Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Vula qeramike > Qeramike vulos fytyrat > Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit

Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit
Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit
Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit
Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit

Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit

Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. urdhër: 10 Bag/Bags
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Features: Super Hardness And Wear Resistance

Application: Work As Ceramic Seal Face In Pumps

Structure: Single End

Pressure: High Pressure Mechanical Seals

Speed: High-Speed Mechanical Seal

Temperature: High Temperature Mechanical Seal

Performance: Corrosion

Standard: Nonstandard

Type: HU1

Balance: Unbalanced

Product Name: 95% 99% 99.5% Alumina Seal Faces

Color: White

Density: 3.65g/cm3

Additional Info

paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni

prodhimtari: 200,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Hunan

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS, REACH

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit

Si aluminit kanë rezistencë të shkëlqyer veshin, ngurtësinë, vetë-vajosje, oksid alumini qeramike është konsideruar gjithmonë si një zgjedhje e mirë për fytyrat vulë qeramike në pompat, valvulat. Ne ofrojmë vula të ndryshme qeramike të aluminit të klasës, duke përfshirë alumin, 95% alumin, 99% alumini dhe 99.5% alumini. Të gjitha vulat qeramike që kemi furnizuar kanë shfaqur vulosje të mirë, jetëgjatësi më të gjatë të shërbimit, sigurinë e operimit dhe kosto të ulët të mirëmbajtjes.

Me teknologjinë tonë të aftë dhe përvojën e veteranëve për vulat qeramike, ne prodhojmë një gamë të gjerë të komponentëve të vulave qeramike, përveç fytave të vulave qeramike, si disqe qeramike, valvulave top qeramike, vende të valvulave qeramike.

Të gjitha këto vula qeramike ofrojnë dimensione shumë të sakta dhe ju ndihmojnë për të marrë sasinë e dëshiruar të ujit, gazit.

Aplikacion:

Uji / naftës / pompë e gazit, gazifikimit të qymyrit, kimike dhe petrokimike, rafinerinë, energjinë, pulpë dhe letër, ujërave të zeza, Detare, farmaceutike

Shërbimi ynë

Why choose us

Kompania e Informacionit

Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, derdhjen me injeksion qeramike, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të lartë dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metalizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj .

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azinë, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut në më shumë se 50 vende .

Avantazhi ynë

Workshop and quality guaranteeContact usKategoritë e Produktit : Vula qeramike > Qeramike vulos fytyrat

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere