Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Home > Produkte > Tubat qeramike

Tubat qeramike

Kategoritë e produkteve të Tubat qeramike , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Tubat qeramike , furnizuesit Tub Zirconia Zi Ceramic Tube / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Tub me qeramikë të madhe Alumina R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Tubat qeramike furnizuesit

Ne jemi specilizing në prodhimin e çakmakut të tubit teknik qeramike, materiali kryesor që kemi përdorur përfshijnë alumini të klasës së ndryshme, zirconia, steatite dhe cordirite.

Si tub i avancuar qeramike mund të ofrojë karakteristika të gjera, si forca e lartë mekanike, ngurtësinë, rezistenca ndaj konsumit, anti-korrozioni, përçueshmëri të ulët termike dhe izolim të mrekullueshëm. Në ditët e sotme, përdoret gjerësisht në industrinë e hapësirës ajrore, aviacionit, automobilave, industrisë petrokimike, rafinimit, makinerisë, zjarrdurimit, energjisë së re dhe industrive të tjera të diversitetit.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta