Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Vula qeramike > Qeramike vulos fytyrat > Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit

Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit
Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit
Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit
Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit

Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit

Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. urdhër: 10 Bag/Bags
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Structure: Single End

Pressure: High Pressure Mechanical Seals

Speed: High-Speed Mechanical Seal

Temperature: High Temperature Mechanical Seal

Performance: Corrosion

Standard: Standard, Nonstandard

Type: HU1

Balance: Unbalanced

Product Name: Mechanical SSiC Seal Ceramic Ring

Color: Black

Density: 3.10g/cm3

Features: Super Hardness And Wear Resistance

Application: Work As Ceramic Seal Face In Pumps

Additional Info

paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni

prodhimtari: 200,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Hunan

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS, REACH

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit

Dirisht sintered S carbic ilicone (SSiC) është sintered e pluhur silic carbide nën-mikron në furrën vakum vakum 2100 ℃ pa presion.
Për shkak se struktura e saj e vetme kristal e vetme me një fazë është në gjendje të mbajë forcë të lartë në temperaturë të lartë, produktet SS iC me pastërti të lartë dhe dendësi të lartë e bëjnë atë të kenë rezistencë shumë të fortë korrozioni dhe fortësi të jashtëzakonshme. Pronat e shkëlqyer të përfundojë të bëjë atë p articularly të përshtatshme për aplikim në fytyrat mekanike qeramike vulë, valvula, Duke, naftës, kimike, hapësirës ajrore, industrinë e automobilave.

Ne kemi mbi 13 vjet eksperiencë OEM, ODM prodhimit, ne mund të ndihmojmë klientët për të hartuar fytyrën e qepur të qeramikës SiC të përshtatur ose të japin disa ide optimale teknike.

Përveç kësaj, ne ofrojmë një shumëllojshmëri të disqe qeramike vulë për pompë, rregullatorët, diverters, dhe miksera.

Aplikacion:

Uji / naftës / pompë e gazit, gazifikimit të qymyrit, kimike dhe petrokimike, rafinerinë, energjinë, pulpë dhe letër, ujërave të zeza, Detare, farmaceutike

Shërbimi ynë

Why choose us

Kompania e Informacionit

Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, derdhjen me injeksion qeramike, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të lartë dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metalizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj .

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azinë, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut në më shumë se 50 vende .

Avantazhi ynë

Workshop and quality guaranteeContact usKategoritë e Produktit : Vula qeramike > Qeramike vulos fytyrat

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere