Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Vula qeramike > Qeramike vulos fytyrat > Unazë e veshur qeramike Alumina

Unazë e veshur qeramike Alumina
Unazë e veshur qeramike Alumina
Unazë e veshur qeramike Alumina
Unazë e veshur qeramike Alumina

Unazë e veshur qeramike Alumina

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JH.CDR.001

Max. OD: 300mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Norm Flatness: 0.005mm

Norm Tolerance Of Thickness: 0.05mm

Norm Verticality: 0.01mm

Specification: Standard, Customize Type Optional

Feature: Super Wear Resistant And Eco-friendly

Application: Ceramic Mechanical Seal For Pump

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Unazë e veshur qeramike Alumina

Rezistenca e jashtëzakonshme e veshin e qeramikës së oksidit të aluminit të oksidit të aluminit, anti-korrozioni, fortësi ekstreme, temperaturë të lartë rezistente, presion të lartë dhe rezistencë të shkëlqyer, 95%, 99% dhe 99.5% alumini është gjithmonë një material opcional i përdorur në pajisjet mekanike të vulosjeve qeramike.

Ne jemi në gjendje të furnizojmë një përmasë të gjerë nga diametri 1mm deri në 300mm, ne kemi përzgjedhjen e aftësive të përpunimit të mesëm, si thurje të imët, përpunim CNC dhe prerje precize. Unë mund të ndërtohet sipas vizatimeve dhe specifikimeve të klientëve. Një grumbull shumë i vogël është në dispozicion për të ofruar për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve R & D.


Përveç kësaj, ne mund të sigurojmë materiale të tjera opsionale për unaza qeramike, si zirconia, SiC, referojuni dosjes së bashkangjitur për krahasimin e pronave.


2Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, derdhjen me injeksion qeramike, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të lartë dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metalizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor, etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende


Avantazhi ynë Workshop and quality guaranteeInformatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Vula qeramike > Qeramike vulos fytyrat

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere