Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Vula qeramike > Qeramike vulos fytyrat > Lartë precision Zirconia Valve qeramike Ball dhe Seat

Lartë precision Zirconia Valve qeramike Ball dhe Seat
Lartë precision Zirconia Valve qeramike Ball dhe Seat
Lartë precision Zirconia Valve qeramike Ball dhe Seat
Lartë precision Zirconia Valve qeramike Ball dhe Seat

Lartë precision Zirconia Valve qeramike Ball dhe Seat

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 100 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Material: Zirconia

Max. Diameter: 50mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Norm Tolerance: 0.005mm

Specification: Standard, Customize Type Optional

Feature: Super Wear Resistant And Eco-friendly

Application: Ceramic Mechanical Seal For Pump

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 50,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Zirconia valvula top qeramike

Valvula me sferë qeramike, vendi i valvulës qeramike është bërë kryesisht nga zirconia nëpërmjet procesit të lartë të saktësisë për të qenë 0.001mm për dimensionet kyçe. Ajo mund të ndërtohet sipas kërkesave të klientëve.
Duke patur parasysh koeficientin e ulët të fërkimit me rezistencë ndaj konsumimit të jashtëm të lartë, me vet-lubrifikim dhe veçori anti-kimike, ai ka një jetëgjatësi shumë më të gjatë se pjesët metalike të nënshkrimit.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë

Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, derdhjen me injeksion qeramike, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të lartë dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metalizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende

Avantazhi ynë Workshop and quality guaranteeInformatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Vula qeramike > Qeramike vulos fytyrat

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere