Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Home > Produkte > Vula qeramike

Vula qeramike

Kategoritë e produkteve të Vula qeramike , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Vula qeramike , furnizuesit Qeramike vulos fytyrat / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Unaza qeramike e vulës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Vula qeramike furnizuesit

Ne përqëndrohemi në alumin, alumin, zirconia dhe nitrid silikoni si material për qeramikën e vulave mekanike. Për shkak të kësaj përbërësi është në gjendje të ofrojë cilësi të lartë anti-veshin, anti-kimike, rezistencë të lartë tempreture dhe presion, dhe fërkime të ulëta me vet-lubrifikim karakteristikat. Duke pasur parasysh këto karakteristika, përbërësit qeramik të nënshkrimit kanë një performancë më të mirë nënshkrimin dhe një jetëgjatësi më të gjatë se ato metalike dhe plastike. Ka të ngjarë të jetë një prirje për të përdorur vulat mekanike qeramike që zëvendësojnë ato metalike.

Qeramika mekanike vulë ne prodhuar kryesisht përfshijnë fytyrat vulë, unazë vulë, vulë disk dhe valvula topin dhe kështu me radhë.

Është përdorur gjerësisht të ndryshme të naftës pompë, pompë uji, pajisje valvulave dhe pajisje të tjera të ndryshme vulë.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta