Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Përbërësit e vulave mekanike Përbërësit e unazës së karbidit të silikonit
Përbërësit e vulave mekanike Përbërësit e unazës së karbidit të silikonit
Përbërësit e vulave mekanike Përbërësit e unazës së karbidit të silikonit

Përbërësit e vulave mekanike Përbërësit e unazës së karbidit të silikonit

Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. urdhër: 10 Bag/Bags
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard or custom-made

  Structure: Single End

  Pressure: High Pressure Mechanical Seals

  Speed: High-Speed Mechanical Seal

  Temperature: High Temperature Mechanical Seal

  Performance: Corrosion

  Standard: Nonstandard

  Type: HU1

  Balance: Unbalanced

  Features: Super Hardness And Wear Resistance

  Application: Work As Ceramic Seal Face In Pumps

  Product Name: 95% 99% 99.5% Alumina Seal Faces

  Color: White

  Density: 3.65g/cm3

Additional Info

  paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  prodhimtari: 200,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Hunan

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS, REACH

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Përbërësit e vulave mekanike Përbërësit e unazës së karbidit të silikonit

Ne kemi prodhuar më shumë se disa qindra fytyra të vulës qeramike të pompës me madhësi / dizajn të ndryshëm. Këto vula qeramike janë bërë nga lëndë e parë e optimizuar, si alumin, zirkoni, karbid silikoni. Ato përdoren gjerësisht në pompat automobilistike, industriale, bujqësore dhe shtëpiake.

Me teknologjinë tonë të aftë dhe përvojën e veteranit për vulat qeramike, ne prodhojmë një gamë të gjerë të komponentëve të vulës qeramike, përveç fytyrave të vulës qeramike, si disqe vulash qeramike, valvula topi qeramike, vende të valvulave qeramike.

Të gjitha këto vula qeramike ofrojnë dimensione shumë të sakta dhe ju ndihmojnë të merrni sasinë e dëshiruar të ujit, gazit.

Aplikacion:

Uji / Nafta / Pompë gazi, gazifikimi i qymyrit, kimike dhe petrokimike, rafineria, energjia elektrike, pulpë dhe letra, ujërat e zeza, Detare, farmaceutike

Shërbimi ynë

Why choose us

Kompania e Informacionit

Ne, në Jinghui Industry Ltd, është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë 'në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Po ashtu, ne kemi linjën tonë gjithëpërfshirëse të përpunimit dhe precizionit të lartë. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje të imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.

Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve të prodhimit, gjithashtu ka nevojë për një mjet të përparuar inspektimi. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor, etj .

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende .

Avantazhi ynë

Workshop and quality guaranteeContact usKategoritë e Produktit : Vula qeramike > Qeramike vulos fytyrat

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta