Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Mekanizmi i mulli i qeramikës për specat dhe mullirin e kripës
Mekanizmi i mulli i qeramikës për specat dhe mullirin e kripës
Mekanizmi i mulli i qeramikës për specat dhe mullirin e kripës
Mekanizmi i mulli i qeramikës për specat dhe mullirin e kripës

Mekanizmi i mulli i qeramikës për specat dhe mullirin e kripës

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard or custom-made

  Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core

  Material: Alumina, Steatite Optional

  Color: White, Black Availability

  Design: Customized Or Standard Availability

  Size: Outer Diameter From 20mm To 120mm

  Features: Wear Resistance, Eco-friendly

  Usage: Work For Pepper Mill, Spice Mill, Salt Mill

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Mekanizmi i mulli i qeramikës për specat dhe mullirin e kripës

Specifikimi i mekanizmit të bluarjes qeramike
1. Ngjyra: e rregullt e bardhë dhe e zezë, e rregulluar e zezë, gri në dispozicion

2. Lëndë e parë: 85% alumin, 95% alumin dhe opsion steatite

3. Metodat e formimit: shtypja e nxehtë me anë të mykut ose formës automatike

4. Jetëgjatësia e shërbimit të mulli qeramike: 276 herë sesa bërthama çeliku inox

5. Aftësia e pjesës qeramike me madhësi të vogël (rreth 20 mm) me madhësi të madhe (50 mm)

6. Nota: Materiale të klasës së ushqimit dhe plotësoni plotësisht FDA, FLGB, ECC

Karakteristikat kryesore të gurit të bluarjes me qeramikë

1. Superiore rezistente ndaj veshin, ashpërsi dhe fortësi në formë diamanti
2. Eko-miqësore, takoni pajisjen FDA, LFGB, EEC REACH, RoHS
3. Shumë kosto-efektive dhe e përballueshme se mulli çeliku inox
4. Anti-korrozioni, anti-plakja dhe qëndrueshmëria kimike e cila është pa ndryshk përgjithmonë

Përshkrimi i furrës me bluarje qeramike

Oksidi i aluminit i cili është një material thjesht natyror ofron veti të gjithanshme të jashtëzakonshme, veçanërisht është eko-miqësor, më i fortë dhe më i qëndrueshëm ndaj veshit sesa çeliku inox. Shtë një zgjidhje ideale për përdorimin e mulli qeramike alumini në vend të metaleve një mekanizëm mulli mulliri. Me këtë bërthamë inovative bluarëse, përmirëson dhe zgjat shumë shërbimin e jetës së mullirit të specit / erëzave / kripës / barishteve.
Ne kemi furnizuar me zgjedhje shumë të pjesëve rezervë qeramike për mullinjtë e specit, duke përfshirë shumë lloje të dizajnit standard dhe atyre të personalizuara.


Produkte të lidhura

Pepper mill ceramic burrSteatite ceramic burrCeramic grinder

vërejtje:

Ne furnizojmë një dhjetëra lloje standarde të burrs grumbulluese qeramike, gjithashtu mbështesin një shumëllojshmëri të atyre të personalizuara.


Paraqitja e ndërmarrjes

Kompania jonë është duke i përkushtuar në prodhimin e një gamë të gjerë të përbërësve teknikë qeramikë në materiale të ndryshme,

përfshirë aluminin, zirkoninë, karbidin e silikonit, nitiridin e silikonit, steatitin.

Ne zotërojmë pajisje prodhuese gjithëpërfshirëse në shtëpi me aftësi nga madhësia e vogël në madhësi shumë të madhe,

gjithashtu aftësia nga toleranca normale në pjesët qeramike me precizion shumë të lartë.

Bazuar në mbi 15 vjet përvojë prodhuese dhe ekipe profesionale, ne gjithmonë ofrojmë një zgjidhje të optimizuar

për të ndihmuar rritjen e biznesit të klientëve tanë.

Company profile


Përparësia jonë

1. Shumë përzgjedhje e gdhendjes me bluarje qeramike të dizajnit standard me forma ekzistuese në raft

2. Mbështetni mekanizmin e personalizuar të qeramikës bluarëse sipas specifikimit të klientëve, mostra të vërteta

3. Merren me lehtësi me prototipimin dhe çështjet e R&D me urdhër gjykimi me pajisje gjithëpërfshirëse brenda

4. Kontrolli i rreptë i kostos nga çdo detaj në përpunim dhe ofron çmime shumë konkurruese

5. Ofroni shpërndarje të shpejtë dhe fleksibël në kohë sipas nevojave të klientëve për të lehtësuar presionin e aksioneve të klientëve

Workshop and quality guaranteeFAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Një: Ne jemi një prodhues i drejtpërdrejtë me linja prodhimi veteran dhe të aftë.
P 2: A dërgoni një mostër për të kontrolluar?
Përgjigje: Sigurisht, kampioni me modelin standard është falas, por i mbledhur mallrat.
P 3: Kur do ta dërgoni?
Një: Nëse produktet janë në magazinë, ne do të dërgojmë brenda 3 ditësh. Përndryshe, duhen 2 javë.
P 4: Kur mund ta marr çmimin?
Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin.
Ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë me hetimin tuaj si përparësi.
P 5: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?
Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.
P 6: Si e siguroni cilësinë përpara transportimit?
Përgjigje: Inspektimi i marrjes së mostrave do të bëhet çdo grumbull sipas standardit AQL. Do të bëhet një inspektim kozmetik 100%.
P 7: Me cilat produkte të tjerë merreni?
A: Ne përqëndrohemi në një shumëllojshmëri të mekanizmit të mullirit të piperit, qeramikës së metalizuar, substratit qeramik përkrah bërthamave të bluarjes qeramike.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta