Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Vula qeramikeQeramike vulos fytyrat

Qeramike vulos fytyrat

Kategoritë e produkteve të Qeramike vulos fytyrat , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qeramike vulos fytyrat , furnizuesit Fytyrat e qepjes mekanike qeramike / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Fytyrat e qeramikës së karbonit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Silikon karabit Mekanike End-Face nënshkruan qeramike
  • Silikon karabit Mekanike End-Face nënshkruan qeramike
  • Silikon karabit Mekanike End-Face nënshkruan qeramike
  • Silikon karabit Mekanike End-Face nënshkruan qeramike

  Silikon karabit Mekanike End-Face nënshkruan qeramike

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Silikon karabit Mekanike End-Face nënshkruan qeramike Vula qeramike mekanike end-face është një lloj vula që përdoret në pajisjet e rradhës, si miksera, pompa, blowers, kompresorë. Kur një sistem pompash funksionon, lëngu mund të rrjedhë nga pompë midis boshtit rrotullues dhe statorit. Është e vështirë për të...
  • Seals qeramike Mekanike End-Face qeramike
  • Seals qeramike Mekanike End-Face qeramike
  • Seals qeramike Mekanike End-Face qeramike
  • Seals qeramike Mekanike End-Face qeramike

  Seals qeramike Mekanike End-Face qeramike

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Lustrim diamanti Fytyrë vulë Mekanike dhe Seal qeramike Kompania jonë ofron një shumëllojshmëri të gjerë të vulave të dëshiruara në fytyrë qeramike. Ne mbështesim nga madhësia e vogël në madhësi të madhe në vulat e shërbimeve, prototyping për nevojën e lartë në prodhimin e pompave të ujit, të gjitha materialet e...
  • Sean Ceramic Valve SSiC për Seal Mekanike
  • Sean Ceramic Valve SSiC për Seal Mekanike
  • Sean Ceramic Valve SSiC për Seal Mekanike

  Sean Ceramic Valve SSiC për Seal Mekanike

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Sean Ceramic Valve SSiC për Seal Mekanike Karboni i silikonit ka përparësi të shumta me rezistencë të shkëlqyer gërryese, anti-korrozioni, koeficient të lartë të përçueshmërisë së nxehtësisë, vetë-lubrifikim dhe zgjerim të ulët termik. Faktori fërkimi i kombinimit të karbit silik dhe grafit të karbonit është më së...
  • Al2O3 Alumina qeramike Seal rondele
  • Al2O3 Alumina qeramike Seal rondele
  • Al2O3 Alumina qeramike Seal rondele
  • Al2O3 Alumina qeramike Seal rondele

  Al2O3 Alumina qeramike Seal rondele

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Al2O3 Alumina qeramike Seal rondele Ne jemi të aftë për të punuar me një shumëllojshmëri të vulave qeramike të përshtatur, si fytyrat e vulave qeramike, disqe qeramike vulë, valvula qeramike topin dhe kështu me radhë. Ne ofrojmë një përzgjedhje të materialeve teknike qeramike për këto vula qeramike, duke përfshirë...
  • Komponentet Mekanike Seal Komponentët Silic Carbide Unaza vulë
  • Komponentet Mekanike Seal Komponentët Silic Carbide Unaza vulë
  • Komponentet Mekanike Seal Komponentët Silic Carbide Unaza vulë
  • Komponentet Mekanike Seal Komponentët Silic Carbide Unaza vulë

  Komponentet Mekanike Seal Komponentët Silic Carbide Unaza vulë

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Komponentet Mekanike Seal Komponentët Silic Carbide Unaza vulë Ne kemi prodhuar më shumë se disa qindra pllakave të vulave qeramike me madhësi / dizajn të ndryshëm. Këto vula qeramike janë bërë nga lëndë e parë e optimizuar, si alumin, zirconia, silic karabit. Ato përdoren gjerësisht në pompa automobilistike,...
  • Lustrim diamanti Fytyrë vulë Mekanike dhe Seal qeramike
  • Lustrim diamanti Fytyrë vulë Mekanike dhe Seal qeramike
  • Lustrim diamanti Fytyrë vulë Mekanike dhe Seal qeramike
  • Lustrim diamanti Fytyrë vulë Mekanike dhe Seal qeramike

  Lustrim diamanti Fytyrë vulë Mekanike dhe Seal qeramike

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Lustrim diamanti Fytyrë vulë Mekanike dhe Seal qeramike Si vula mekanike janë projektuar shumë lloje të ndryshme. Megjithatë, faktori më kritik gjatë përcaktimit se sa kohë do të zgjasë një vulë qeramike është materiali i duhur i fytyrës së vulës. Në ditët e sotme, oksid alumini, karabit silikoni dhe karabit...
  • Seals O Ceramic O Ring Oksid alumini
  • Seals O Ceramic O Ring Oksid alumini
  • Seals O Ceramic O Ring Oksid alumini
  • Seals O Ceramic O Ring Oksid alumini

  Seals O Ceramic O Ring Oksid alumini

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Seals O Ceramic O Ring Oksid alumini Alumina O unazë mekanike vulat mund të zëvendësojë vula mekanike të prodhuara nga PTFE dhe përdoren gjerësisht në gaz, naftë, kimi, rafineri, prodhim letre, farmaci, fuqi, dhe industrinë e automobilave. Ne kemi ofruar madhësi të ndryshme, specifikime të ndryshme dhe lloje të...
  • Fytyrë të dyfishtë Mekanike SiC qeramike Seal
  • Fytyrë të dyfishtë Mekanike SiC qeramike Seal
  • Fytyrë të dyfishtë Mekanike SiC qeramike Seal
  • Fytyrë të dyfishtë Mekanike SiC qeramike Seal

  Fytyrë të dyfishtë Mekanike SiC qeramike Seal

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Fytyrë të dyfishtë Mekanike SiC qeramike Seal Vula e dyfishtë mekanike qeramike është një kombinim i të dy vulave sipërfaqësore montuar ose mbrapa në anën e pasme, ose një vulë të vetme që ka fytyra vulosje në të dy anët. Këto fytyrë qeramike të vulës mund të jenë të vetme-spirale ose shumë burime, përveç atyre që...
  • Fytyrat e vulosjes qeramike kimike kimike
  • Fytyrat e vulosjes qeramike kimike kimike
  • Fytyrat e vulosjes qeramike kimike kimike
  • Fytyrat e vulosjes qeramike kimike kimike

  Fytyrat e vulosjes qeramike kimike kimike

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Anije alumini qeramike vulos mekanik fytyra për Automobilistikë Si oksid alumini (aluminit) ofron fortësi të lartë, rezistencë të mirë konsumimi, goditje të mirë termike dhe anti-kimi. Këto karakteristika e bëjnë alumin të përshtatshme për fytyrat e vulave qeramike. Këto vula qeramike përdoren në mjedise gërryese si...
  • Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit
  • Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit
  • Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit
  • Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit

  Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Rezistenca abrazive 95% 99% 99.5% Fletët e vulosjes së aluminit Si aluminit kanë rezistencë të shkëlqyer veshin, ngurtësinë, vetë-vajosje, oksid alumini qeramike është konsideruar gjithmonë si një zgjedhje e mirë për fytyrat vulë qeramike në pompat, valvulat. Ne ofrojmë vula të ndryshme qeramike të aluminit të klasës,...
  • Anije alumini qeramike vulos mekanik fytyra për Automobilistikë
  • Anije alumini qeramike vulos mekanik fytyra për Automobilistikë
  • Anije alumini qeramike vulos mekanik fytyra për Automobilistikë
  • Anije alumini qeramike vulos mekanik fytyra për Automobilistikë

  Anije alumini qeramike vulos mekanik fytyra për Automobilistikë

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Anije alumini qeramike vulos mekanik fytyra për Automobilistikë Fabrika jonë ofron fytyra të ndryshme vulë qeramike, të cilat janë të dizajnuara për të parandaluar rrjedhjet midis boshtit rrotullues dhe statorit nën kushtet e temperaturës së lartë, presionit të lartë dhe shpejtësisë së lartë. Të gjitha këto fytyra...
  • Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit
  • Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit
  • Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit
  • Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit

  Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Fibrat qeramike të qeramikës të qeramikës për pompën e përforcimit Dirisht sintered S carbic ilicone (SSiC) është sintered e pluhur silic carbide nën-mikron në furrën vakum vakum 2100 ℃ pa presion. Për shkak se struktura e saj e vetme kristal e vetme me një fazë është në gjendje të mbajë forcë të lartë në temperaturë...
  • Unazë qeramike e vulës së fytyrës me sipërfaqe të lëmuar
  • Unazë qeramike e vulës së fytyrës me sipërfaqe të lëmuar
  • Unazë qeramike e vulës së fytyrës me sipërfaqe të lëmuar
  • Unazë qeramike e vulës së fytyrës me sipërfaqe të lëmuar

  Unazë qeramike e vulës së fytyrës me sipërfaqe të lëmuar

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Unazë qeramike e vulës së fytyrës me sipërfaqe të lëmuar Vula qeramike e silic karabit ofron forcë të lartë, rezistencë veshin dhe fleksibilitet përtej atyre të shumicës së qeramikës tjetër teknike. Fytyra e vulës qeramike është një qeramikë shumë e fortë teknike me vetitë e shkëlqyera në fortësi, rezistencë në...
  • Unazë qeramike me vulë me presion të lartë SSiC
  • Unazë qeramike me vulë me presion të lartë SSiC
  • Unazë qeramike me vulë me presion të lartë SSiC
  • Unazë qeramike me vulë me presion të lartë SSiC

  Unazë qeramike me vulë me presion të lartë SSiC

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual fillimisht, i paketuar pastaj nga kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Unazë qeramike me vulë me presion të lartë SSiC Karboni silikoni është në të njëjtën familje të qeramikës, por fytyra qeramike e vulës SiC ka një fortësi dhe lubrifikim shumë më të mirë se ato të oksidit të aluminit (Alumina). Ekzistojnë 2 lloje karabit silikoni, e cila është karabit sinjal i sintered direkt (SSiC),...
  • Pompat e ujit pllakave qeramike

  Pompat e ujit pllakave qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Ne furnizimin me shumëllojshmëri të pompave të ujit të përshtatur me pllaka qeramike nga dizajn të ndryshëm në dimensione të ndryshme. Siç kemi aftësinë e dizajnit të mykut, Është e lehtë të arrijmë konstruktimin kompleks të këtyre vulave qeramike. Gjithashtu, ne kemi makinerinë tonë të ngutshme ISO, ajo mund të na...
  • Unazë e veshur qeramike Alumina
  • Unazë e veshur qeramike Alumina
  • Unazë e veshur qeramike Alumina
  • Unazë e veshur qeramike Alumina

  Unazë e veshur qeramike Alumina

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Unazë e veshur qeramike Alumina Rezistenca e jashtëzakonshme e veshin e qeramikës së oksidit të aluminit të oksidit të aluminit, anti-korrozioni, fortësi ekstreme, temperaturë të lartë rezistente, presion të lartë dhe rezistencë të shkëlqyer, 95%, 99% dhe 99.5% alumini është gjithmonë një material opcional i përdorur...
  • Komponent me madhësi të madhe aluminit të qeramikës

  Komponent me madhësi të madhe aluminit të qeramikës

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Komponenti i vulës qeramike të aluminit me madhësi të madhe është bërë nga 95%, ose 99% qeramika oksid alumini. Me këtë dendësi të ulët materiale, pikë të lartë të shkrirjes, një ngurtësi shumë të lartë, anti-korrigjuese, ngushtësi të jashtëzakonshme të gazit / ujit me vetitë e lubrifikimit. Përdoret gjithmonë në...
  • Lartë precision Zirconia Valve qeramike Ball dhe Seat
  • Lartë precision Zirconia Valve qeramike Ball dhe Seat
  • Lartë precision Zirconia Valve qeramike Ball dhe Seat
  • Lartë precision Zirconia Valve qeramike Ball dhe Seat

  Lartë precision Zirconia Valve qeramike Ball dhe Seat

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 10,000 sets/month
  Zirconia valvula top qeramike Valvula me sferë qeramike, vendi i valvulës qeramike është bërë kryesisht nga zirconia nëpërmjet procesit të lartë të saktësisë për të qenë 0.001mm për dimensionet kyçe. Ajo mund të ndërtohet sipas kërkesave të klientëve. Duke patur parasysh koeficientin e ulët të fërkimit me rezistencë...
  • Unazë Seal Ceramic Seal Carbide
  • Unazë Seal Ceramic Seal Carbide
  • Unazë Seal Ceramic Seal Carbide
  • Unazë Seal Ceramic Seal Carbide

  Unazë Seal Ceramic Seal Carbide

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Unaza qeramike e silic karabit Unaza qeramike e vulës është lloji më i zakonshëm në pajisje të ndryshme vulë. Ne jemi në gjendje të furnizojmë dimensione shumë të gjera nga diametri 1mm deri 300mm. Mund të ndërtohet sipas vizatimeve dhe specifikimeve të klientëve. Një grumbull shumë i vogël është në dispozicion për të...
  • Fytyra e vulosjes qeramike të aluminit me lustrim
  • Fytyra e vulosjes qeramike të aluminit me lustrim
  • Fytyra e vulosjes qeramike të aluminit me lustrim
  • Fytyra e vulosjes qeramike të aluminit me lustrim

  Fytyra e vulosjes qeramike të aluminit me lustrim

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Për shkak të oksidit të aluminit ekspozon një fortësi shumë të lartë, kompresim ekstra-tejkalues, anti-korrozioni, ngushtësi të jashtëzakonshme të gazit / ujit me karakteristika të vetë-lubrifikimit. Puna e qafës së vulës punon si një komponent kyç i nënshkrimit përmes sipërfaqes së trajtimit të shkëlqyeshëm me...

Kinë Qeramike vulos fytyrat furnizuesit

Fytyrën e vulës është një formë tipike dhe klasike e nënshkrimit. Për shkak të SiC, qeramika AL2O3 ka fortësi të lartë, rezistencë anti-veshin, anti-kimike, rezistencë të lartë rezistente dhe presion dhe fërkime të ulëta me karakteristika të vetë-lubrifikimit. Është njohur një material i shkëlqyeshëm për fytyrën e vulës.


Puna qeramike e fytyrës funksionon si një komponent i nënshkrimit përmes një sipërfaqe të shkëlqyer të trajtimit me fundin më të madh ideal, shumë të qetë anët e punës. Zakonisht, përdoret në disa pompë uji, pompë vaji, centrifuge.


Ne ofrojmë shërbime prototyping, gjithashtu aftësi të prodhimit të vëllimit të lartë. Çfarëdo që të nevojitet një grumbull shumë i vogël për R & D, ose kosto të ulët të projektit me volum të lartë. Do të jetë mirëpritur ngrohtësisht.