Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Pasqyra e qepës së qeramikës së pasqyrës Alumini të Lëmuar
Pasqyra e qepës së qeramikës së pasqyrës Alumini të Lëmuar

Pasqyra e qepës së qeramikës së pasqyrës Alumini të Lëmuar

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 10000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard or custom-made

  Material: Alumina, SiC

  Color: White, Black

  Max. OD: 300mm

  Precision Process: Fine Grinding, Machining

  Norm Flatness: 0.005mm

  Norm Tolerance Of Thickness: 0.05mm

  Norm Verticality: 0.01mm

  Specification: Standard, Customize Type Optional

  Feature: Super Wear Resistant And Eco-friendly

  Application: Ceramic Mechanical Seal For Pump

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Për shkak të oksidit të aluminit shfaqet një ngurtësi shumë e lartë, kompresive ekstra tejkaluese, anti-korrozioni, ngushtësi e jashtëzakonshme e gazit / ujit me karakteristika të vetë-lubrifikimit. Fytyra e qeramikës së fytyrës funksionon si një komponent kyç i vulosjes përmes sipërfaqes së trajtimit të shkëlqyeshëm me shkëlqim më të madh ideal, anët shumë të lëmuara të punës. Zakonisht, përdoret në disa pompa uji, pompë vaji, centrifugë.

Ne ofrojmë shërbim prototiping, gjithashtu aftësi të prodhimit me vëllim të lartë.
Ceramic seal face


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industry Ltd, është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë 'në Kinë për më shumë se 13 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Po ashtu, ne kemi linjën tonë gjithëpërfshirëse të përpunimit dhe precizionit të lartë. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje të imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.


Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve të prodhimit, gjithashtu ka nevojë për një mjet të përparuar inspektimi. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues, etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende


Përparësia jonë Workshop and quality guaranteeInformacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Vula qeramike > Qeramike vulos fytyrat

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta