator i ndezjes qeramike 95% oksid alumini

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 20,000,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Izolator i ndezjes qeramike 95% oksid alumini Me angazhim të vendosur në mënyrë të vendosur, ne jemi të angazhuar në ofrimin e një game të gjerë tub elektrodë elektrodë ndezës qeramike. Tubi qeramik i elektrodës së ndezjes së aluminit kryesisht është bërë nga qeramika e oksidit të aluminit 95%, pastaj i mbuluar me një...

  Kontaktoni Tani

 • Tub izolimi qeramik i metalizuar me aluminë 95%

  Tub izolimi qeramik i metalizuar me aluminë 95%

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  9 5% aluminit Metallized qeramike Tub Izolimi Qeramika e oksidit të aluminit të jetë një material i papërpunuar ideal për tub izolimi qeramik të metalizuar si rezistencë e lartë izoluese, forcë e madhe mekanike dhe performancë elektrike dhe elektronike. Gjithmonë funksionon si tub izolues qeramik ose trup izolues...

  Kontaktoni Tani

 • Përbërësit qeramikë të metalizuar Alumina Al2O3

  Përbërësit qeramikë të metalizuar Alumina Al2O3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces

  Përbërësit qeramikë të metalizuar Alumina Al2O3 Karakteristikat kryesore të përbërësve të metalizuar të qeramikës: 1. Pranon me shpejtësi metalizimin Mo / Mn ose W për gërvishtjen në temperaturë të lartë të asambleve metalike në qeramikë 2. Forca e shkëlqyeshme e lidhjes mbi 150 MPa dhe me shkallë ideale rrjedhjeje më...

  Kontaktoni Tani

 • Izolator metalizues qeramik me madhësi të vogël Al2o3

  Izolator metalizues qeramik me madhësi të vogël Al2o3

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Izolator metalizues qeramik me madhësi të vogël Al2o3 Izolatori metalizues qeramik është bërë zakonisht nga qeramika e oksidit të aluminit sepse forca e tij e jashtëzakonshme izoluese, tensioni i lartë dhe rryma e lartë, vetitë mekanike, rezistente ndaj plakjes dhe zgjasin jetën e shërbimit. Ky lloj përbërësi qeramik...

  Kontaktoni Tani

 • 95 lavaman nxehtësie qeramike alumine

  95 lavaman nxehtësie qeramike alumine

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Lavaman qeramike alumine Përshkrim: Lavamani i nxehtësisë qeramike është një pjesë qeramike për shpërndarjen e nxehtësisë në pajisjet elektrike. Avantazhet kryesore të lavamanit të nxehtësisë qeramike: 1. Kapaciteti termik qeramik është i vogël me shpërndarje direkte të nxehtësisë. 2. Karakteristika më e madhe e...

  Kontaktoni Tani

 • Izolim me precizion të lartë 95% hapje qeramike e aluminit

  Izolim me precizion të lartë 95% hapje qeramike e aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  • Min. urdhër: 500 Set/Sets

  Kjo hapje qeramike është bërë prej alumini 95% e cila u formua nga shtypja e thatë. Ndonjëherë përdoret në pajisjet optike me fibër optike si hapje optike. Për të përmbushur aplikimin e ngurtë të klientëve, nevojitet një bluarje precize e sheshtë për të arritur që rrafshimi të jetë 0.001 dhe toleranca e trashësisë të...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Izolator qeramik Al2O3 i metalizuar për Feedthru me tension të lartë
 • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash
 • Metalizim qeramik i llojit special Al2O3 Alumina Bushing
 • Tub izolimi qeramik i metalizuar me aluminë 95%

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta